IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Историја и политика
  Активни теми Активни теми RSS - Груевски намерно ќе ги изгуби изборите
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Груевски намерно ќе ги изгуби изборите

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12
Автор
Порака
Ninja 35 Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Февруари.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 17840
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ninja 35 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Февруари.2010 во 18:44
Да се вратам на темата.....губитник
Затоа не треба да ги загуби изборите...туку што брже то боље, сам да си замине....голема%20насмевка
Ако ти изгледа премногу лесно , имаш некаде згрешено !!!
Кон врв
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Февруари.2010 во 18:45
да се вратам и јас ........ да замине ама КАДЕ ? ......... вакво кркање никаде нема .........газење%20од%20смеење
Кон врв
којсумјас Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4543
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај којсумјас Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Февруари.2010 во 18:48
Originally posted by МАРШАЛ МАРШАЛ напиша:

да се вратам и јас ........ да замине ама КАДЕ ? ......... вакво кркање никаде нема .........газење%20од%20смеење

би било љубезно кога се зборува за менито и за кркањето...
да се каже што има на менито...
и од каде е...
нели....
ако се знае уствари...


Кон врв
bingo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Јануари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 2522
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bingo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Февруари.2010 во 19:19
и да сака да изгуби тешко ќе му оди БРАНКО СЕ ЗДРУЖИ СО СТАРИТЕ КАДРИ, ОПОЗИЦИЈАТА ВО ПРОСЕК ИМА 60 ГОДИНИ хахахахахах
Кон врв
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Февруари.2010 во 19:25
Originally posted by bingo bingo напиша:

и да сака да изгуби тешко ќе му оди БРАНКО СЕ ЗДРУЖИ СО СТАРИТЕ КАДРИ, ОПОЗИЦИЈАТА ВО ПРОСЕК ИМА 60 ГОДИНИ хахахахахах
 
 
што имаат врска годините со политиката ? ..........
нема да одат на олимпијада па ќе трчаат маратон или бијатлон .смеење
Кон врв
bingo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Јануари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 2522
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bingo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Февруари.2010 во 19:28
Originally posted by МАРШАЛ МАРШАЛ напиша:

Originally posted by bingo bingo напиша:

и да сака да изгуби тешко ќе му оди БРАНКО СЕ ЗДРУЖИ СО СТАРИТЕ КАДРИ, ОПОЗИЦИЈАТА ВО ПРОСЕК ИМА 60 ГОДИНИ хахахахахах

 

 

што имаат врска годините со политиката ? ..........

нема да одат на олимпијада па ќе трчаат маратон или бијатлон .смеење

извини ние правиме 100 чекори вие не можите ни 3
Кон врв
mileg Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Јули.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1758
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mileg Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Февруари.2010 во 19:29
Originally posted by bingo bingo напиша:

и да сака да изгуби тешко ќе му оди БРАНКО СЕ ЗДРУЖИ СО СТАРИТЕ КАДРИ, ОПОЗИЦИЈАТА ВО ПРОСЕК ИМА 60 ГОДИНИ хахахахахах
Браво пријателе и јас се согласувам со тебе,Бранко потпишува внатре,а титови леви сили со зурли и тапани славеа надвор.Тоа не личи на ништо прикјателе.А Груевски се знае дека ке победи на наредните парламентарни избори,а пензионерот Бранко ке ги изгуби изборите и тоа мислоам со голема разлика. Најновата анкета доставена до мене според 200 испитаници е 4:1 за ВМРО ДПМНЕ тоа значи дека рејтингот се зголемува а на опозицијата опаѓа.
Кон врв
Анастеа Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПИПИ долгиот чорап

Регистриран: 07.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 35441
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Анастеа Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Февруари.2010 во 20:29
И на оваа тема - не се знае кој за што дискутирал.
Офтопиците ви се префрлени во Клубот на фајтери.
Следниот пат за лично-партиски препукувања префрлете се таму, наместо да ги расипувате темите, инаку ќе следуваат суспензии!


Изменето од Анастеа - 02.Февруари.2010 во 23:06
Кон врв
orlov Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
army veteran 2001

Регистриран: 26.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 11342
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај orlov Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Февруари.2010 во 00:14
Ako taka reshil pravi pameten poteg.
Samo neka mi ja mislat tie koi po nego kje ja zemat vlasta.
Zatoa na pimopredavanjeto neka si pobaraat MFK (materjalno finansova kontrola) ili potochno kompletna revizija na se shto kje ostavi grujo, pochnuvajki od institucite vo vlasta i celokupnite drzjavni proizvodni i neproizvodni  institucii do revizija na site involvirani vo politikata na vlasta i von nea, pa i na opozicijata.
Odkako kje se svedat site tie rachuni togash mozje narednite- novite da go prevzemat rakovodenjeto so drzjavata.

,,СЕКОГАШ ВО СЛУЖБА НА ТАТКОВИНАТА,,              
Кон врв
bodeti Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 606
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bodeti Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Февруари.2010 во 01:24
Originally posted by orlov orlov напиша:

Ako taka reshil pravi pameten poteg.
Samo neka mi ja mislat tie koi po nego kje ja zemat vlasta.
Zatoa na pimopredavanjeto neka si pobaraat MFK (materjalno finansova kontrola) ili potochno kompletna revizija na se shto kje ostavi grujo, pochnuvajki od institucite vo vlasta i celokupnite drzjavni proizvodni i neproizvodni  institucii do revizija na site involvirani vo politikata na vlasta i von nea, pa i na opozicijata.
Odkako kje se svedat site tie rachuni togash mozje narednite- novite da go prevzemat rakovodenjeto so drzjavata.

Dobro a shto ke imame nie obicnite gragani od taa revizijaзбунетостKe znaeme deka nasite pari se ukradeni i potrosheni i deka ke pocnat novite da podnesuvaat krivicni prijavi a u isto vreme i da pljackaat od ona sto ostanalo.Ke ni gi vrati nekoj pariteплачењеSo sudskite procesi ke ni gi mackaat ocite kako predhodnicite kradele,a u isto vreme ke ni udarat shisanje do gola koza,i toa na racun na predhodnata vlast.Koj e toj sto zasluzuva da bide na vlast i koj ke misli na narodot i ke ja odvede Makedonija napredзбунетостAjde kazite ima li takva opcija,ili vrteleska,ne onoduvaat edni pa im pustaat red na drugite i se taka do nedogledизненадување
Кон врв
orlov Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
army veteran 2001

Регистриран: 26.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 11342
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај orlov Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Февруари.2010 во 22:12
Originally posted by bodeti bodeti напиша:

Originally posted by orlov orlov напиша:

Ako taka reshil pravi pameten poteg.
Samo neka mi ja mislat tie koi po nego kje ja zemat vlasta.
Zatoa na pimopredavanjeto neka si pobaraat MFK (materjalno finansova kontrola) ili potochno kompletna revizija na se shto kje ostavi grujo, pochnuvajki od institucite vo vlasta i celokupnite drzjavni proizvodni i neproizvodni  institucii do revizija na site involvirani vo politikata na vlasta i von nea, pa i na opozicijata.
Odkako kje se svedat site tie rachuni togash mozje narednite- novite da go prevzemat rakovodenjeto so drzjavata.

Dobro a shto ke imame nie obicnite gragani od taa revizijaзбунетостKe znaeme deka nasite pari se ukradeni i potrosheni i deka ke pocnat novite da podnesuvaat krivicni prijavi a u isto vreme i da pljackaat od ona sto ostanalo.Ke ni gi vrati nekoj pariteплачењеSo sudskite procesi ke ni gi mackaat ocite kako predhodnicite kradele,a u isto vreme ke ni udarat shisanje do gola koza,i toa na racun na predhodnata vlast.Koj e toj sto zasluzuva da bide na vlast i koj ke misli na narodot i ke ja odvede Makedonija napredзбунетостAjde kazite ima li takva opcija,ili vrteleska,ne onoduvaat edni pa im pustaat red na drugite i se taka do nedogledизненадување



Za среќа Satisfakcija..........i toa moralna. Nemoj nekoj da misli materjalna...
No, i taa e dovolna.

,,СЕКОГАШ ВО СЛУЖБА НА ТАТКОВИНАТА,,              
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,109 секунди.