IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Како да направите женска да НЕ ве сака?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Како да направите женска да НЕ ве сака?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <123
Автор
Порака
Џо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Каубоец

Регистриран: 17.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 2121
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Џо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Октомври.2010 во 23:58
Originally posted by valentina-pp valentina-pp напиша:

sekoja pametna zena se sekava od prva,na primer koga i da ti rece mazot edna recenica se znae deka ne mu e do tebe Eve vaka.....da nosam cizmi ili cevli?a toj....sto sakas Da idam so tebe v grad?...Kako sakas   da go oblecam ovaj ili oj\naj fustan?....koj sakas...dovolno e


А според тебе , како би требало машко да одговори на дотичните прашања?
Ovo nebo nad nama
sjena je od zastora
kula na nebesima
u našim je prsima



Кон врв
valentina-pp Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 17.Октомври.2009
Статус: Офлајн
Поени: 198
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај valentina-pp Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Октомври.2010 во 10:40
spred mene vaka:obleci si gi cizmite,gledam ladno e i vrni,idi si mene v grad posle ke si sedneme v picerija,obleci go crveniot fustan bas ti stoi ubavo,ete taka odgovara maskoto sto si ja ljubi zenata,so interes,so griza i ljubov a ne so ...kako sakas...so sakas itn
Кон врв
Anthony Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3379
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Anthony Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Октомври.2010 во 20:29
Колку повеќе ги игнорирам толку повеќе збеснуваат по мене. Колку повеќе се трудам ДА ме сакаат , толку повеќе ме откачувааат...така што кога сакам да ја откачам , тогаш и посветувам екстра внимание, особено сум внимателен и нежен, правам све она што таа го посакува и - тоа е тоа! Кога сапунчето не и се лизга од раце не и е интересно и го остава на страна - а се додека и се лизга и и бега од раце се обидува очајно да го задржи. Мислам дека бев јасен?

Изменето од Anthony - 09.Октомври.2010 во 20:30
It’s nice to be important....it’s   important to be nice!
Кон врв
Kali Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Storyteller

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4947
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Kali Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Октомври.2010 во 21:23
Хммм...јас пак инстантно губам интерес за маж кој не ми го дава вниманието кое ми треба....
Кон врв
Marko Polo 1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
venecijaner

Регистриран: 20.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 9693
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Marko Polo 1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Октомври.2010 во 21:24
vistinskoto prasanje e - kolkava kolicina vnimanie e potrebna? ima merka? dali postojano se zgolemuva so tek na vreme?
Incredible Blue
Кон врв
Kali Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Storyteller

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4947
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Kali Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Октомври.2010 во 21:32
Неее..... со тек на време може да се менуваат само начините на пружање внимание среќа

Кон врв
ПодВодно Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 7391
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ПодВодно Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Ноември.2010 во 11:35

1. кога сте заедно 24/7 оди и по газот за се`.
2. кога не сте заедно јавувај се секој саат да ја прашаш каде е и што прави.
3. кога те дави со здодевни теми прекинувај ја така што ќе и се залепиш, ќе и се внесеш во фаца и ќе и речеш дека ја сакаш.

пали гарант.
Кон врв
Tiggy Vicious Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Consume. Be silent. Die.

Регистриран: 27.Октомври.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6238
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tiggy Vicious Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Ноември.2010 во 22:53
Доволно е да изгледаш...
...вака...


Сама ќе си се повлече.
Загарантирано.

Или едноставно кажи и дека ципелот не и одговара со фустанот/блузата.

What the hell is going on?
-The cruelest dream, reality
Кон врв
MyWay Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Антиталенат на годината

Регистриран: 05.Септември.2008
Локација: Aruba
Статус: Офлајн
Поени: 23914
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MyWay Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Ноември.2010 во 22:56
Originally posted by Tiggy Vicious Tiggy Vicious напиша:

Доволно е да изгледаш...
...вака...


Сама ќе си се повлече.
Загарантирано.

Или едноставно кажи и дека ципелот не и одговара со фустанот/блузата.



газење%20од%20смеењегазење%20од%20смеење toa so cipelite deka ne odgovarat na fustanot e poloso i od slikataгазење%20од%20смеење
газење%20од%20смеење

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......

Кон врв
Tiggy Vicious Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Consume. Be silent. Die.

Регистриран: 27.Октомври.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6238
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tiggy Vicious Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Ноември.2010 во 23:00
Хех, нели? Па нека изгледа така, само нека ми пофали ципелот нов.
Или, on the other side...
можно е да е геј...

Пошто кое нормално машко забележува штикла?
What the hell is going on?
-The cruelest dream, reality
Кон врв
Marko Polo 1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
venecijaner

Регистриран: 20.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 9693
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Marko Polo 1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Ноември.2010 во 23:01
ha... zavisi od nogata, Tiggy... i nagore...
Incredible Blue
Кон врв
Tiggy Vicious Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Consume. Be silent. Die.

Регистриран: 27.Октомври.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6238
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tiggy Vicious Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Ноември.2010 во 23:02
Па тоа де...
Оно забележува нога, не штикли.
Па ти и Маноло Бланик ако сакај носи, он пак ќе зјапа по бутини место штиклата.
Е сеа... тоа е малце тужно...
Тужно ќо шлаг од ефтина слаткарница ама ај..

Изменето од Tiggy Vicious - 09.Ноември.2010 во 23:03
What the hell is going on?
-The cruelest dream, reality
Кон врв
Marko Polo 1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
venecijaner

Регистриран: 20.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 9693
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Marko Polo 1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Ноември.2010 во 23:04
pa vidi sea... blanik ili branik, tuzno kje bide da zagledueme stikli i da im ja znaeme markata...
Incredible Blue
Кон врв
MyWay Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Антиталенат на годината

Регистриран: 05.Септември.2008
Локација: Aruba
Статус: Офлајн
Поени: 23914
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MyWay Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Ноември.2010 во 23:06
ma treba da se pofalat makar i od ROMSTOR (shutka) da se.... голема%20насмевка

Изменето од MyWay - 09.Ноември.2010 во 23:06

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......

Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <123
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,156 секунди.