IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Технологија > Интернет
  Активни теми Активни теми RSS - Како до огромна посетеност на вашиот сајт
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Како до огромна посетеност на вашиот сајт

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака
index.html Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 09.Февруари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 7
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај index.html Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Како до огромна посетеност на вашиот сајт
    Испратена: 26.Јуни.2010 во 20:22
Како да дојдете до огромна посетеност на вашиот сајт по најниски цени за маркетин и загаранитирани посетители...

На следниот линк

http://tafbux.com/advertise.php
Simple Advertising

200 посетители 1.20$

500 Посетители 3.20$

1000 Посетители 6.20$

2000 Посетители 12.20$

5000 Посетители 30.20$

Ова се загарантирани посетители кои ке ги добиете на вашиот сајт а исто така секој посетител е пренуден да остане на вашиот сајт по 30 секунди..
За повеќе информации tafbux@gmail.com

Кон врв
gonzo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Мачкозил

Регистриран: 04.Декември.2008
Локација: У дневну
Статус: Офлајн
Поени: 3137
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај gonzo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Јуни.2010 во 22:07

Aj bas kako ce me ubedis da ostanam na neciv sajt 30 sek....збунетост

You have the right to remain silent. Anything you say will be misquoted, then used against you.
Кон врв
index.html Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 09.Февруари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 7
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај index.html Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Јуни.2010 во 00:36
Originally posted by gonzo gonzo напиша:

Aj bas kako ce me ubedis da ostanam na neciv sajt 30 sek....збунетост



Епа јас ги плаќам посетителите по 0.01$ за кликање на линкот и да седат 30 секунди
можеш
http://tafbux.com/faq.php
да прочиташ
Кон врв
gonzo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Мачкозил

Регистриран: 04.Декември.2008
Локација: У дневну
Статус: Офлајн
Поени: 3137
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај gonzo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Јуни.2010 во 02:42
aaaaa....sega vidov...i vie ste od onie 'dzabe klikaj-dzabe ne sedi'....neka fala....koga i bi imal potreba od reklama na mojot sajt, podobro da me posetat 100 potencijalni musterii, otkolku 5 000 klikaci...да
You have the right to remain silent. Anything you say will be misquoted, then used against you.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,203 секунди.