IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Семејство
  Активни теми Активни теми RSS - ПОМОШ !
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

ПОМОШ !

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака
soncencence Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 26.Август.2013
Статус: Офлајн
Поени: 3
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај soncencence Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: ПОМОШ !
    Испратена: 26.Август.2013 во 03:12
Ме интересира една информација ако можи некој да ми помогни.. Неодамна дознав дека сум посвоена и ме интересира да знам коj се моите биолошки родители. Дали знаете некој начин или каде да се обратам каде што ќе можам да откријам.
Кон врв
емил Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
зависник идивидовски

Регистриран: 11.Август.2009
Статус: Офлајн
Поени: 85179
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај емил Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Август.2013 во 06:24
Здраво 

разбери во која болница си родена и таму треба да пишува кои се ти родителите . Барем која мајка те е родила . Штом дознаеш нивните имиња оди во општината или полицијата каде си родена и таму побарај луѓе со такви имиња .


Изменето од емил - 26.Август.2013 во 06:25
Кон врв
soncencence Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 26.Август.2013
Статус: Офлајн
Поени: 3
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај soncencence Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Август.2013 во 13:38
Но од кој да разберам е цел проблем :(
Кон врв
gonzo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Мачкозил

Регистриран: 04.Декември.2008
Локација: У дневну
Статус: Офлајн
Поени: 3137
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај gonzo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Септември.2013 во 21:32
Најверојатно во центар за социјални работи. Мислам дека тие се одговорни за посвојувања.
You have the right to remain silent. Anything you say will be misquoted, then used against you.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 4,814 секунди.