IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - Заробени во времето ????
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Заробени во времето ????

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <123>
Автор
Порака Обратен редослед
монте кристо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THERE CAN BE ONLY ONE

Регистриран: 26.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6869
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај монте кристо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Септември.2007 во 13:56
vodenjeto ljubov ni e super
во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .
Кон врв
MissSexy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Август.2007
Локација: Cook Islands
Статус: Офлајн
Поени: 364
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MissSexy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Септември.2007 во 13:45
Отворисе , ќе се изненадиш колку поубаво и полесно ќе вие на двата , а и со врската и сексот ќе се смени кон поинтимен и по отворен
U never get a second chance to make a first impression
Кон врв
монте кристо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THERE CAN BE ONLY ONE

Регистриран: 26.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6869
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај монте кристо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Септември.2007 во 13:42

ednostavno ne znam kako da go prikrijam toa , a ne sakam i nea da ja macam zasto mi e mila i draga

во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .
Кон врв
MissSexy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Август.2007
Локација: Cook Islands
Статус: Офлајн
Поени: 364
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MissSexy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Септември.2007 во 12:55

Кога сум во врска ,сакам да сум дел од тој чоек , на секое поле , да се отвори кон мене без да го судам и би била тажна ако ме исклучва од се или од посебни делови од неговиот живот

U never get a second chance to make a first impression
Кон врв
sensei Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2005
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sensei Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Септември.2007 во 12:54
hehe, znaci ti sakas da te gleda kako tele :)
Gods Creative Force enters humanity through a mans love for his wife and desire to raise his family in a wholesome environment. It is reciprocated by a woman receiving his seed-spirit and nurturing it
Кон врв
монте кристо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THERE CAN BE ONLY ONE

Регистриран: 26.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6869
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај монте кристо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Септември.2007 во 12:47
neeeeeee be brat , opsto jas ne sakam ni da zboram za rabotata so zena , a kamo li sovet da baram od nea
во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .
Кон врв
sensei Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2005
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sensei Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Септември.2007 во 12:45
Zosto srce da ne ti dava? Samo problemot e sto ne mozes taka so sekogo. Najprvo treba da ima intelekt na nivo, i najbitno da ne ispadne deka od nea baras resenie na problemite.
Gods Creative Force enters humanity through a mans love for his wife and desire to raise his family in a wholesome environment. It is reciprocated by a woman receiving his seed-spirit and nurturing it
Кон врв
монте кристо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THERE CAN BE ONLY ONE

Регистриран: 26.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6869
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај монте кристо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Септември.2007 во 12:37
ako miss seksi , za toa e otvorena temata za komentari , predlogot ne e los , za ezeroto ovo ono , vikend mavrovo , pelister , vamu tamu ,  e sega jas od princip ne sakam da se rasteretuvam psihicki na devojkata , nikogas ne sum se rastovaral  , kkao sto veli sensej , alal da mu e ko mozi , mene srce ne mi  dava
во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .
Кон врв
sensei Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2005
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sensei Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Септември.2007 во 12:32
Ценам девојка што знае да разговара и да ги ислуша моите настани на работа. Не толку за да добијам совет, туку повеќе за да размислувам на глас и сам да се преслушам, и таа да биде во тек. Ако се погоди особата знае да изненади и со добра мисла или совет.
Криење на професионалниот живот од партнерот, ја сведува врската на секс и досадни периоди помеѓу партии.
Инаку ако женската не си ги знае приоритетите(јас) за организација на своето време и енергија, тогаш тешка е работата.
Gods Creative Force enters humanity through a mans love for his wife and desire to raise his family in a wholesome environment. It is reciprocated by a woman receiving his seed-spirit and nurturing it
Кон врв
MissSexy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Август.2007
Локација: Cook Islands
Статус: Офлајн
Поени: 364
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MissSexy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Септември.2007 во 12:11
Можи јас пак?
Оти вкафич , кога не си расположен , домашен абиент или негде пикник сами или прошетка на кеј , искажи се ќе те свати штом те сака , сподели со неа и таа да дел од тој турбулентен период.
Немора да си кинг оф хард рок кога не си на добра нога ...
Ова е само мое мислење , но хард филингс
U never get a second chance to make a first impression
Кон врв
монте кристо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THERE CAN BE ONLY ONE

Регистриран: 26.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6869
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај монте кристо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Септември.2007 во 11:49
vaka blueprayer za mene - jas na rabota so obvrski cel den , posle rabota ke se sedni v kafeana  , tupenje muabeti , sjebani muabeti , shokovi , stresovi , 3 kutii cigari , nekolku rakii , nekolku litri vino , skara , misli za utre od sranjeto sto ti se desilo denes , ne e edna rabota  - sto raboti  se, taa me saka , jas ja sakam , no do koga ke me trpi . Sedime vo kafik , otsuten so mislite , koga ke ja poglednam zosto ja gledam cudno , koga ne ja gledam mi veli  koj znae sto razmisluvas sega , ne znammmmтагатагатага , sto i da napravam pogresno тагатагатагатага
во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Септември.2007 во 11:18
I toa ke go snema, kon zapad odime. Kako na staro simpanzo koga ke mu ja otvorat vratata od kafezot, a toj ne saka da izleze zosto misli deka slobodata, ljubovta i socustvoto bile nesto sto sonuval

Изменето од zbunet - 19.Септември.2007 во 11:20
Кон врв
MissSexy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Август.2007
Локација: Cook Islands
Статус: Офлајн
Поени: 364
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MissSexy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Септември.2007 во 11:11
Nema bog , ama ima dusa i srdacnost , kako nigde na drugo mesto:)
U never get a second chance to make a first impression
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Септември.2007 во 11:08
Sedi si tamu i uzivaj vo zivotot. Bidi srekna kako ti bog dal, ovde bog nema

Изменето од zbunet - 19.Септември.2007 во 11:08
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <123>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,234 секунди.