IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Мистерии и астрологија
  Активни теми Активни теми RSS - Крај на светот на 10 Септември !!!!!
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Крај на светот на 10 Септември !!!!!

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 161718
Автор
Порака
Marko Polo 1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
venecijaner

Регистриран: 20.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 9693
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Marko Polo 1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Мај.2011 во 20:41
201 euro... za stanot...
Incredible Blue
Кон врв
Renatax Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 11613
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Renatax Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Мај.2011 во 09:12
Лицитација?збунетост

Давам двојно од Марко,не верувам ни јас во ''судниот'' ден.плазење
Мирно движи се низ галамата и хаосот, секогаш имајќи на ум каков мир постои во тишината.

Кон врв
pajser Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
kloshar

Регистриран: 04.Март.2011
Локација: Lao People's Dem. Rep.
Статус: Офлајн
Поени: 13899
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pajser Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Мај.2011 во 11:18
 aj majkata ste go utnale datumot ta neli ke beshe na 5-ti juni., ili 7-juniплазење ух
nesluchajno ne veruvam vo sluchajnosti<>sekoja sluchajnost e kontrolirana
Кон врв
Messenger Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор

Vo ovoj svet, no ne od ovoj svet

Регистриран: 21.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 18208
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Messenger Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Мај.2011 во 12:58
Vojnicite sekogash predviduvale deka eden den kje dozhiveat skusuvanje na vojniot rok, k*rvite deka kje bidat proglaseni za svetici i apokalipticharite deka Svetov kje bide unishten...

... eden den.

I zhiveenjeto SEGA postojano go gubat vo nepostoechkoto utre koe navodno kje doshlo eden den... i toa tokmu togash koga tie kje bidat zhivi.

Zatoa zasluzhile da im se kupat avtomobilite i stanovite za 50 evra.

Tokmu toa ke gi napravi srekjni!   









Изменето од Messenger - 11.Мај.2011 во 12:59
Truth needs no laws to support it. Throughout history only lies and liars have resorted to the courts to enforce adherence to dogma.
Кон врв
dobrilcho Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 17.Април.2011
Статус: Офлајн
Поени: 209
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај dobrilcho Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Мај.2011 во 16:02
Ajnstajnovata fizika e preterano glupa za da mozhe kraj na svetot da ni priushti >> E = WC^2 >> Lostot Eden moj i Arhimedov e tatko na site kraevi oti prvichno kje ja dokazhe greshnosta na seta chovekova dejnost od Newton do Hawking a zatim kje e strebno mnogu vreme neshtata da se koregiraat pa kje se ispostavi deka polezno e da se ozalosti svetot. So LOST-ot svet da go napraish svetot LOST e ramno na "svetot da ischezne".

koga stoish crvsto na zemjata so pogled daleku vo zvezdite na nokjnoto nebo toa e isto kako od aspect na zhenskata jaje kletka da gi gledash site spermovi naokolu. oti majka priroda si go sakat svojot armageddon isto kako sho majka zhena si ja saka trudnosta. koga mashkata armija na alfa spermovi ke trgne kon rasparchuvanje na zhenskata omega jaje kletka togaj e mnogu golema verojatnosta da na analogen nachin stellaren object ja mlatne planetata zemja... oti vistina e bez laga sosem izvesno i vistinito toa sho e gore e isto so ona dole i toa dole e isto so ona gore. vie samo prodolzhete da se mnozhite verzno a mene kje mi e mnogu drago da ve podelam inverzno. edini nachin jas da go polozham mojot zhivot e da ja zatrudnam shatana natasha sho sekako ne e nesho sho mi e po volja a vo sluchaj toa da e nejzina volja togaj imam ultimatum: sinmi gi site buzdogan zvezdi od nokjnoto nebo na zemja ta taa pekol da se stori za da gi dobiesh site semki od mojot pishtol. eve ti astro magnet so koj tvojot NATO i mojot Pentagon toa kje mozhat da go napravat:



crkvata od sekogash sakala da ima monopol vrz seksot na narodot oti crkvata ovaa vistina mnogu dobro ja znae. crkvata e sovevidna policiska stanica vo religiski domen kade namesto za kriminal se ispovedash za seksualni grevovi. da dadesh zhivot po pat na seks e da prebiesh dvajca se do smrt.
Кон врв
Iron Man Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
железен раз бираш

Регистриран: 11.Јануари.2009
Локација: Antarctica
Статус: Офлајн
Поени: 8032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Iron Man Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Мај.2011 во 21:01
преку ... ми е од ваквите датуми

10 сеп, 21 дек, 36 авг,69 ное......

мене ова ме плаши

http://www.tocka.com.mk/index14.php?ID=39903

а на идивиди пишеше друго страшно нешто ама изгледа од грешен извор го зедоа....
РИМ ВО ПАНИКА ОД УЖАСЕН ЗЕМЈОТРЕС

наводно или насуво ќе било на 11 мај (денес) 2011 (немам гледано вести,можно е да се случило) или не?

па на 21 мај 2011 ќе се уништел светот!?

не ми одговара мене на 21 мај оти тогаш има Формула 1 поточно 22 мај е трката не

а да кажеа барем во колку сато ќе биди то на 21 мај шо ќе биди - барем да ги гледам квалификациите од формулата (во 14 часо почнуваат)

лутина




Кон врв
Iron Man Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
железен раз бираш

Регистриран: 11.Јануари.2009
Локација: Antarctica
Статус: Офлајн
Поени: 8032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Iron Man Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Мај.2011 во 21:04
Originally posted by renatax renatax напиша:

Лицитација?збунетост

Давам двојно од Марко,не верувам ни јас во ''судниот'' ден.плазење



1001 ноќ овај 1001 евро

ај сега да ве видам голема%20насмевка
Кон врв
vlad0 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Титула нема поради неплатени сметки

Регистриран: 18.Ноември.2009
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 2263
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај vlad0 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Мај.2011 во 23:03
so e ova licitacija ovde? i so ova 21 maj kje se unistel svetov? ma ljudi zarem ne gleate deka e laga, manipulacija na opozicijata
ok ama stvarno ja preteraa so vakvi datumi. prvo 21 dekemvri 2012, pa 2036, pa drugata nedela aman vekje
Која е таа љубовна состојка која не држи поврзани за оние кои ги сакаме и покрај тоа што ни нанесуваат многу голема болка?!
Кон врв
Renatax Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 11613
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Renatax Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Мај.2011 во 09:52
Originally posted by vlad0 vlad0 напиша:

so e ova licitacija ovde? i so ova 21 maj kje se unistel svetov? ma ljudi zarem ne gleate deka e laga, manipulacija na opozicijata
ok ama stvarno ja preteraa so vakvi datumi. prvo 21 dekemvri 2012, pa 2036, pa drugata nedela aman vekje


изненадување

И тука ли опозицијата е вмешана?
Хммм...ако е така тогаш темава заслужено го оправдува името-мистерија.плазење



Мирно движи се низ галамата и хаосот, секогаш имајќи на ум каков мир постои во тишината.

Кон врв
Renatax Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 11613
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Renatax Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Мај.2011 во 09:57
Originally posted by Iron Man Iron Man напиша:

Originally posted by renatax renatax напиша:

Лицитација?збунетост

Давам двојно од Марко,не верувам ни јас во ''судниот'' ден.плазење



1001 ноќ овај 1001 евро

ај сега да ве видам голема%20насмевка


Непристоен предлог!плазење
Ама станот на крај ќе биде во моја сопственост,така да си знаеш....а ти слободно наврати на 1001 ноќ,срдечно ќе те угостам.намигнување
Мирно движи се низ галамата и хаосот, секогаш имајќи на ум каков мир постои во тишината.

Кон врв
Messenger Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор

Vo ovoj svet, no ne od ovoj svet

Регистриран: 21.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 18208
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Messenger Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Мај.2011 во 15:42
Next !
Truth needs no laws to support it. Throughout history only lies and liars have resorted to the courts to enforce adherence to dogma.
Кон врв
Schatzii7 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unglaublich

Регистриран: 19.Октомври.2011
Локација: Lost somewhere
Статус: Офлајн
Поени: 7055
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Schatzii7 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Ноември.2011 во 09:57
»Wenn ein Deutscher einen Zug ausrauben möchte, kauft er sich als erstes eine Fahrkarte.« :) (Lenin 1917)
Кон врв
gonzo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Мачкозил

Регистриран: 04.Декември.2008
Локација: У дневну
Статус: Офлајн
Поени: 3137
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај gonzo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Ноември.2011 во 15:19
Originally posted by Schatzii7 Schatzii7 напиша:

Крај на светот на 11.11'11 замисленост





bla bla bla... најверојатно лежи во тоа што бројот 11 припаѓа во женските броеви...bla bla bla


E sega sme ja opleskale rabotata...gotovo...cim zena ce zamesa prsti, krajot na svetot e siguren....тага
Decki se gledame vo pekolot , ne se sekirajte i idividi forum ce ide tamu, da ne mislevte slucajno vo rajot ce go pustat...плазење
You have the right to remain silent. Anything you say will be misquoted, then used against you.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 161718
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,313 секунди.