IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - Љубов или пријателство-дилема?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Љубов или пријателство-дилема?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 567
Автор
Порака
pagane Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 13044
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pagane Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Октомври.2009 во 23:51
тука никогаш не сум имала дилема.
Кон врв
Renatax Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 11613
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Renatax Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Октомври.2009 во 00:10
Originally posted by pagane pagane напиша:

тука никогаш не сум имала дилема.


Nitu jas,prijatel e prijatel i tuka  nema dilema.
Кон врв
*moon* Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 7657
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај *moon* Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Октомври.2009 во 02:33
A KOJ TOA?
плазење
Кон врв
Fise_Bilillah Кликни и види ги опциите
Група
Група


Регистриран: 10.Октомври.2009
Статус: Офлајн
Поени: 47
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Fise_Bilillah Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Октомври.2009 во 02:39
zdravo na site. mislam deka mashko i zensko ne mozat da bidat prijateli zasto masko kako mashko????? toj zenskoto go gleda vo drug aspekt
Кон врв
Renatax Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 11613
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Renatax Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Октомври.2009 во 09:06
Originally posted by Fise_Bilillah Fise_Bilillah напиша:

zdravo na site. mislam deka mashko i zensko ne mozat da bidat prijateli zasto masko kako mashko????? toj zenskoto go gleda vo drug aspekt


Mashkoto moze da gleda kolku saka od drug aspekt ako zenskata strana ne mu dade povod prijatelstvoto da prerasne vo neshto povekje..... prijatelstvoto ostanuva prijatelstvo.
Кон врв
pagane Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 13044
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pagane Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Октомври.2009 во 19:37
како и кажав...тука никогаш не сум имала дилема...
еден маж или ме привлекува или не...
се секjавам на моето наj добро другарче...години наред сум му споделjала се од интимата си...тоj на мене исто, кога имав потреба од помошт...од каков и да е карактер тоj беше до мене...
во еден момент ми скокна со предложение което jас не можев да прифатjа ...првом затоа што никогаш не би ми дошло на памет...друго---ако не сум посакала пред години, шансата да посакам да го префлим нивото е многу мала...трето- не сакав да го изгубам...
не мислете дека он ме разбра...
Кон врв
ANITA11 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 21488
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ANITA11 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Октомври.2009 во 10:27
загриженостvistina ....

Кон врв
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Октомври.2009 во 10:33
 се’ започнува со пријателство .......... а завршува со љубов , секс или прекин на пријателските односи ....... бадијала се лажеме и си ги ладиме мозоците ...........
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Октомври.2009 во 13:19
Koja me videla " zbogum prijatelstvo " смеење
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 567
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,172 секунди.