IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Семејство
  Активни теми Активни теми RSS - Снаа и Золва
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Снаа и Золва

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <123
Автор
Порака
mamma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9879
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Февруари.2007 во 16:00
Nikogo ne sakav da navredam,se izvinuvam ako nekoj taka me razbral!!
So Butel sme tuka  negde so godinite(jas uste malku poveke)i so ogled na toa vo kakvo vreme sme rastele i bile vospituvani stavovite ne bi trebalo da ni bidat mnogu razlicni.No sepak se slucuva eve kako sega da ne se soglasuvame odnosno razlicno da gi gledame nestata.Moite soznanija se kako sto rekov od bliski osobi i mnogu me boli koga gi gledam a nemozam da im pomognam.Cry

A ako nekoj mislese daeka sega ke se raspukame tuka na forumov pred site....ne!Sepak sme do tolku civilizirani,pa forumite kako ovie se  tokmu poradi toa,sto ke bide koga site bi imale isto mislenje???
Butel ,Huga za site drugi Heart
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Февруари.2007 во 16:04
Знаеш дека мама би ти прилегала золва??? Тууу ќе ја скротиш како јагне EmbarrassedEmbarrassedEmbarrassed

Се шалам..Поздрав и до тебе HugHeart
Кон врв
mamma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9879
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Февруари.2007 во 16:20
Ama zatoa jas si imam jatrva .I toa mnogu pomlada od mene.Si ja sakam kako sestra.Nejzinata kerka ima 4 god.i vika na majka i: ne te sakam tebe losa si, ke si odam doma kaj mama 
Кон врв
DARKDOG Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 218
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DARKDOG Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Февруари.2007 во 16:55
Mazot e na Rabota za toa vreme.a KOGA ke dojde doma pred nego se Pravi cveke za mirisanje,I se vadi deka ona ne e kriva tuku drugite se krivi i drugite ja maltretiraat fizicki i psikicki........................A bratucetmi posto e glup i veruva mu ima postaveno rogovi na glava
Кон врв
mamma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9879
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Февруари.2007 во 23:10
Darkdog,e ke se nasalam malku nemoj da mi zameris kazi dali ubavo mu stojat??Zosto nekoj stvarno znae kako da si gi nosi a nekoj ne!LOL
Bas me nasmea!!!
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Февруари.2007 во 08:49
Море остај дали му стојат, лошо е ако почне да боде со нив LOLLOLLOL

Него, Даркдог, тука веќе нема никаква опција..Знаеш и сам колку е зборот нејзин против другите, а не гледа..Да би видел гарантирам ќе ја направат на големо..
Вака секогаш иде, туга сум дојдена не ме сакаат ме малтретираат и што му останува друго????
Треба малку и он да се свести..Сепак се негови родители он најубаво знае како они постапувале во различни ситуации..

Да би ми дошол мажот дома и каже твоите ме малтретираат, навистина би се запрашала кај е труло...Познавајки ги пре би загинале за зетот него за ќерката..И навистина би ги седнала сите и отворено разговарала..Колку гот да е љубов во прашање, јас не сакам ништо да ми лебди..
како ке ја прашам сестра ми, така он нека си ја праша сестрта.. но, треба некако да му се даде до знаење и најотворено да се разговара или дасе наметне темата..
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <123
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,266 секунди.