IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - Љубовниот живот на младите...
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Љубовниот живот на младите...

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <123
Автор
Порака
mamma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9879
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Февруари.2007 во 14:32
Maja, draga moja ako e taka togas realnosta vi e mnogu surova.Navistina   ne mi ostanuva drugo tuku da ve zalam,zatoa sto nemozam da vi pomognam.  

Shot at 2007-06-30[/IMG]
Кон врв
l_dijana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Август.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 228
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај l_dijana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Февруари.2007 во 14:54
Originally posted by ubav ubav напиша:

ABE KAKVA LLJUBOV DENESNIVE ZENI SAMO PARI BARAAT NE GLEDAAT STO MUSTRA SI NI DALI SI UBAV NI DALI SI PAMETEN AKO IMAS PARI 80% SE TVOI POSEBNO SKOPSKIVE NE GLEDAAT NI VERA NI BUTUR Confused
 
 
 A ti demek ovaka kao " ubav " nesto epten se napna??
 LOLLOLLOL


Изменето од l_dijana - 23.Февруари.2007 во 14:55
   DIJANA
Кон врв
Betty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 613
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Betty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Март.2007 во 21:46
Ne e sekogas taka ...
para pravi para rasipuva...
nekoj toa go rekol i bil vo pravo...
A koga imas pamet mozes i dvete raboti odednas da gi imas..
Se ide od glavata.


Изменето од Betty - 05.Март.2007 во 18:40
Кон врв
R-C-F Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Септември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 368
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај R-C-F Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Март.2007 во 10:15
Originally posted by l_dijana l_dijana напиша:

Originally posted by ubav ubav напиша:

ABE KAKVA LLJUBOV DENESNIVE ZENI SAMO PARI BARAAT NE GLEDAAT STO MUSTRA SI NI DALI SI UBAV NI DALI SI PAMETEN AKO IMAS PARI 80% SE TVOI POSEBNO SKOPSKIVE NE GLEDAAT NI VERA NI BUTUR Confused
 
 
 A ti demek ovaka kao " ubav " nesto epten se napna??
 LOLLOLLOL

   kojznae  kolku  pati  imas  legnato  vo  krvet  za  pari  stom  te  voznemiruva  izjavata  pa  odma  davas  replika
M O J O T    I Z B O R    E    I S L A M    N E K A    E    I     V A S
Кон врв
marco_antony Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Јули.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 11062
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај marco_antony Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Март.2007 во 08:00


MOZE DA SE KAZE DEKA E ORGANIZIRAN HAOS ...

NO SEPAK SEKOE TENDJERCHE SI IMA SVOE KAPACHE ...
SAMO DA SI SE NAJDAT ...

                             PARADISE MACEDONIA
Кон врв
l_dijana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Август.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 228
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај l_dijana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Март.2007 во 10:28
Originally posted by R-C-F R-C-F напиша:

Originally posted by l_dijana l_dijana напиша:

Originally posted by ubav ubav напиша:

ABE KAKVA LLJUBOV DENESNIVE ZENI SAMO PARI BARAAT NE GLEDAAT STO MUSTRA SI NI DALI SI UBAV NI DALI SI PAMETEN AKO IMAS PARI 80% SE TVOI POSEBNO SKOPSKIVE NE GLEDAAT NI VERA NI BUTUR Confused
 
 
 A ti demek ovaka kao " ubav " nesto epten se napna??
 LOLLOLLOL

   kojznae  kolku  pati  imas  legnato  vo  krvet  za  pari  stom  te  voznemiruva  izjavata  pa  odma  davas  replika
 
 LOLLOL Da ne se znaeme od nekade?  Ili mozebi si premnogu pameten i znaes da go rezoniras ona sto e izjaveno od moja stranaLOL
Ona " kojznae " moze da go postavi samo nekoja krajno iskompleksirana debilstina , vo slucajov toa si tiLOLLOL
 Ocigledno deka ne si ja svatil sustinata na ona sto onoj lepotan ili ubav seedno, go napisal, a uste pomalku si ja svatil i mojata sega, ne me ni cudi sega sto devojkive biraat.
So ovakvi praznoglavi ligusi ne me ni cudi sto devojkive nemozat da najdat nesto soodvetno i pametnoLOLLOL
 Uste edno prasanje do tebe. Kazi mi zarem moras da im plakas na devojkite za da bidat so tebeLOLLOLLOL sto tolku se napna na mojata replikaLOLLOLLOL?????????Wink
 
   DIJANA
Кон врв
alek766 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Март.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 210
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај alek766 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Март.2007 во 03:48
mislam deka si nemat haber od lubov
katastofa poloso nema ni da bide
ExclamationExclamationExclamation
Кон врв
gocefbn Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Март.2007
Статус: Офлајн
Поени: 270
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај gocefbn Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Март.2007 во 17:46


   Ljubovta postoi ...iako vo forma na za4in vo 00.2%
   Mladite ja konzumiraat ljubovta vo forma na sex vo zivotinska forma ...i toa bez nekakov smisol ama samo tie koi se iskusni vo toa, se razbira.


Make love and respect your profession

Кон врв
IQ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Darling

Регистриран: 11.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12382
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај IQ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Мај.2008 во 03:08
more kjotek im treba
samo gluposti praat... posle cacko e kriv...
edna se omazi na 13 godini bremena bila a tova chichkoto mladozenec imashe 21! pedofilija be!
i ne e samo taa se pochesto ima takvi denes.
za nishto ne se informiraat samo se onaduvaat so koj stignat.
ne deka se site takvi ama mnogu povekje gi ima od porano.
demek nemalo ljubov denes, koja glupost!

[URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=521&i=00001awbzx1.jpg][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <123
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,297 секунди.