IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Мода и убавина
  Активни теми Активни теми RSS - Списанија
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Списанија

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <123
Автор
Порака
Didi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Summer flower

Регистриран: 14.Март.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 15583
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Didi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Октомври.2008 во 13:13
Redovno kupuvam spisanija megu koi Moeto bebe i Ubavina i zdrvje
Srekata vo tvojot zhivot zavisi od ubavinita na tvoite misli....
Кон врв
Eli Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Ноември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1968
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Eli Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Октомври.2008 во 21:32
Kupuvam zatoa sto vo nekoi od niv navistina mozat da se najdat dobri rubriki,soveti i razni sodrzni koi mozat da bidat korisni za mene a vo isto vreme i da me zabavuvaat..
Човекот секогаш треба да остане човек,без разлика со што се бави и каков успех има..
Кон врв
elen4e-eli Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 202
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај elen4e-eli Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Декември.2008 во 22:11
списанието ТАА ми е омилено бидејќи во него може да се најде се од женскиот свет и бидејќи ТАА е "се' само обична не!"трепкање
Nobody is perfect.....well I am nobody!
Кон врв
-B-lue E-yes- Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 16.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 111
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај -B-lue E-yes- Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Февруари.2009 во 19:09
Originally posted by elen4e-eli elen4e-eli напиша:

списанието ТАА ми е омилено бидејќи во него може да се најде се од женскиот свет и бидејќи ТАА е "се' само обична не!"трепкање


Мој човек
Кон врв
Командантица Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Септември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 2129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Командантица Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Февруари.2009 во 19:41
само Мода и Убавина, во другите веќе почнаа да пишат безвезе
..Живеам за да умрам..!
Кон врв
BisernA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 27.Јули.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4662
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BisernA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Февруари.2009 во 20:25
купував порано, и тоа океј, таа, браво... се што ќе видев... ама откако почнаа тоа па тоа да пишуваат, односно, секое пролет/есен/зима/лето каква шминка, во септември за школо, во мај за распуст... се откажав... месечно ми одеа и по 300 - 400 денари на списанија, и кога ќе размислам... со тие пари можам многу попаметни работи да направам
Кон врв
IQ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Darling

Регистриран: 11.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12382
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај IQ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Февруари.2009 во 21:05
2 godini nemam kupeno ni edno. dosadni se, nishto novo...
cosmo ima po nekoja dobra sodrzina ama ne vredi za tie pari...

[URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=521&i=00001awbzx1.jpg][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/
Кон врв
Eli Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Ноември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1968
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Eli Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Февруари.2009 во 23:32
Dolgo vreme nemam kupeno,tokmu od taa pricina sto site se isti i ne nudat niso novo
Човекот секогаш треба да остане човек,без разлика со што се бави и каков успех има..
Кон врв
lotus flower Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Септември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 6937
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај lotus flower Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Октомври.2017 во 04:35
Imam kako ne..
Elle.Gioia,Heklania germanski,Bazzar stranski,italianski za modeli ,burdi imam dosta.Ne sijam,no sakam da gi gledam.Ima i detski burdi za decinja ,e tie se navistina slatki.
Nasive ne gi citam.Sum gi razgledala,Portret,Ubavina i zdravje no ne mi se dopagaat.
I normalno koga citas spisanie od 500-700 den ne mozes da se simnes na 50 den.
Go nema toj kvalitet.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <123
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,344 секунди.