IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Технологија > Хардвер и софтвер
  Активни теми Активни теми RSS - Компјутерска дијагностика
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Компјутерска дијагностика

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака
ivotopansko Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 02.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 21
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ivotopansko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Компјутерска дијагностика
    Испратена: 24.Септември.2008 во 11:19
vaka..imam problem..mi trebaat podatoci za dijagnostika na kompjuteri.znaci sto treba da napravime dokolku se pojavi nekoja greska pri startuvanje na kompjuterot.ako moze nekoj da mi dade po strucen odgovor.odnapred vi blagodaram.pozdrav.)izvinete za latinicava nemam mak podrska.pozdrav
Кон врв
kuzmanov Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Декември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 30
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kuzmanov Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Септември.2008 во 22:55
Originally posted by ivotopansko ivotopansko напиша:

vaka..imam problem..mi trebaat podatoci za dijagnostika na kompjuteri.znaci sto treba da napravime dokolku se pojavi nekoja greska pri startuvanje na kompjuterot.ako moze nekoj da mi dade po strucen odgovor.odnapred vi blagodaram.pozdrav.)izvinete za latinicava nemam mak podrska.pozdrav


System Mechanic Professional. bi trebalo da ti svrsi rabota
Кон врв
teodul Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Септември.2010
Статус: Офлајн
Поени: 190
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај teodul Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Октомври.2010 во 22:40
Advanced sistem care
Кој има уши нека чуе кој има очи нека виде.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,172 секунди.