IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Фотографија, камери и видео
  Активни теми Активни теми RSS - The answer to life, the universe, ФСМ and everythi
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

The answer to life, the universe, ФСМ and everythi

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12
Автор
Порака
dimi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 406
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај dimi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Декември.2010 во 13:34
Originally posted by StarLisec StarLisec напиша:

Почитуван администратор

Ќе го задржам правото кое правилникот на форумот ми го дозволува, а тоа е да останам анонимен.
Во секоја од темите јас ги разработивам веќе постоечките проблеми и давам излезно решение. Прашањата што следат, се неозбилни или пак се одговорени при моето излагање.

До вас испраќам протесна нота, за спојување на моите излагања во една тема. Секој проблем за кој дискутирам е кардинален проблем на македонската фотографска сцена, а тематиките една од друга се со огромна разлика да се стават во едно купче.

Би ве замолил последната тема која ја имам отворено, а е со наслов Капитализмот и ДМФ, да се одели и да го добие местото кое го заслужува, во спротивност ќе го изразам мојот протест со престанок на објавување на тајните кои лежат во скриени меѓу фотографите од нашата генерација, а еве и од младата генерација.
 
 
Ej pa ti si bil "The Messiah" covece
 
 
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,109 секунди.