IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Самозадоволување
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Самозадоволување

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака
decko31 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Декември.2011
Статус: Офлајн
Поени: 6
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај decko31 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Самозадоволување
    Испратена: 03.Декември.2011 во 21:03
dali koga se samozadovoluvate toa go pravite                                                                vo
kopatilo / pod tus
pod jorgan
ili kogasve sami doma
Кон врв
Messenger Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор

Vo ovoj svet, no ne od ovoj svet

Регистриран: 21.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 18208
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Messenger Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Декември.2011 во 21:17
Obichaj na forumov e onoj shto ja otvara temata prviot da dade svoe mislenje ili otchet.


Znachi pochni od sebe... pa ako drugite najdat deka gi intertesira toa, kje ti se pridruzhat na temava.


Truth needs no laws to support it. Throughout history only lies and liars have resorted to the courts to enforce adherence to dogma.
Кон врв
ekszi88 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
In Love

Регистриран: 10.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 7007
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ekszi88 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Декември.2011 во 22:37
jas ne gledam nisto loso vo samozadovoluvanjeto, duri i prakticno e, pa i zdravo.. toa sto jas si se snosam so traumi toa e druga prica.... ne gledam deka covek treba da se srami od sopstvenata priroda, no sepak sekoj odlucuva dali saka da zboruva za svoite intimni nesta ili ne.. nekoi nemaat gajle a nekoi se stegnati... kako i da e, uzivajte vo svojot zivot so ona sto ste...
Кон врв
decko31 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Декември.2011
Статус: Офлајн
Поени: 6
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај decko31 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Декември.2011 во 13:42
eve licno za mene jas toa go pravam ne mnogu cesto aili sepak znaci i samozadovoluvajneto mi pricinuva zadovolstvo i naj ubavo mije znaci koga se tusiram pod tus dago pravam toa inace nese sramam za nisto znaci jas go pravam ona sto mene licno mi pricinuva zadovolstvo mislam deka ova zadovolstvo nema potreba dase krije sepak po moje treba dase spodeli so nekoj bilzok ili nekoj drug pozdr
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,268 секунди.