IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Образование
  Активни теми Активни теми RSS - Екскурзија само за одлични основци????
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Екскурзија само за одлични основци????

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 234
Автор
Порака
logout Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Мај.2009
Статус: Офлајн
Поени: 21
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај logout Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Мај.2009 во 10:16
ej stv. mn glupo sekoe dete si zasluzuva eksk*rzija a za toa ne odlucuva samo 1 nastavnik:D ...
Кон врв
polzavce Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Октомври.2008
Локација: Angola
Статус: Офлајн
Поени: 1325
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај polzavce Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Мај.2009 во 11:33
Така е! Не одлучува наставник........детето одлучува....ќе учи ли, нема ли да учи......
МИР со сите
Кон врв
BisernA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 27.Јули.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4662
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BisernA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Септември.2009 во 22:45
не можев да ја најдам темата за екск*рзиии,... очигледно ми прерипа некаде, па ќе ми простите за напишаното тука

како што знаете, во трета треба да се оди на некоја поголема екск*рзија,... европа наваму натаму... и се тоа е во ред,... ако некои арогантни професори ( мислам дека ние ја плаќаме нивната екск*рзија, т.е нивното доаѓање ) не се уфилмаа толку многу што, на круто цената би изнесувала од 400 до 450 евра...

не сум најсиромашна, ама размислувајќи трезвено,... и покрај тоа што од дома ми рекоа колку и да е, ако сакаш оди,... цена од 400 евра за една екск*рзија, ни случајно не би ја побарала да ми ја платат... за уште 100 евра целото семејство би можело да оди на годишен одмор   
Кон врв
Anarchy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Фатенко

Регистриран: 19.Март.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6676
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Anarchy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Септември.2009 во 22:53
Originally posted by BisernA BisernA напиша:

не можев да ја најдам темата за екск*рзиии,... очигледно ми прерипа некаде, па ќе ми простите за напишаното тука

како што знаете, во трета треба да се оди на некоја поголема екск*рзија,... европа наваму натаму... и се тоа е во ред,... ако некои арогантни професори ( мислам дека ние ја плаќаме нивната екск*рзија, т.е нивното доаѓање ) не се уфилмаа толку многу што, на круто цената би изнесувала од 400 до 450 евра...

не сум најсиромашна, ама размислувајќи трезвено,... и покрај тоа што од дома ми рекоа колку и да е, ако сакаш оди,... цена од 400 евра за една екск*рзија, ни случајно не би ја побарала да ми ја платат... за уште 100 евра целото семејство би можело да оди на годишен одмор   


Kolku da znaesh, sekogash ucenicite plajkale i za profesorite. No, ova vasheto, sto e mnogu, mnogu e.

Pred 6-7 meseci koga se pravea apsolventskite eksk*rzii, cimerot odeshe. Ne sum siguren kolku beshe, mislam deka od 7-9000 denari, so dnevno osiguruvanje. Gi posetija Italija, Shpanija, Francija i Avstrija.
Кон врв
ace_boy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
BADBOY

Регистриран: 04.Октомври.2009
Статус: Офлајн
Поени: 158
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ace_boy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Октомври.2009 во 22:15
auuu skapo beизненадувањеdobro sea za koj kako jas mozam da si ja dopustam taa cena neznam za drugite...
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 234
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,141 секунди.