IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Технологија > Автомобили и моторцикли
  Активни теми Активни теми RSS - Gumboll 3000?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Gumboll 3000?

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака
Drlja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 3373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Drlja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Gumboll 3000?
    Испратена: 04.Мај.2007 во 16:38
Ne znam kolku ste vo tek, no sigurno slusnavte za porseto(britanski tim) od Gumboll sto se zalepi so 200km vo Golf1 negde Struga, soferot od golfot pogina a soprugata na soferot se bori za zivotConfused
A zosto? Zatoa sto na 100-tina bogati prdlinja im teknalo da se vozat niz Evropa so besni taze kolicinjaAngry
eve link za da imate pretstava za sto zboruvam:
http://www.on.net.mk/galerii//Gummball3000/index.html
Me interesiraat vasite mislenja, komentari i dopolnitelni info Smile
Кон врв
tuturutka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Април.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1131
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај tuturutka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Мај.2007 во 22:18
Kolku sto znaete jas sum od Struga i od gradskite muabeti razbrav deka deckoto se trkal so drugarmu i na preteknuvanje udril vo golfot direkno . . . Greskata bila kaj trkacot zosto toj bil vo levata lenta . . . Kako sto se kazuva niz grad golfot letal mozda i 200m od mestoto na sudarot . . . Navistina e zalno kako si otidoa lugeto , no toa e zivotot . . . Ouch Ouch Ouch
STRUGA
Кон врв
marence Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 13.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 365
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај marence Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Мај.2007 во 21:11
Тука мислам дека вина е и на оние кои им дозволиле да возат по нашиве непогодни патишта а не ги предупредиле граѓаните. Ние секогаш сме толку неинформирани и негрижливи.
Кон врв
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 44574
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Јуни.2014 во 22:57
Прво нешто што ми доаѓа на ум кога ќе слушнам за ова е
немилиот и за жал трагичен крај што едно семејство го имаше кај нас.
Судскиот процес како заврши не се сеќавам да некаде прочитав.
Знам само дека беше некое дете на мама и тато...
Не знам дали и оваа година им минува турата низ Македонија,но веќе се на европско тло.



Дел од возилата
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,219 секунди.