IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - Ферка поради љубов!
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Ферка поради љубов!

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 6>
Автор
Порака Обратен редослед
Dana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 3018
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Февруари.2007 во 23:41
Da se tepam? Da udram nekoj sto maltretira dete ili zivotno da, mozam, zasto togas ke zbesnam i ke udram, ama za nekoj koj ne moze da se odbrani.
A za masko? Boze pazi... da se kubam, a on da me gleda? LOL Previse sum egoist za toa.


Изменето од Dana - 22.Февруари.2007 во 23:42
Love like an angel, make love like a devil. [IMG]http://i73.photobucket.com/albums/i215/enatara/eyer.gif" />
Кон врв
bond007 Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Декември.2006
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 80
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bond007 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Февруари.2007 во 23:05
"Ultimate fight" ne mi e nesto mnogu interesno...

AMA FIGHT POMEGJU 2 DEVOJKI - mi se svigja!
EYES WIDE SHUT
Кон врв
Isis Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

CATALYST

Регистриран: 19.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5871
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Isis Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Февруари.2007 во 10:27
тепање за некого е толку неандерталски, и докажува дека не е вреден ни да го погледнеш а камо ли да се тепаш за него....кај отиде светов???????
он ке гледа од страна и ке се смее додека девојките се кубат за коса и се плукаат...абе свашта
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Февруари.2007 во 09:14
Сакам да се сњтепаат ради мене ама јас никад не би се степала со некоја!! Не покажувам тооолку емоции и не сум патетичнаWink
Кон врв
Teta Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Декември.2006
Локација: Malaysia
Статус: Офлајн
Поени: 3503
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Teta Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Февруари.2007 во 22:32
Originally posted by Dana Dana напиша:

Bidi na nivo, i ne ja udiraj. Ti si bila iskrena a ona go zloupotrebila toa, koj ja ebe. Ona e mala vo ovaa situacija, a ne ti. Ama pa, ako ti e merak, vrzi i ja edna, i zamini si...
LOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLClapClapClapClapClap
A creative mind will always survive bad advice
Кон врв
mamma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9879
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Февруари.2007 во 22:14
Bogami jas ke go papav ednas od edna glupaca sto nemozese da si go zadrzi deckoto,pa site devojki okolu nea i bea krivi!A toj....kreten,site mu bea podobri od sopstvenata.Razroki mu stanaa ocite od gledanje na site strani!
Taka bese vo moe vreme.... 

Fight for your rights!!!


Изменето од mamma - 20.Февруари.2007 во 22:16

Shot at 2007-06-30[/IMG]
Кон врв
Emus Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Октомври.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1997
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Emus Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Февруари.2007 во 21:48
Zavisi bi se tepala so mojata najdobra drugarka ako go laze i treska gluposti za mene. Poveke drugarki gi imam isfrleno od moe drustvo samo so nekolku bolni samari, ama maskite treba da se tepet za zenskite ne obratno. Inace nema da e loso to so ke sum iznervirana da go stresam so nekoj samar, potocno poveke sakam kloci
It's funny how someone can break your heart in a tousands of litle pieces, and you'll still be able to love him with those broken pieces.
Кон врв
Dana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 3018
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Јануари.2007 во 14:16
Ma kakvi tepacki, boze, da se tepam so zensko za nekoj tip, pa ne pagam tolku nisko, a taka nema ni da go vratam.
Love like an angel, make love like a devil. [IMG]http://i73.photobucket.com/albums/i215/enatara/eyer.gif" />
Кон врв
BiG_kIsS Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Крајно сериозна во с'e

Регистриран: 01.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 8373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BiG_kIsS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Јануари.2007 во 14:10
Нема шанси.... Ако сака он може да се тепа за мене LOLLOLLOL Јас сум девојче, не иде....LOLLOLLOL
Never be afraid to Dream... Live... Love and Laugh. Be afraid not to!!!
Кон врв
Isis Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

CATALYST

Регистриран: 19.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5871
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Isis Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Јануари.2007 во 14:06
за тоа ме избркаа од средно  прва година
зашо бев тепач ама од тогаш навака не ми пага на памет за било кого да се тепам
е сеа може у некои вонредни ситуации...LOL
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Јануари.2007 во 12:56
Не се тепам за дечко ми ако ме сака сам ќе дојде или ќе ми се смири... LOL  LOL
 
Но затоа па со негосе тепам ако ме наљути  LOL  LOL 
 
 
MMhhhh nice feeling LOL LOL  LOL  LOL 
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Јануари.2007 во 12:37
Originally posted by simonce* simonce* напиша:

dali nekogas ste se stepale za sakanata/sakaniot??


Nikogas. Nema potreba od tepanje Approve
Кон врв
soncence Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 04.Февруари.2006
Локација: American Samoa
Статус: Офлајн
Поени: 2341
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај soncence Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Октомври.2006 во 19:53
ShockedDa se tepam poradi nekoe masko........DeadNemam namera.Pa na sto ke lici toa???Niedno masko ne vredi tolku a i da vredi samo ke si sedi na strana, ke se smee i seir ke fakaLOLLOLLOL>maski ne se vregjajte<WinkLOL
Кон врв
SkorpijA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Април.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1692
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај SkorpijA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Септември.2006 во 01:19
Originally posted by boli glava boli glava напиша:

Originally posted by SkorpijA SkorpijA напиша:

Epa nisto ne e kako porano. Prostacki i ponizuvacki e devojki da se tepaat


Vo pravo si no sega e se otideno u out
Taka e
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 6>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,297 секунди.