IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - Љубов во најверниот другар на мојот поран
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Љубов во најверниот другар на мојот поран

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12
Автор
Порака
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Август.2007 во 19:03
Pa bolje neka si go bapnat tie dvajca drugari, nego taka da se prai, pa da se mrazat zaradi orospice
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Октомври.2007 во 07:20
Originally posted by slatkicka slatkicka напиша:

e koga site vie vikate deka neso imate lubovni problemi pogledajte go i mojov.jas imam najgolem.go sakam najvernion drugar na mojot poranesen,a znajte najslatko e ona so nemojs da go imas taka?aj napisite nekoj sovet                  Cry
мила јас одам со најверниот другар на мојот поранешен =тип=. добро ние не бевме во некоја си врска али се гледавме секојдневно околу 4-5 месеци...ете се случува. и јас посакувам да не беше тоа така али...бидна. тогаш не зборев со бившиот, и ни најмалку не се фатив со сегашниот за да сум близу него или слично, напротив цело време ги избегнувавме местата каде што е он. се дружевме со други луѓе, со кој он не излага или ептен ретко седи со нив. сега повторно зборам со него, поради дечко ми, веќе преку глава ми е тоа да се во исто друштво а да мора да се отргнува на некој начин...
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
Mishell_G Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Јуни.2007
Локација: Sweden
Статус: Офлајн
Поени: 575
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mishell_G Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Декември.2007 во 18:05
Znam deka nekade ja vidov temava, ama gledam podzaboravena e. E ama mene mi e presna i aktuelna. Tragikomicna situacija, zavrsuva vrskata so deckoto (veke poranesen), a se razgoruva nekoja iskra pomegju tebe i prijatel mu. Strasna situacija.. Dilemi, prasanja i iljada gluposti. Normalno poranesniot se cuvstvuva deka e zaebanata strana, a ne moze da svati deka izneveruvanje realno ne se ni slucilo, zosto vrskata bila zavrsena poradi negovite gluposti, i sekoj si ima pravo da si ja bara srekata. E sega toa sto vo slucajot flertot se slucil vo "negoviot dvor", toa e samo slucajnost i igra na sudbinata. Edna poraka do site "poranesni".. Ako ne ste znaele da ja socuvate vrskata, ne lutete se koga i drugiot ke postapi sebicno i rakovodejki se isklucivo od svoite potrebi. Koga vie ednas ste bile sebicni, neodgovorni i ste manipulirale so partnerot, zosto da ocekuvate za vozvrat buket so ruzi. E da, buket, ama so trendafili, velat deka tie bockale i bolele. 
Кон врв
Joshua_Tree Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 6477
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Joshua_Tree Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Декември.2007 во 15:00

Epa vaka...ke bidam mnogu kratok.Se dodeka kazuvas sto treba drug da pravi vinata ja frlas na sebe.Toa ti me nauci da go pravam...neli???Faktot sto bese so mojot najdobar drugar ne mi smeta uopste...faktot sto se kolnese vo moral i emocii te napravi so tolku niska cena vo moite oci.MNOGU SUM ISKREN NE MI SE LJUTI!!

Lugeto gi delam na dve kategorii:
  • Luge(tebe te imam vo ovaa kategoija)
  • Neluge

P.S>Gi pravis istite gluposti sto gi pravev jas...zatoa i taka izreagirav.Podrazmisli ke vidis oti e taka!!

Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,172 секунди.