IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Филозофија и психологиjа
  Активни теми Активни теми RSS - Дали се сметате за нормални?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Дали се сметате за нормални?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 3435363738>
Автор
Порака Обратен редослед
монте кристо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THERE CAN BE ONLY ONE

Регистриран: 26.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6869
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај монте кристо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Јули.2006 во 14:24
znaete deka ovie poremetenite sto se , mislat deka nie normalnite ne se normalni , do nekade se vo pravo . sepak jas se smetam za normalen coek
во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .
Кон врв
YODA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Јануари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 205
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај YODA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јули.2006 во 22:26
Добро ајде да речиме, чоеко се наоѓа во затвор меѓу најтешки злосторници шо можи да постојат. Ни стражарите појќе не можат да ги разделат, а меѓу сите тие злосторници се наоѓа еден толку добар чоек шо ни на мравка не згазнал ама ете го наместиле и сега е меѓу нив, уште малку фали да го убијат.
КОЈ Е СЕГА ТУКА НОРМАЛНИО ВО ОВОЈ СЛУЧАЈ
и то...
Кон врв
buceslatko Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Јули.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 602
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај buceslatko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јули.2006 во 04:27
Pa, spored nekoi psihijatri normalno e seto ona sto ne se razlikuva od sredinata vo koja se naoga... pa zatoa poimot NORMALEN e mnogu sirok poim i e vo zavisnost od toa kade vsusnost sme imale sreca da se najdeme vo momentot....
Read an cry!!!!!
Кон врв
babyy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Јуни.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 8193
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај babyy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јули.2006 во 16:10
Originally posted by Zoki_S Zoki_S напиша:

Definitivno baby !!!!!!

Ama jas i takva te ljubam

a jas mnogu ljubam da ljubam


А да не сакаш да кажеш дека ти наводно си нормален?
Кон врв
Zoki_S Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2757
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Zoki_S Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јули.2006 во 15:35
Definitivno baby !!!!!!

Ama jas i takva te ljubam

a jas mnogu ljubam da ljubam

Come on and be my little good luck charm -

Кон врв
babyy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Јуни.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 8193
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај babyy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јули.2006 во 13:41
Јас дефинитвно не сум нормална
Кон врв
Alekta Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 8670
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Alekta Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Јуни.2006 во 21:01
Originally posted by Delfin Delfin напиша:

abe vie dvete nad meneTongue me primate li u drustvo ? LOLLOL 

NE!!!! NEMA SHANSIIII!!! ti u nase drustvo???? abe daj aj en zaebavajLOLLOLLOLLOLLOLLOL
and you run and you run to catch up with the sun but it's sinking....
Кон врв
Alekta Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 8670
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Alekta Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Јуни.2006 во 20:59
Originally posted by joki joki напиша:

íå ñå ñìåòàì çà íîðìàëíà ëè÷íîñò...îä ïðîñòà ïðè÷èíà øî ìíîãó ðàáîòè ãè ïðàì ïðâî íåñâåñíî...à àêî ñå ñâåñíè ñå íåñâî¼ñòâåíè çà çäðàâ ÷îâåê...ñî åäåí çáîð...ñïàƒàì âî ãðóïà ËÓÄÀÖÈ....

joki ti ic ne se sekiraj....ne spagjas vo grupata LUDACI Wink ti si samo skleroznaWink LOL
and you run and you run to catch up with the sun but it's sinking....
Кон врв
petko Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Мај.2006
Статус: Офлајн
Поени: 0
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај petko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Јуни.2006 во 17:09
Originally posted by beleg beleg напиша:

Mislam deka sum normalnaBig smilea dali drugite toa go mislat za mene neznamLOLeden clen od forumot definitivno znam deka me smeta za nenormalnaLOL.......................


zar samo eden ???
Кон врв
YODA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Јануари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 205
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај YODA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Јуни.2006 во 16:55

    Once upon a time a wise man said:

Can't we all, just get along ?!
и то...
Кон врв
Delfin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Јуни.2005
Статус: Офлајн
Поени: 15178
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Delfin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Јуни.2006 во 07:44
abe vie dvete nad meneTongue me primate li u drustvo ? LOLLOL 
Кон врв
joki Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2548
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај joki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Јуни.2006 во 04:07
не се сметам за нормална личност...од проста причина шо многу работи ги прам прво несвесно...а ако се свесни се несвојствени за здрав човек...со еден збор...спаѓам во група ЛУДАЦИ....
Точачиња.
Кон врв
Alekta Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 8670
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Alekta Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Јуни.2006 во 02:29
YODA ako mislis deka jas ja otvoriv temava za da se tesam so drugite, togas so samooto otvaranje na ovaa tema jas tebe mnogu sum ti go olesnila zivototLOLLOLLOL
and you run and you run to catch up with the sun but it's sinking....
Кон врв
Alekta Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 8670
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Alekta Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Јуни.2006 во 02:26
[QUOTE = YODA]Не ми беше мене намерата никого да навредам, макар шо гледам дека не си единствен шо ме цитирал па така да можи да се заклучи дека сум постигнал некој ефект, шо всушност и ми беше намерата.[/QUOTE]
LOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOL
and you run and you run to catch up with the sun but it's sinking....
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 3435363738>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,264 секунди.