IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Дали се плашите дека нема да го задоволите?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Дали се плашите дека нема да го задоволите?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 234
Автор
Порака
Goddes of Chaos Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Април.2007
Локација: Ecuador
Статус: Офлајн
Поени: 337
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Goddes of Chaos Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Април.2008 во 23:25
смеењеzbunet ти изгледа не си читал за тоа кое време е најпогодно да се каже те сакам...во таков возбудлив момент сигурно нема да добиеш веродостојно реален одговор а уште посигурно дека ќе добиеш потврденгазење%20од%20смеење
Narodot za najmudra kniga ja smeta onaa koja e najnerazbirliva za nego.-A.Hitler
Кон врв
maria_magdalena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
trouble seeker

Регистриран: 25.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8706
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maria_magdalena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Април.2008 во 23:41
Originally posted by ali-baba ali-baba напиша:

MOETO MISLENJE E DEKA NETREBA VOOPSTO DA RAZMISLUVAME VO MOMENTOT DALI KE BIDE PARTNEROT ZADOVOLEN ILI NE SO TOA SAMO SE OPTOVARUVAME I SE GUBI OD ZADOVOLSTVOTO VO SEXOT..CryCryCryCryCryCry


Ич да не му ја мислите....Што има тука да се мисли? Ако тој многу размислува “каков ќе се покаже“ може и да потфрли, т.е. да не успее. Она ако многу мисли “дал ќе му се допаднам“ и слично, ќе се исушиголема%20насмевка

Затоа не мислете-туку уживајте!!голема%20насмевка
Само така задоволството ќе биде взаемно. големо%20гушкање

МИСЛИТЕ СЕ ОСЛОБОДЕНИ ОД ДАНОК.
Кон врв
apce Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 18.Октомври.2007
Локација: Malaysia
Статус: Офлајн
Поени: 2717
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај apce Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Април.2008 во 13:58
ma stom e so mene tolku vremeзадоволство
apce
Кон врв
CONTESSA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1620
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај CONTESSA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Април.2008 во 01:06
ne ne se plasam ,samo uzivam i se opustam totalno............a najbitno e da veruvate vo sebe t.e samodoverbata igra klucna rabota,ako nema samodoverba.................... nisto od biznisot....
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Април.2008 во 01:21
Originally posted by apce apce напиша:

ma stom e so mene tolku vremeзадоволство


Ne mi e sekogas lesno, no za pofalba e vo sekoj slucaj бакнеж
Кон врв
apce Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 18.Октомври.2007
Локација: Malaysia
Статус: Офлајн
Поени: 2717
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај apce Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Април.2008 во 00:06
si ja odrabotuvam rabotata so golema posvetenostголема%20насмевка
a posle toj si prede kako maceнамигнување
apce
Кон врв
Палестинец Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Палестинец Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Октомври.2009 во 04:00
Абе од што да се плашам, има така да ја задоволам, цел месец има влага да и држи.....хихихихихихихихихи
Кон врв
Glenn Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Тата-Мата

Регистриран: 14.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3166
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Glenn Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Октомври.2009 во 13:36
Од ништо не се плашам, секогаш има место за подобрување на впечатокзадоволство
Beauty fades, dumb is forever
Кон врв
mariija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2459
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mariija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Октомври.2009 во 14:56
ne задоволство
Кон врв
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Октомври.2009 во 15:05
секогаш постои доза на страв ........
но  глетката како се тајтари додека заминува е добар доказ
за непотребниот страв задоволство
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 234
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,125 секунди.