IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Фотографија, камери и видео
  Активни теми Активни теми RSS - Predavanje i fotosafari so Sara Lin
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Predavanje i fotosafari so Sara Lin

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 456
Автор
Порака
stole angelov Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 31.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај stole angelov Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Септември.2008 во 04:10
hmm...Mire vo "for the record delot" nekoi raboti fino gi objasnuva...jas bas tamu greska sum razbral nekoi raboti i bas toa najmnogu me zasegna...izvinuvanje i od mene znaci ovde definitivno stanuva zbor za vonklubska aktivnost,Ok togas nema ljutish :)
Кон врв
Mire Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 1594
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mire Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Септември.2008 во 21:56
Uste nesto da objasnam fino i "for the record":

Saso, prestani da me masiras so LP-ja

Mislam deka eden odgovor bese dovolen sekoj so malku zdrav um da sfati deka vremeto za razgovori, a osobeno privatni, e daleku zad nas.

Nemoj da me spasuvas, molim te!

Velis deka ne sakas da padjas nisko?

Ponisko od vredjanje zdravje!

Kako se ne me narece vo poslednive mesec-dva (a i vo ovaa tema koristis nedolicni asocijacii), ne me ni cudi tvojata reakcija koga ce se sretneme. Na tvoe mesto bi se vozdrzal od ponatamosni izlivi na pogrdni epiteti i iminja... Mislam deka me razbiras sto sakam da ti kazam!

Da ti objasnam uste ednas: Navredite se znak na slabost, nemoznost nesto da argumentiras, nedovolna samokontrola.
Sto i da e slucajot, nedozvoliv nacin na komunikacija za eden intelektualec i vozrasen covek.

Ednas se povedov po tebe i napisav navreda.
Iako trebase poprilicno vreme za da izgubam nervi, fakt e deka toa se sluci ... zalam ... go povlekov postot (duri se najde pogoden od toa)...

Se edno, toa e posledno moe padjanje na takvo nivo na komunikacija... zaboravi!

Nemam nameri da ja zadovoluvam tvojata potreba za kavgi i raspravii.

Jasno e deka na sekoj vtor post ce mi naodjas zamerki ... od sega pa natamu ce moras da se zadovolis so monolozi.

Sakav da napisam na kraj "be well", no nemam sila za takvo nesto. Kakvo li razocaruvanje si za mene...strasno!
Da se obideme da pomogneme i na onie, navidum izgubeni slucai. Za preporacana postapka    klikni TUKA
Кон врв
pinholephoto Кликни и види ги опциите
Група
Група


Регистриран: 13.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 29
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pinholephoto Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Септември.2008 во 00:44
Eve edno viduvanje na celiot nastan....

www.CHKRAP.blogspot.com

www.chkrap.blogspot.com
www.chkrap.com
Кон врв
Tegla Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 16.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2213
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tegla Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Септември.2008 во 02:30
Ovaa mi e naj, naj...голема%20насмевка





Изменето од Tegla - 29.Септември.2008 во 02:30
That is called grain. It is supposed to be there.
Кон врв
Александар_А Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Јануари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1271
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Александар_А Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Септември.2008 во 13:38
Познат ми е нешто дечково со Киевот, а претпоставувам кој му го дал. голема%20насмевканамигнување
Е ова е алат за респект.аплауз
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 456
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,109 секунди.