IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Мистерии и астрологија
  Активни теми Активни теми RSS - Ќе ве молам некој да ми го објасни ова
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Ќе ве молам некој да ми го објасни ова

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 456
Автор
Порака
Charmedgirl18 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Мај.2009
Статус: Офлајн
Поени: 868
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Charmedgirl18 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јуни.2010 во 17:42
Originally posted by LiDivio LiDivio напиша:

И мене женска ми ми има напишано слична порака: ,,Најубавите парфеми секогаш се чуваат во најмалите шишенца,,. Еве, уште сум жив и здрав (само малку ослабен...финансиски...)

ова твоево нема врска со главното прашање.твојава сакала да ти каже да не ја потценуваш иако за тебе не е ништо посебно...
а неговата,...мислам дека сакала да му каже да пази од што пие
I'm not afraid to take a stand
Everybody come take my hand
We'll walk this road together, through the storm
Whatever weather, cold or warm
Just let you know that, you're not alone
Кон врв
BellaGrandma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Game over

Регистриран: 10.Јуни.2010
Статус: Офлајн
Поени: 20029
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BellaGrandma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јуни.2010 во 18:26
Originally posted by LiDivio LiDivio напиша:

И мене женска ми ми има напишано слична порака: ,,Најубавите парфеми секогаш се чуваат во најмалите шишенца,,. Еве, уште сум жив и здрав (само малку ослабен...финансиски...)


Тоа значи дека девојката се преценуваплазењеголема%20насмевка..Па не е најубаа де.
-------
Originally posted by Hedonistka Hedonistka напиша:

Originally posted by ФорумскаБаба ФорумскаБаба напиша:

А јас мислам дека женската веќе го средиласмеење штом го нема да пишеголема%20насмевкаЈас пак на ова гледам како..мали ПпПази се од мене..пази се од менеголема%20насмевкаЈас сум како отров во мало шишенце. намигнување


i jas taka mislam samo shto nz od koga e temata to e dr rabota


Темата..многу одамна....   Испратена: 23.Јануари.2010 во 21:16
Значи веќе го средиланамигнување Инаку ќе пишеше до сегаголема%20насмевка
----------
Originally posted by vlad0 vlad0 напиша:

Originally posted by Omar Omar напиша:

Abe i mene mi pisa telefonskio broj za tebe veke ne postoi... So sakase so toa da kaze???збунетост

со тоа дечко 100% има сакано да каже повеќе да не ја бараш, да ја избришиш од именикот и да не ја ни спомнуваш


Омар зете..еве ти го точниот одговор, ама ти веќе ја избриша...мора нешто друго да билокубење%20коса грицкање%20ноктиМожеби...сакала да ја молишзбунетостголема%20насмевкаизненадувањеизненадување Да и викаш...ама душо бла бла бла....јас ова, јас она.... Е ама НА...нема сегаплазење




Можат се да ти земат - богатството, најубавите години, радоста и сите заслуги, но секогаш ќе ти останат соништата за одново да го создадеш светот кој ти го украле.
Кон врв
gonzo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Мачкозил

Регистриран: 04.Декември.2008
Локација: У дневну
Статус: Офлајн
Поени: 3137
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај gonzo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јули.2010 во 05:14
Mene mi pisa deka e so drugarka i u kino....збунетост....a drugarka i do mene u krevet...збунетост....sto li mislese so toa.....збунетост
You have the right to remain silent. Anything you say will be misquoted, then used against you.
Кон врв
Renatax Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 11613
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Renatax Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јули.2010 во 09:35
Originally posted by gonzo gonzo напиша:

Mene mi pisa deka e so drugarka i u kino....збунетост....a drugarka i do mene u krevet...збунетост....sto li mislese so toa.....збунетост


Уште те сака,гарантсмеење.....само ти не можеш да се одлучиш меѓу нив две.плазење
Мирно движи се низ галамата и хаосот, секогаш имајќи на ум каков мир постои во тишината.

Кон врв
Феникс Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
http://www.youtube.com/watch?v=mTCmVSp46

Регистриран: 12.Март.2010
Статус: Офлајн
Поени: 8143
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Феникс Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јули.2010 во 10:49
Originally posted by renatax renatax напиша:

Originally posted by gonzo gonzo напиша:

Mene mi pisa deka e so drugarka i u kino....збунетост....a drugarka i do mene u krevet...збунетост....sto li mislese so toa.....збунетост


Уште те сака,гарантсмеење.....само ти не можеш да се одлучиш меѓу нив две.плазење

Очигледно и нема потреба за одлучување и вака добро му идесмеење
...Ne gledaj nazad so gnev, nitu napred so strav, gledaj naokolu so razbiranje. ...
Кон врв
LiDivio Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор


Регистриран: 19.Мај.2010
Статус: Офлајн
Поени: 7265
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LiDivio Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јули.2010 во 11:10
Originally posted by gonzo gonzo напиша:

Mene mi pisa deka e so drugarka i u kino....збунетост....a drugarka i do mene u krevet...збунетост....sto li mislese so toa.....збунетост


А да поразговараш со другар ти??
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 456
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 2,439 секунди.