IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Мода и убавина
  Активни теми Активни теми RSS - Депилирање vs. бричење
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Депилирање vs. бричење

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 121314
Автор
Порака
Srcence14 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 16.Април.2012
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Srcence14 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Април.2012 во 23:31
Дали им дозволувате на вашите макји да ви ги бричат дундите. јас со мајка ми сум многу блиска скоро како другарки сме и сабајлево и дозволив да ме избричи доле детално затоа што јас не можам се да видам. Срeќна сум што имам мајка што можам ама буквално се да и доверам.
Кон врв
gonzo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Мачкозил

Регистриран: 04.Декември.2008
Локација: У дневну
Статус: Офлајн
Поени: 3137
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај gonzo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Април.2012 во 00:54
У момент ми паѓаат на ум еден куп коментари
1.Ја дунда немам, а и кога би имал сигурно нема мајка ми да ми ја средува...
2. Уврнуто сестро
3. Ако тоа 14 до никот ти се годините, да не ти е рано да ја бричиш
4. Ако ја имам син и некогаш ми каже тато да ме избричиш доле, таков шамар ќе јаде едно пола саат ќе се врти у круг
5. Сигурно мајка ти ти вика дека си најубава на свет
6. А кога ќе се онодиш со дечковци и за тоа ли ќе и раскажуваш на мајка ти
7. А да пробаш со депилација а не бричење
8. Па добро поевтино ти е уствари него да плаќаш за депилација
9. Ти да не си некој стар баниран ник
10. А ти да не се подебаваш по малку
11.

Него што се па ја чудам, чекај жениве да ги чујам можда нормално е така.
You have the right to remain silent. Anything you say will be misquoted, then used against you.
Кон врв
емил Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
зависник идивидовски

Регистриран: 11.Август.2009
Статус: Офлајн
Поени: 85179
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај емил Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Април.2012 во 00:58
Време е да се довериш на некој од нас и ние да ти ја бричиме дундата .Како почеток може јас да се жртвам голема насмевка
Кон врв
gonzo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Мачкозил

Регистриран: 04.Декември.2008
Локација: У дневну
Статус: Офлајн
Поени: 3137
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај gonzo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Април.2012 во 01:04
Мала допуна на претходново.
1.1 Вика профилот дека 22 години имаш, е ако е таква работа нема потреба да ја мачиш мајка ти да те средува доле бре, само ти обрати се овде за помош, знаеш ли колку има луѓе од доверба овде, што квалитетно ќе те средат без пари, без обврски, разбираш...Па луѓе сме на крај краеви, за добро за лошо, да се помогне кога треба...
1.2 Мајка ти ти ја бричи на 22 години...Уврнуто сестро скроз...


You have the right to remain silent. Anything you say will be misquoted, then used against you.
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Април.2012 во 14:28
Originally posted by Srcence14 Srcence14 напиша:

Дали им дозволувате на вашите макји да ви ги бричат дундите. јас со мајка ми сум многу блиска скоро како другарки сме и сабајлево и дозволив да ме избричи доле детално затоа што јас не можам се да видам. Срeќна сум што имам мајка што можам ама буквално се да и доверам.
...edino shto vikam e:
...go zalam zetot ...shto ke i bide!смеење
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Април.2012 во 15:15

можеби ќе и треба и припомош од мајка и ...за да и го намести!.

Кој интересен секс човече!....замисли си..смеење

...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
LiDivio Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор


Регистриран: 19.Мај.2010
Статус: Офлајн
Поени: 7265
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LiDivio Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Октомври.2013 во 18:08
Се бричам, не се депилирам... и користам афтршејв, разбира се.
Кон врв
lotus flower Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Септември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 6937
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај lotus flower Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јануари.2015 во 23:37
depiliranje
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 121314
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,172 секунди.