IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Современи момци
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Современи момци

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 567
Автор
Порака
fiks Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПРАВДОЉУБЕЦ

Регистриран: 18.Април.2005
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 24000
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fiks Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Декември.2009 во 17:04
Originally posted by GlenKlouz GlenKlouz напиша:

Современ момак е оној што е отворен за размена на идеи во сексот со партнерката без притоа да е оптеретен со нејзиното сексуално минато или со сопствените предрасуди.
Со други зборови машко што е спремно да ужива без да се гњави со тривијалности.


Види мајката значи современоста има врска со бројот на партнери од момата?
Значи момава има право да се прошета низ спалната на еден куп мажи и на крај да нејде еден и да му рече-Види маче ти си современ и не би требало да ти пречи што легнав со пола град оти имам јако газе,цициња големи и лична сум

Леле госпоѓо Де Вил како вакво резонирање ве молам?
Само шлаг пена ќе бидеме.
Ни воздух,ни оган,ни вода,туку шлаг пена,
само шлаг пена ќе бидеме и можеби
неколку жолти ракии.

Кон врв
Glenn Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Тата-Мата

Регистриран: 14.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3166
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Glenn Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Декември.2009 во 17:21
Леле Фикс правдољубецу од кај до кај ми однесе муабетотизненадување
Секој има право да си бира партнер со кој ќе оди во кревет или ќе го живее животот, без разлика дали тој/таа бил во кревет со 300 други пред него/нејзе зашто за сите грнчиња си има капачиња.
Ти ако лично не можеш да прифатиш промискутетен карактер има луѓе на кои тоа не им значи воопшто.
И повторно да не ми се тумачи криво муабетот- под сексуалната слобода подразбирам маж кој нема предрасуди или погрешни толкувања за одредени однесувања при сексуалниот однос, вербални изразувања, орален секс и сл....
Beauty fades, dumb is forever
Кон врв
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Декември.2009 во 17:22
Originally posted by GlenKlouz GlenKlouz напиша:

Леле Фикс правдољубецу од кај до кај ми однесе муабетотизненадување
Секој има право да си бира партнер со кој ќе оди во кревет или ќе го живее животот, без разлика дали тој/таа бил во кревет со 300 други пред него/нејзе зашто за сите грнчиња си има капачиња.
Ти ако лично не можеш да прифатиш промискутетен карактер има луѓе на кои тоа не им значи воопшто.
И повторно да не ми се тумачи криво муабетот- под сексуалната слобода подразбирам маж кој нема предрасуди или погрешни толкувања за одредени однесувања при сексуалниот однос, вербални изразувања, орален секс и сл....
 
 
аплауз .......... без такви слободи сексот би се свел само на легни стани ....
нешто слично на седнување на WC шоља ...........
Кон врв
fiks Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПРАВДОЉУБЕЦ

Регистриран: 18.Април.2005
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 24000
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fiks Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Декември.2009 во 17:32
Јас се извинувам за недоразбирањето госпожа Де Вил
Само шлаг пена ќе бидеме.
Ни воздух,ни оган,ни вода,туку шлаг пена,
само шлаг пена ќе бидеме и можеби
неколку жолти ракии.

Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 567
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,250 секунди.