IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Забава > Штосеви, вицеви...
  Активни теми Активни теми RSS - Црн хумор
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Црн хумор

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1920212223 25>
Автор
Порака Обратен редослед
 Оцена: Оцена на тема: 1 Гласови, Просечно 5,00  Тема Пребарувај Тема Пребарувај  Опции за темата Опции за темата
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Септември.2008 во 17:25
kako Mujo dere zeca ???
 
natakne zeca na kitu pa se zec dere
Кон врв
Biba_G Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Непоправлив оптимист

Регистриран: 18.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13718
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Biba_G Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Септември.2008 во 17:23
Мамо,зошто сум јас црн,а ти бела?
-Синко,да знаеш каква журка беше тогаш...добро е што не лаеш!
Кон врв
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Септември.2008 во 17:15
ide mujo doma a Fata mu vika , Mujo bolan , ajmo se malovatati ... aj ... pocni bjezat голема%20насмевка
Кон врв
Biba_G Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Непоправлив оптимист

Регистриран: 18.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13718
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Biba_G Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Септември.2008 во 17:12
Си доаѓа Мујо мртов пијан дома и и’ вика на Фата:-Фато,дај малку да се ебнеме!-Фата му вика:-Не можам бре Мујо,имам добиено...
И така Мујо и’ се запнал да ја наговара и на крај Фата попуштила.
Следното утро се буди Мујо и ништо не се сеќава.Гледа околу себе и гледа крвав креветот.-"Уф,да му се невиди,сум ја убил Фата!!"...Станува,оди во купатило,се погледнува во огледало и вика:-"Море,не сум ја убил...Сум ја изел!"
Кон врв
Biba_G Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Непоправлив оптимист

Регистриран: 18.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13718
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Biba_G Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Септември.2008 во 16:59
Колку етиопјани има на светов???

-80 килограми
Кон врв
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Септември.2008 во 16:44
..........odi tipov vo javna kukja i bara isklucivo crnkinja ... ima vika edna ama em e mnogu skapa em e zafatena ... kje treba da cekas .... ako be , kje cekam .... i taka , ceka ovoj saat - dva i se pojavue tipkava ... avion .... ludnica ..... kolku mor , e prasue tipov ? ... ovaa mu vika 2000 dolari ... plateno ... vadi tipov pari , plakja i pravec soba .... taa se soblekuva a ovoj sedi i molci ... aj , i veli , zastani do zidot .... zastanue taa do zidot a toj i veli , aj sea napuchi se i rasiri ja takvaata ... prai ovaa toa i ovoj stanue i i veli , dobro , obleci se i odi ? ... a sto more ? nema onakvaenje ? jok mori ... jas sum majstor za plocici pa me interesirase kako kje odi roze fuga na crna plocka голема%20насмевка
Кон врв
A.H. Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 28.Септември.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 20
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај A.H. Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Септември.2008 во 16:25
Si bilo edno dete bez noze i sekoj den od prozorecot gledalo kako decata igraat fudbal nadvor i i vika na majka si:Mamo,mamo site deca igraat fudbal a jas samo gi gledam.
A majka mu mu vika:Dobro sega ne se sekiraj.
Sledniot den pak deteto gleda od prozorec kako drugite deca igraat fudbal i i vika na majka si:Mamo,mamo site deca igraat fudbal a jas samo gi gledam.
A majka mu:Dobro sine ne se sekiraj.
Sledniot den pak deteto gleda od prozorec i i vika na majka si:Mamo,mamo site deca igraat fudbal a jas samo gi gledam.
I na majka mu veke i skisnalo i zemala noz i mu gi izvadila ocite.I mu vika:E sega nema da mozes ni da gi gledas.
Кон врв
alan ford Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Techno thief

Регистриран: 02.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10782
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај alan ford Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Август.2008 во 02:27
Kosovsko drustvo Albanaca vas obavestava da ste na nagradnoj igri dobili jednog
Albanca, ako ga ne podignete za 7 dana poslacemo vam celu porodicu.
I vrag može citirati Sveto pismo za svoje potrebe.
Кон врв
MaR Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Август.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 16
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MaR Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Август.2008 во 00:13
Si bile dve komsivke i praele muabet i ednava vika;
-Komsivke koga ti e tebe rodenden? A drugava prasue, zosto?
-Pa za da ti kupim zavesa. A zosto zavesa?-Zosto mazot ti sekoja vecer se seksa vo vasata spalna. A sea ovaja pa ja prasue, a tebe komsivke koga ti e rodendene? Zosto?
-Pa za da ti kupim ocila. Zosto? Zatoa sto toa ne e mazmi tuku masti.
Кон врв
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Август.2008 во 16:34
vo sudnica .... mu se obraca sudijata na obvinetiot " znaci vie , g-dine ali , priznavate deka svojata sopruga vo afekt e izbodevte povece od 20 pati so noz ? " ....... obvinetiot " Ne be oooo ti ....... ne vo afekt ..... sum go ubil vo hodnik " ....................
Кон врв
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Август.2008 во 19:24
Pred samo pogubljenje stiže Sadamu SMS:
'ko se nije skrio, magarac bio...
Ratko Mladić
Кон врв
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Август.2008 во 19:23
Piše mali dečak pismo Deda Mrazu: ''Dragi Deda Mraze, molim te, pošalji mi za poklon malu seku.''
Odgovara Deda Mraz: ''Nema nikakvih problema, mali, ali prvo ti meni pošalji mamu.''
Кон врв
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Август.2008 во 19:23
Zašto je Bog izmislio alkohol??
Da ružne ne bi ostale djevice.
Кон врв
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Август.2008 во 19:22
Došao Crnogorac sa ženom na porođaj. I tokom porođaja padne u nesvest, jednom, pa drugi put, pa treći put, zatim ulazi babica i kaže:
Gospodine, dobili ste ćerku.
A on će:
E Bogu hvala pa kad nije muško da se ovako muči ka' i ja!

Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1920212223 25>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,156 секунди.