IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Спорт > Останати спортови
  Активни теми Активни теми RSS - Помош околу кикбокс тренинг
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Помош околу кикбокс тренинг

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака
Liverpool_Goce Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 14.Јануари.2012
Статус: Офлајн
Поени: 6
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Liverpool_Goce Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Помош околу кикбокс тренинг
    Испратена: 14.Јануари.2012 во 20:24
Здраво. Вака сега, незнаев каде да ја отворам темава па ја отворив овде. Значи вака, јас сакам да започнам со тренирање кикбокс но работата е што јас сум од берово, а во берово нема кикбокс клуб па планирам да си тренирам дома, е сега работата е што јас незнам скоро ништо од кикбокс па ако некој знае некои веб сајтови, ако има некое цд или книга (по можност на македонски јазик) нека ми даде. Или уште подобро ако некој знае овде да ми напише, да ми објасни малку да ми ги каже ударите ова, она така малку да ми пообјасни или пак на овие видео клипови од јутуб ги има ударите http://www.youtube.com/results?sear...=6539l6539l0l7141l1l1l0l0l0l0l274l274l2-1l1l0 ама дали се сите тоа незнам. Сепак ако некој мже да ми помогне ќе биде добро. Ви благодарам однапред .Поздрав.
Кон врв
gonzo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Мачкозил

Регистриран: 04.Декември.2008
Локација: У дневну
Статус: Офлајн
Поени: 3137
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај gonzo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Јануари.2012 во 22:06
Ne znam ni ja...Linkot ne ti raboti...
You have the right to remain silent. Anything you say will be misquoted, then used against you.
Кон врв
Santijago Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
PubLiCenEmY LatInoLoVerBoY YNWA-LF

Регистриран: 17.Јануари.2008
Локација: Tuka be ...
Статус: Офлајн
Поени: 21002
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Santijago Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Јануари.2012 во 22:11
Па не е само youtube. 

Еве како за некликачи. И отвори ги сите линкови надолу. Полесно нема.
I'm out bcz of pathetic around here
Кон врв
Liverpool_Goce Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 14.Јануари.2012
Статус: Офлајн
Поени: 6
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Liverpool_Goce Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Јануари.2012 во 23:51
Не ми англискиот најдобро, а овие се на англиски, ама ке гледам да се снајдам некако.
Кон врв
gonzo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Мачкозил

Регистриран: 04.Декември.2008
Локација: У дневну
Статус: Офлајн
Поени: 3137
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај gonzo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јануари.2012 во 00:05
I Mirko Filipovic pocnal kako tebe...Ako imas jaka volja i cvrsti race i noze , puni vreca so partali i udri...да
You have the right to remain silent. Anything you say will be misquoted, then used against you.
Кон врв
Zo Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Јануари.2012
Статус: Офлајн
Поени: 37
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Zo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Јануари.2012 во 01:34
Многу е тешко сам да си почнеш без некој во живо да те подучи. Сепак ако имаш цврста воља барај си на ју туб, се си има. Исто така гледај и борби, но прати ги потезите и ударите...
EXPRESS YOURSELF
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 1,219 секунди.