IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Технологија > Автомобили и моторцикли
  Активни теми Активни теми RSS - анти-радари
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

анти-радари

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака
Schumacher Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Schumacher Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: анти-радари
    Испратена: 22.Јуни.2007 во 16:36
Ах да би постоеле!!!Јас возам со 120, а на цајканот му кажува дека возам само 100!!!
Кон врв
zenmaster Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Interceptor

Регистриран: 05.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4262
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zenmaster Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Јуни.2007 во 16:42
Takvo nesto nema !
Probaj sekogas da vozis zad nekogo znaci da ima kola pred tebe zaradi toa sto radarot moze da izmeri samo edna brzina (edna kola) .
 
[IMG]http://img148.imageshack.us/img148/4285/xxxpn7.gif">
Кон врв
Schumacher Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Schumacher Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јуни.2007 во 07:03
Originally posted by zenmaster zenmaster напиша:

Takvo nesto nema !
Probaj sekogas da vozis zad nekogo znaci da ima kola pred tebe zaradi toa sto radarot moze da izmeri samo edna brzina (edna kola) .
 


нема врска, кога јас возам 120 ,а он 100 па јас ке го удрам него од зади.Мисли малку со главата.
Кон врв
zenmaster Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Interceptor

Регистриран: 05.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4262
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zenmaster Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јуни.2007 во 15:39
Abe seljak ti komentiram na temava glupa da ne ti propadne a ti mi se prais k*rnaz mi kazues so da mislam .  Ouch Ouch Ouch
Prasanjeto e kako da zaebes radar i ja ti kazav kako ,a ne kako da ne se udris u toj pred tebe so vozi so pomala brzina .
[IMG]http://img148.imageshack.us/img148/4285/xxxpn7.gif">
Кон врв
Schumacher Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Schumacher Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Јуни.2007 во 07:18
Ок барем постои радар-детектор така да на 50 м од радарот детекторот ми титка во колата дека треба да намалам.И престани да врегаш затоа што не ми е денов најдобар и лесно се нервирам.
Кон врв
MisIcA, Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The first MISS suspended

Регистриран: 01.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1089
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MisIcA, Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Јуни.2007 во 14:11
ANTI RADAR sodrzi GPS uredot koj ve izvestuva na kolku km. ima postaven radar.
Istiot mozete da go vmetnete od GPS uredot vo vasiot mobilen (kaj mene e vmetnata vo mobilniot Nokia 6268)
атеист да бидеш е слично како да си далтонист
а цел живот да пишуваш и зборуваш
за боите...(модератор аџија)
Кон врв
ZOTE Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 627
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZOTE Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Август.2010 во 12:54
Description
With Trapster your mobile phone alerts you as you approach police speed traps, red light and speed cameras, via spoken warnings in fun voices. The principle on that application based is drivers helping drivers. It has more that 5 million users network.


http://www.androidfreeware.org/download/trapster-1.6.3


само не знам дали ти прави трошок со гпрс или е беспалтно пеку вифи
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,438 секунди.