IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Бакнежи ...
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Бакнежи ...

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 78910>
Автор
Порака Обратен редослед
pagane Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 13044
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pagane Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Април.2009 во 18:12
па тоа стави како повод за темава. Jас лично не бих напишала како се бакнувам. и така ставена темава е за секс.
Во лjубовта воопшто и  не е важно коj како и кога се бакнува.
ако му се повракjа и не треба да бакнува. лjубовта знае да прифаuта наj различни форми на одвет.


Изменето од pagane - 16.Април.2009 во 18:14
Кон врв
bijonse1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
bella Madonna

Регистриран: 14.Јануари.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 16521
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bijonse1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Април.2009 во 17:59
Mi se javi eden dobar prijatel za sovet.......
imal golem problem......
mu se ponudiv da mu pomognam......
no , za prv pat ne znaev sto da mu odgovoram....

navistina zaljuben.......srekjen.......uspesna vrska......
megjutoa devojkata mnogu grubo go koristela jazikot....taka
da mu doagjalo maka duri i nagon na povrakjanje......
pocnal da go izbegava seksualniot cin....
a tolku ja sakal......
sto da napravi......???
jas navistina ne znaev sto da mu odgovoram...
Кон врв
bijonse1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
bella Madonna

Регистриран: 14.Јануари.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 16521
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bijonse1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Април.2009 во 17:45
Gi razgledav temite nema vakva...
KAKO SE BAKNUVATE.....
ajde da opisete..............
koga se baknuvate za vreme na seksualnata igra ili voopsto ne se baknuvate...........
sto obozavate za vreme na baknezot.........
a sto ne..........
dali vi preci ili go primenuvate baknezot so jazik ...... dali obozavate suv zvucen baknez...
ili vlazen i dolg.......




Изменето од bijonse1 - 16.Април.2009 во 18:01
Кон врв
EvAngelos Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Doulos Evangelos

Регистриран: 28.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9913
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај EvAngelos Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Декември.2007 во 20:09
Originally posted by maria_magdalena maria_magdalena напиша:

Дождот тропкаше по шофершајбната како кинеско мучење...Беа на задното седиште од фиќото...нивните бакнежи беа толку страсни и врели што сосема го игнорираа изобличеното лице на воајерот притиснато на стаклото....
 
газење%20од%20смеењеаплауз ме изнасмеа...додека читав си направив и филм..тие внатре беа миле (во улога на блажо) со жена му на тошо, а тој воајерот е тошо кој го заборавил клучот од дома и сака да го побара од жена му, ама незгодно му е да ги прекинува па чека моомент кога жена му ќе погледне кон прозорецот на фиќото за да и даде ишарет за клучот голема%20насмевка
Посветен на изворното христијанство проповедано од Христос и апостолите.
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Декември.2007 во 19:14
Originally posted by connected connected напиша:

Originally posted by blueprayer blueprayer напиша:


Јас си имам една навика во врска со тоа што ме вади од таква ситуација зашто ненормално сум осетлива на лице...кога ке чујам како урлаат роднини у двор (дека урлаат кога се поздравуваат) влагам во ВЦ отворам фиоката за итни случаеви и ставам маска на лице и тоа од глина што навистина ке им се одбие намерата да ме бацат....голема%20насмевка

чекај да видиш кога ќе се венчаш,на денот на венчавката, тек треба да се плашиш.
тогаш никаква маска нема да те спаси голема%20насмевка

мила размислував и за ова..братчетка ми најдобро направи само рака им пружаше и немаше гајле дека и она е чуствителна на кожа..замисли сте да ме испобацуваат по 3 пати до крајот на венчавката како крастава жаба ке бидам.тагатага
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
maria_magdalena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
trouble seeker

Регистриран: 25.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8706
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maria_magdalena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Декември.2007 во 01:23
[
 
Дождот тропкаше по шофершајбната како кинеско мучење...Беа на задното седиште од фиќото...нивните бакнежи беа толку страсни и врели што сосема го игнорираа изобличеното лице на воајерот притиснато на стаклото....


Изменето од zamislena - 03.Август.2010 во 23:35
МИСЛИТЕ СЕ ОСЛОБОДЕНИ ОД ДАНОК.
Кон врв
connected Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2787
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај connected Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Декември.2007 во 14:23
Originally posted by blueprayer blueprayer напиша:


Јас си имам една навика во врска со тоа што ме вади од таква ситуација зашто ненормално сум осетлива на лице...кога ке чујам како урлаат роднини у двор (дека урлаат кога се поздравуваат) влагам во ВЦ отворам фиоката за итни случаеви и ставам маска на лице и тоа од глина што навистина ке им се одбие намерата да ме бацат....голема%20насмевка

чекај да видиш кога ќе се венчаш,на денот на венчавката, тек треба да се плашиш.
тогаш никаква маска нема да те спаси голема%20насмевка
Кон врв
аџија Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 5474
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај аџија Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Декември.2007 во 13:37
Originally posted by maria_magdalena maria_magdalena напиша:

Трпам такви бакнежи, жал ми е така некоја бабичка без заби се залетала да ме бакне, се издржува, замисли колку ќе биде повредена да и се тргнам...ќе подголтнам ама стоички ќе поднесам таков влажен бакнеж, мислејќи при тоа дека всушност зарази најмногу се пренесуваат при ракување....


иииих.... а чекај малце? размислува ли некој колку ти ќе бидеш повреден-а? Колку твојата сексуалност ќе биде истрауматизирана?? woow   размислува ли некој колку пати ќе ти се враќа филмот, со пориви на повраќање итн.? болен

Едноставно преголема е цената за такво едно „искуство“ да се издржува стоички!

Кон врв
maria_magdalena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
trouble seeker

Регистриран: 25.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8706
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maria_magdalena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Декември.2007 во 10:17
Трпам такви бакнежи, жал ми е така некоја бабичка без заби се залетала да ме бакне, се издржува, замисли колку ќе биде повредена да и се тргнам...ќе подголтнам ама стоички ќе поднесам таков влажен бакнеж, мислејќи при тоа дека всушност зарази најмногу се пренесуваат при ракување....
МИСЛИТЕ СЕ ОСЛОБОДЕНИ ОД ДАНОК.
Кон врв
аџија Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 5474
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај аџија Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Декември.2007 во 10:38
ја исто ко ќе видам многу „пожелна“ личност како се залетува, онака мушки ја пружам руката на три метри од мене, т.е. до кај шо стига, али во тој момент стига многу далеку верујте, па повеќето им е незгодно после тоа да ме бацуваат...
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Декември.2007 во 16:00
Originally posted by аџија аџија напиша:

Originally posted by Mona Liza Mona Liza напиша:

Дали некогаш ви се случило да ве бакне некоја личност која ви е само пријател , ништо повеке , а притоа да ви се допадне бакнежот и да  посакате да ја бакнете личноста повторно ? црвенеење


не.... али ми се случило обратното... т.е. да ме бакне во оној ритуал на бацување (десно-лево-десно) и така да ме ишлапа да више никад не посакувам да ме бакне, ниту да ми се доближи... Најчесто вакви појави се јавуваат после „бакнежи“ на тетки, стринки, баби итн... Бљак... Уште се ежам...

Јас си имам една навика во врска со тоа што ме вади од таква ситуација зашто ненормално сум осетлива на лице...кога ке чујам како урлаат роднини у двор (дека урлаат кога се поздравуваат) влагам во ВЦ отворам фиоката за итни случаеви и ставам маска на лице и тоа од глина што навистина ке им се одбие намерата да ме бацат....голема%20насмевка
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
аџија Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 5474
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај аџија Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Декември.2007 во 12:13
Originally posted by EvAngelos EvAngelos напиша:

мене доста често ми се дешава во оној ритул на бацување (десно-лево-десно) да ме утнат, намерно или не, и да ме бакнат во средина голема%20насмевка е сега, некогаш викам бљак, ама некогаш хммм се подзамислувам зависи од кого сум го добил бакнежот намигнување


па сумљам дека ти е „пријатно“, ако те исшлапа тетка Љуба од село Горно Лапавиште...плазењеплазењеплазење
Кон врв
EvAngelos Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Doulos Evangelos

Регистриран: 28.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9913
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај EvAngelos Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Декември.2007 во 11:44
мене доста често ми се дешава во оној ритул на бацување (десно-лево-десно) да ме утнат, намерно или не, и да ме бакнат во средина голема%20насмевка е сега, некогаш викам бљак, ама некогаш хммм се подзамислувам зависи од кого сум го добил бакнежот намигнување
Посветен на изворното христијанство проповедано од Христос и апостолите.
Кон врв
аџија Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 5474
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај аџија Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Декември.2007 во 11:28
Originally posted by Mona Liza Mona Liza напиша:

Дали некогаш ви се случило да ве бакне некоја личност која ви е само пријател , ништо повеке , а притоа да ви се допадне бакнежот и да  посакате да ја бакнете личноста повторно ? црвенеење


не.... али ми се случило обратното... т.е. да ме бакне во оној ритуал на бацување (десно-лево-десно) и така да ме ишлапа да више никад не посакувам да ме бакне, ниту да ми се доближи... Најчесто вакви појави се јавуваат после „бакнежи“ на тетки, стринки, баби итн... Бљак... Уште се ежам...
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 78910>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,188 секунди.