IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Филозофија и психологиjа
  Активни теми Активни теми RSS - ПРЕД ДА УМРАМ...
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

ПРЕД ДА УМРАМ...

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 234
Автор
Порака
Zlatnik Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 23.Август.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Zlatnik Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Октомври.2013 во 15:39
Originally posted by evangeline evangeline напиша:

Дечки, дај смирете сесреќа
Може на темава да се дискутира, немојте да дискутирате еден за друг и да се навредувате.

Во ред е модераторке, во право си и ја прифаќам твојата сугестија.
Очигледно дека кај некои поединци залудни се сите обиди да се издигне нивното ниво на комуникација на еден повисок степен.
Се си мислев дека ќе прифати нешто, ама ...  тоа било моја заблуда!
Едноставно човек некој кој во досегашниот живот не успеал да достигне одредено ниво на општа култура и на цивилизирано културно изразување, отсега нема никакви шанси тоа го стори.
Токму затоа нема да му одговорам на навредите упатени кон мене во неговиот последен пост!
Оставам читателите да се восхитуваат на „маштовитоста“ и интелигенцијата на дотичната „брза“!

Неоттуѓиво е правото на секој поединец да живее во својата заблуда!
Кон врв
evangeline Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Август.2011
Локација: Naxos
Статус: Офлајн
Поени: 6758
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај evangeline Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Октомври.2013 во 15:50
Ете така, мир во куќа.големо гушкање
Ем убави, ем паметни.


А брза станал брза затоа што згрешил во пишување пред 7 години.
Внимавај кому му веруваш.
И ѓаволот еднаш беше ангел.


Being RICH
is not about how much you have,
BUT about how much you GIVE

Кон врв
evangeline Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Август.2011
Локација: Naxos
Статус: Офлајн
Поени: 6758
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај evangeline Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Октомври.2013 во 03:10
Brza jас не сум редарот, ама редарот го нема па ќе си земам за право да те пратам на одмор додека си ја разбистриш главата.

После мојата опомена повторно пау пау. Епа вие пау пау, јас бам(н) бум.
Два дена одмор, од мене имаш две гајби пиво.



Следен офтопик и Меси од спиење ќе го будам ако требазадоволство
Кон врв
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 44574
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Октомври.2013 во 11:03
Да добеив еднаш и јас еден одмор од форумов,па макар и викенд...Оти баш ми треба бистрење на главава
Кон врв
bilokoja Кликни и види ги опциите
Група
Група


Регистриран: 24.Септември.2013
Статус: Офлајн
Поени: 68
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bilokoja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Октомври.2013 во 17:38
Пред да умрам сакам да поживеам јас како што сакам, а на само за други и по нивна воља
Кон врв
edgaralanpo Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 16.Март.2011
Статус: Офлајн
Поени: 28
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај edgaralanpo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Октомври.2013 во 17:43
пред да умрам морам да живеам!
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 234
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,203 секунди.