IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - Горан Славковски
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Горан Славковски

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <123
Автор
Порака
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Мај.2007 во 02:06
у право си, али се држат за титули (као Лига Шампиони титула), и некако не паѓаат надоле мајката LOLLOLLOL
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
B2 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Тврдим Да Сам Непобедлив

Регистриран: 26.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 361
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај B2 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Мај.2007 во 02:11
NE SAMU IDAT U MINUS(BODOVI) TOLKU NISKA GLUPA STRAMOTA ZA EDEN GOLEM TIMSmileSmile
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Мај.2007 во 02:17
никако не можам да сфатам како може Титуа у Лига ШАмпиони да биде глупа работа, али ај може ќе ми објасниш ти сеа друже у другиотв пост LOLLOLLOL
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
B2 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Тврдим Да Сам Непобедлив

Регистриран: 26.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 361
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај B2 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Мај.2007 во 02:23
pa druze vidi vaka ke ti objasnam kratko i jasno pa berluskoni umesal prstiWinkWinkWinkWinkWink
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Мај.2007 во 02:24
не знам од кога англичанец е спремен да шитне нешто и да не земе титула, кога знам дека тие ако треба на работа нема да идат, али нивинот клуб ќе биде првак... WinkWink Што значи Берлускони нема врска со ова, а и ние треба да се вратиме на темава, бајаааги забегавме од неа LOLLOLLOL
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
B2 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Тврдим Да Сам Непобедлив

Регистриран: 26.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 361
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај B2 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Мај.2007 во 02:38
vazi druze cestitaj mu od mene za titulata na Berluskoni
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Мај.2007 во 02:47
честитано му е од цела планета друже, ич да не се секираш за тоа WinkWinkWink
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
nina``` Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 51
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nina``` Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Јуни.2007 во 11:24
Originally posted by a-pin-dim a-pin-dim напиша:

[QUOTE=Maro]Ej da ne forsirame mnogu? Kje pokaze vremeto, iskreno se nadevam deka Slavkovski kje prejde vo edna golema fudbalska zvezda, ama nekako sum pesimist, zasto site sto se forsirani nekako ne se snaogjaat bash, teshko e da igrash pod pritisok!


Затоа Горан Пандев што го фросират не го бива


Точно
B_A_R_C_E_L_O_N_A--->> ZAKON
Кон врв
mungos80 Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
АНАРХИСТ

Регистриран: 21.Октомври.2009
Статус: Офлајн
Поени: 4330
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mungos80 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Ноември.2010 во 00:38
Каде е овој
“Додека ние се боревме,мизерувавме и гиневме,некои од народните пари си купуваат куќи и трупаат богатство“ - Ѓорѓи Сугарев
Кон врв
емил Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
зависник идивидовски

Регистриран: 11.Август.2009
Статус: Офлајн
Поени: 85179
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај емил Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Ноември.2010 во 03:59
Моментално во дублираштата екипа на Бохум

Изменето од емил - 01.Ноември.2010 во 03:59
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <123
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,234 секунди.