IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Технологија > Автомобили и моторцикли
  Активни теми Активни теми RSS - Renault Megane Coupe 1.4 ???
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Renault Megane Coupe 1.4 ???

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака
kkxenon Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Мај.2006
Статус: Офлајн
Поени: 14
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kkxenon Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Renault Megane Coupe 1.4 ???
    Испратена: 03.Јули.2008 во 15:04
Mi nudat dosta socuvan Renault Megane Coupe 1.4 so full oprema, pa me interesira vaseto mislenje za ovaa kola.
Kolata mi se sviga samo nekako se dvoumam zaso barav nesto pomala kola, ovaa ke trosi poveke, najverojatno servisot i delovite se poskapi...

Dali se skapi za odrzuvanje, dali trosat mnogu i koi im se maanite ili doblestite???
Кон врв
dark Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Јуни.2008
Статус: Офлајн
Поени: 247
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај dark Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Јули.2008 во 15:19
toa skapo e relativna rabota, mnogu zavisi i od performansite(ako ima 200 konja ke letaat iljadarki niz auspuh) i od nacinot na vozenje i redovnost na servisiranje(ako cekash da dojde do remont togash ke te izgorat a ako redovno se servisira ke pominesh so pomalku pari) zavisi i koja godina e kolata sto postara toa poskapa
Кон врв
samir_sneijder Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Мадридиста

Регистриран: 24.Јули.2008
Статус: Офлајн
Поени: 155
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај samir_sneijder Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Јули.2008 во 09:35


ваљда вакво а... епа убаво убаво

Изменето од samir_sneijder - 25.Јули.2008 во 09:36
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,188 секунди.