IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Фотографија, камери и видео > Камери и видео
  Активни теми Активни теми RSS - Дали се снимате и дали снимате?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Дали се снимате и дали снимате?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12
Прашање: Дали ги забележувате со видео запис моментите од животот?
Одговор Гласови Статистика
7 [41,18%]
4 [23,53%]
5 [29,41%]
1 [5,88%]
Не може да гласате на оваа анкета

Автор
Порака
Tegla Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 16.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2213
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tegla Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Мај.2007 во 18:46
I jas glasaf, mnogu retko, poveke sakam da gi fotografiram domasnite nastani, videoto mi e premnogu realno.... u stvari nikako da si kupam domasno kamerce, toa e problemot Wink
That is called grain. It is supposed to be there.
Кон врв
Александар_А Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Јануари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1271
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Александар_А Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Мај.2007 во 09:03

Далтон, ајде ајде, осеќам дека набрзо ќе имаш HV20.WinkSmile

Тогаш нема да го имаш овој изговор. LOL
 
 
Кон врв
Александар_А Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Јануари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1271
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Александар_А Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Мај.2007 во 09:04
Изгледа квалитетот на никого не му е битен. Барем засега не се спомна.OuchBig%20smile
Кон врв
JANE971 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Canon-џија

Регистриран: 20.Декември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1711
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај JANE971 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Мај.2007 во 10:45
uspeav i jas. ama nekako seuste me drzi fotografijata malku poveke od videoto
Born to be alive...

http://on.net.mk/galerija/jane-ljorovski
Кон врв
Zoran K Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 3244
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Zoran K Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Мај.2007 во 12:18
OK, glasav i jas - mnogu retko .

Pa, smacheno mi e od snimanje i slikanje drugi raboti... kako sto se veli: na vodovodzhjijata mu kape cheshmata doma.
Кон врв
Александар_А Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Јануари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1271
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Александар_А Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Мај.2007 во 12:23

Лееееелееее, ќути Зоки. Мојата венчавка уште не сум си ја измонтирал, а има година дена и кусур.Ouch Баш така! И кондураџијата оди со искинати кондури. LOLLOLLOL Измонтирав и снимив еден куп материјали а моиве ми стојат.

Кон врв
Tegla Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 16.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2213
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tegla Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Мај.2007 во 13:43
Originally posted by Zoran K Zoran K напиша:

OK, glasav i jas - mnogu retko .

Pa, smacheno mi e od snimanje i slikanje drugi raboti... kako sto se veli: na vodovodzhjijata mu kape cheshmata doma.


I jas doma na zhena mi i ja upotrebuvam istata pogovorka LOL, koga ke pocne da me jade deka nemame video od kjerkata Confused
That is called grain. It is supposed to be there.
Кон врв
Zoran K Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 3244
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Zoran K Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Јуни.2007 во 06:25
Molchi, za bruki sme...
Кон врв
Александар_А Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Јануари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1271
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Александар_А Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Јуни.2007 во 09:50
Зоран, Stern%20Smile (ова сликиче можеби најмногу одговара за подголтнување)
Далтон, може некој ден да се договориме да се видиме, во парк да речеме, и да направиме снимки од ќеркичката. Така сигурно ќе направиме. (кога е на некој начин обврскаWink).
Кон врв
gunslinger Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Јуни.2007
Локација: Germany
Статус: Офлајн
Поени: 116
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај gunslinger Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Јуни.2007 во 09:55
Originally posted by Александар_А Александар_А напиша:

Ме интересира, дали имате обичај да ги забележите вашите битни моменти во животот, а и дел од вашето секојдневие, се разбира со видео запис. Дали нашиот народ го прави тоа и колку има обичај да го прави, општо. Дали ви е битен (а ако е, колку) квалитетот на она што се нарекува ВИДЕО?! Wink

Interesno e.Eve jas si ja upotrebuvam web kamerata sekogas koga sto ke mi tekne i u zivam koga ke ja nabljuduvav snimkata i site moi nedostatoci gi eliminiram.Pa otkako ke bide se vo red,togas ja pustam niz blogovite i site se zadovolni so zadovolitelni komentari.
Nemora da si umetnik za da uzivas vo snimanjeto a i taka rasne samodoverbata.

Изменето од gunslinger - 01.Јуни.2007 во 17:15
Кон врв
gunslinger Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Јуни.2007
Локација: Germany
Статус: Офлајн
Поени: 116
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај gunslinger Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Јуни.2007 во 09:56
Originally posted by Александар_А Александар_А напиша:

Изгледа квалитетот на никого не му е битен. Барем засега не се спомна.OuchBig%20smile

Bitni se i regulaciite za kamerata.Ima razni opcii ...pa taka smetam deka kvalitetot za amaterite kako mene i ne e tolku biten

Изменето од gunslinger - 01.Јуни.2007 во 17:17
Кон врв
Tegla Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 16.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2213
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tegla Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Јуни.2007 во 10:11
Gunslinger, Sekoja alatka koja ti ovozmozuva da uzivas vo toa sto ke go napravis e super, ne e bitno dali e webcam ili nekoja Bla Bla Bla...skupa. Koga e profesionalna rabota vo prasanje, togas krsime kopja koja od koja e podobra.
Dobredojde na video forumov, i ocekuvame da si aktiven
POzdrav



Изменето од D'Dalton - 01.Јуни.2007 во 10:11
That is called grain. It is supposed to be there.
Кон врв
gunslinger Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Јуни.2007
Локација: Germany
Статус: Офлајн
Поени: 116
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај gunslinger Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Јуни.2007 во 17:16
Originally posted by D'Dalton D'Dalton напиша:


Gunslinger, Sekoja alatka koja ti ovozmozuva da uzivas vo toa sto ke go napravis e super, ne e bitno dali e webcam ili nekoja Bla Bla Bla...skupa. Koga e profesionalna rabota vo prasanje, togas krsime kopja koja od koja e podobra. Dobredojde na video forumov, i ocekuvame da si aktivenPOzdrav

Aktiven ke bidam vo zavisnost od moeto slobodno vreme se razbira.
Кон врв
Александар_А Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Јануари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1271
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Александар_А Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Јуни.2007 во 10:02
gunslinger  Изгледа многу си тенок со слободно време.WinkLOL
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,281 секунди.