IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Македонија и Свет > Свет
  Активни теми Активни теми RSS - НСДП со оружје во камион!
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

НСДП со оружје во камион!

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака
Dogi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Април.2005
Статус: Офлајн
Поени: 3168
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dogi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: НСДП со оружје во камион!
    Испратена: 16.Декември.2006 во 19:48
Ги фатија со симнати гаќи, со ново оружје во транспорт без документи!
Пазете го ова, министерот вели, истрагата ќе покаже дека нема никакви проблеми??? А истрагата не е уште ни почната?? Тој веќе го има целиот извештај, а?


Изменето од Dogi - 17.Декември.2006 во 00:20
Јас сум мајстор!

Кликни овде за комуникација со мене (потоа кликнете во полето 'Edit nickname' и впишете го вашето име)
Кон врв
Arm'nj Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Декември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 134
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Arm'nj Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Декември.2006 во 08:15
LOLLOLLOLClapClapClap
Ova ti se dogi glupavi no i nesinhronizirani lopovi....LOLLOLLOL
Кон врв
Dogi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Април.2005
Статус: Офлајн
Поени: 3168
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dogi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Декември.2006 во 10:35
пробаа да чепнат во забранетиот колач на НАТ(и го дај ми г)О
Јас сум мајстор!

Кликни овде за комуникација со мене (потоа кликнете во полето 'Edit nickname' и впишете го вашето име)
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Декември.2006 во 10:40
Чекај бе мило, малку да се пребројат, помолат да разгледаат кој треба како треба да остане без работа не е мала работа голи апанзас да ги фататLOLLOL
Кон врв
Dogi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Април.2005
Статус: Офлајн
Поени: 3168
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dogi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Декември.2006 во 02:05
па нормално дека ќе се бара Ли Харви Освалд, нема да го турнат во оган оној кој го смислил вицот!
Јас сум мајстор!

Кликни овде за комуникација со мене (потоа кликнете во полето 'Edit nickname' и впишете го вашето име)
Кон врв
orlov Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
army veteran 2001

Регистриран: 26.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 11342
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај orlov Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Август.2007 во 23:39
Originally posted by Dogi Dogi напиша:

Ги фатија со симнати гаќи, со ново оружје во транспорт без документи!
Пазете го ова, министерот вели, истрагата ќе покаже дека нема никакви проблеми??? А истрагата не е уште ни почната?? Тој веќе го има целиот извештај, а?


Министерот е намерно случаен. Не се базирај по него. Параметар нека ти бидат вуковарецот и екс лидерот- разузнавач.

,,СЕКОГАШ ВО СЛУЖБА НА ТАТКОВИНАТА,,              
Кон врв
orlov Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
army veteran 2001

Регистриран: 26.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 11342
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај orlov Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Октомври.2007 во 00:40
молчат:
Нушиќ, запишал: ,, Сина птица колкана Династија,,.
......Сомнителни Лица и Политичка Партија.

,,СЕКОГАШ ВО СЛУЖБА НА ТАТКОВИНАТА,,              
Кон врв
ZeZnAtA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Power

Регистриран: 26.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 19172
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZeZnAtA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Октомври.2007 во 09:29
..........................................................................сршено%20срце
Кон врв
orlov Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
army veteran 2001

Регистриран: 26.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 11342
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај orlov Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Октомври.2007 во 18:18
Originally posted by NEDOPIRLIV007 NEDOPIRLIV007 напиша:

Originally posted by Dogi Dogi напиша:

Ги фатија со симнати гаќи, со ново оружје во транспорт без документи!
Пазете го ова, министерот вели, истрагата ќе покаже дека нема никакви проблеми??? А истрагата не е уште ни почната?? Тој веќе го има целиот извештај, а?


Од истиот ден се шета и рекамира BAR KAFFE, а само двестотина дена пред тоа преговараше/се договараше со Чакала на Рашче.
Како ли само бргу минува времето.
Сега во стилот на Бучко ја оспорува сопственоста на АПК, сакајки да си се врати на ранчот.
Што ти значи да си имаш повеќе капи.




Кога си имаш повеќе капи си шеташ слободно но и опрезно.
Повекето капи значат бегање од рацете на правдата.
Верувам дека Попај Езерскиот Морнар, во подполност ќе се согласи.

,,СЕКОГАШ ВО СЛУЖБА НА ТАТКОВИНАТА,,              
Кон врв
VIZANTEL Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Август.2007
Локација: Israel
Статус: Офлајн
Поени: 164
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај VIZANTEL Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Ноември.2007 во 23:23
Originally posted by Dogi Dogi напиша:

пробаа да чепнат во забранетиот колач на НАТ(и го дај ми г)О



И така баракјки ги интернационално ги фатија таму негде ад Јајце.


Изменето од VIZANTEL - 02.Ноември.2007 во 23:23
,,UNUS TESTIS, NULUS TESTIS,,
Кон врв
orlov Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
army veteran 2001

Регистриран: 26.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 11342
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај orlov Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Ноември.2007 во 20:19
молчат:
Нушиќ, запишал: ,, Сина птица колкана Династија,,.
......Сомнителни Лица и Политичка Партија.

Министерот е намерно случаен. Не се базирај по него. Параметар нека ти бидат вуковарецот и екс лидерот- разузнавач.

Ги фатија со симнати гаќи, со ново оружје во транспорт без документи!
Пазете го ова, министерот вели, истрагата ќе покаже дека нема никакви проблеми??? А истрагата не е уште ни почната?? Тој веќе го има целиот извештај, а?

Од истиот ден најосомничениот- суспендираниот екс разузнвач се шета и рекамира BAR KAFFE, а само двестотина дена пред тоа преговараше/се договараше со Чакала на Рашче и за Пашче и којзнае што ли уште не.
Како ли само бргу минува времето.
Сега во стилот на Бучко ја оспорува сопственоста на АПК, сакајки да си се врати на ранчот.


ИНРО и СБИР имаат поважни работи. Ги штимаат- го развиваат непотизмот и демонстрираат сила во институциите на власта. Во правосудството.
Што ли само работи Фердинанд, нешто во последно  време го нема.....
,,СЕКОГАШ ВО СЛУЖБА НА ТАТКОВИНАТА,,              
Кон врв
orlov Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
army veteran 2001

Регистриран: 26.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 11342
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај orlov Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Ноември.2007 во 00:00
Молам,
Попај од езерската морнарица под хитно да пристапи на форумов и да им каже на сите припадници на МО минати и сегашни кој што и како.............
Ајде Попаје, а потоа те честам житарица со млеко.
,,СЕКОГАШ ВО СЛУЖБА НА ТАТКОВИНАТА,,              
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,156 секунди.