IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - Колку го сакаш?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Колку го сакаш?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 353637
Автор
Порака
fragola Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3829
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fragola Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Март.2009 во 22:09
Nikogas ne bi se borela za nego.Ne go sakam Greska!Sakam da e srekjen kade i da e,so kogo i da e.
I get enough exercise...just pushing my luck.
Кон врв
ПодВодно Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 7391
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ПодВодно Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Март.2009 во 22:34
тој тврди дека немам појма од сакање, дека тој е експерт за сакање и дека тоа безброј пати го докажал.
и сеа, стварно не знам колку го сакам,
ниту пак колку ме сака
Кон врв
Sunny Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Fantasy girl

Регистриран: 01.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 19874
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Sunny Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Март.2009 во 22:44
Kolku go sakam? збунетост Uf... samo koga bi znaela so koja merka se meri збунетост  
Kolku go sakam ne znam... no znam deka toj e pricinata poradi koja se smeskam koga gi otvoram ocite љубов ... znam deka uzasno mnogu mi nedostasuva koga ne e kraj mene љубов ... znam deka i posle tolku vreme zaedno, mene povtorno i povtorno mi letkaat peperutkite koga ke go vidamљубов... znam deka mi zaigruva srceto koga ke go vidam negovoto ime na displejot od mobilniotљубов... znam deka se topam vo negovite pregratkiљубов... znam deka tonam vo negovite ociљубов...
Kolku go sakam ne znam... no ednostavno znam deka bi sakala zasekogas da sme zaedno љубовљубовљубов

Пријателите се како ѕвездите. Не ги гледаш секогаш, но знаеш дека се тука некаде!    
Кон врв
ANITA11 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 21488
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ANITA11 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Март.2009 во 16:32
kolku sto treba
Кон врв
zaguben Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 3387
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zaguben Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Март.2009 во 16:33
JAS MNOGU JA SAKAM DURI I POVEKE OD SAMIOT SEBE
Кон врв
ANITA11 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 21488
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ANITA11 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Март.2009 во 16:45
eh bravo za tebe a blaze si i na nea
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 353637
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,172 секунди.