IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Технологија > Технологија
  Активни теми Активни теми RSS - Software i aplikacii za Sony Ericcson
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Software i aplikacii za Sony Ericcson

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака
The*BeST* Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Декември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 63
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај The*BeST* Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Software i aplikacii za Sony Ericcson
    Испратена: 03.Март.2007 во 14:28
Decki,
Ako znaete nekoe linkce za nekoja java aplikacija ili software za Sony Ericcson pisete .
The*BeST*
Кон врв
Audiofil Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 23.Мај.2006
Статус: Офлајн
Поени: 374
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Audiofil Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Март.2007 во 17:40
Tesko.Kolku sto jas znam na toa pole Sony Ericsson e dosta siromasen.Spored mene toa e edinstvenata maana kaj ovie telefoni.Se ostanato e super ama dopolnitelni aplikacii nemaat za razlika od Nokia 7650,3650 i 6600 koi sto se apsolutni sampioni vo izbor na programi.
Кон врв
The*BeST* Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Декември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 63
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај The*BeST* Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Март.2007 во 22:00
Abe cuv imalo aplikacii. Bash vcera kaj edno drugarche bev, ima guitar composer , world clock, scan files i drugi interesni aplikacii
The*BeST*
Кон врв
Ateist Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Јуни.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 757
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ateist Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Јуни.2007 во 11:23
А да посочеше кој сони ериксон имаш, јас имам к750 со апдејт на софтверот за W800, Имам доста софтвер за него. ако некој има еден од овие два модела, да менуваме програми.
може да се најде доста овде
www.sek750i.pl
www.lasyk.com
Кон врв
Baraban Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 29.Јуни.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Baraban Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јуни.2008 во 17:18
Ej Ateist ke moze da mi go pratis softwerot so koj si go updatiral telefonot u w800 zs i ja imam k750i i sakam da go updatiram.
Aj pa ja ke ti najdem igri i aplikacii za tvojot.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,188 секунди.