IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Образование
  Активни теми Активни теми RSS - СМУГС д-р Панче Караѓозов
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

СМУГС д-р Панче Караѓозов

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <123
Автор
Порака
Ennche2 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јули.2010
Статус: Офлајн
Поени: 6
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ennche2 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јули.2010 во 10:56
http://www.medpk.edu.mk/Default.aspx?news=04717c7a-de99-409f-acb4-65dd9360cd72&ln=3

Лектирите за прва година
I tried to fail, but i failed to fail
Кон врв
Tiggy Vicious Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Consume. Be silent. Die.

Регистриран: 27.Октомври.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6238
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tiggy Vicious Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јули.2010 во 12:57
баби, знаеш што и рекла една професорка на една моја другарка? оваа фарбана и и рекла:
-кажи ми што има во фарбата за коса!
-незнам.
-како можеш да незнаеш? како може да не знаеш што ставаш на коса и дали е тоа штетно?

Врти-сучи во секое школо има луди професори, па и ова не е исклучок. Фала инаку.

Енче, ова за сите смерови се?
What the hell is going on?
-The cruelest dream, reality
Кон врв
BellaGrandma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Game over

Регистриран: 10.Јуни.2010
Статус: Офлајн
Поени: 20029
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BellaGrandma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јули.2010 во 13:29

Tиги мило...секаде има по малку од тие..различните професори...
Најважно од се...сакаат да им бидете потчинети ...шала на страна...можеш се што сакаш да направиш...нелиии...во границите на нормалата.. ...и покрај се..проф. толерираат..и тоа многу работи...

па ајде...зависи во што веруваш...
Со среќа (моја омилена реченица)
или
Скрши нога (нешто што мразам да го кажам...особено кога една колешка..го направи баш тоа )
Можат се да ти земат - богатството, најубавите години, радоста и сите заслуги, но секогаш ќе ти останат соништата за одново да го создадеш светот кој ти го украле.
Кон врв
Ennche2 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јули.2010
Статус: Офлајн
Поени: 6
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ennche2 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Јули.2010 во 00:40
Па мислам дека е за сите смерови   
I tried to fail, but i failed to fail
Кон врв
Tiggy Vicious Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Consume. Be silent. Die.

Регистриран: 27.Октомври.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6238
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tiggy Vicious Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Ноември.2010 во 21:32
Шест деца да имам у Караѓозов не ги праќам!
Ти цицаат желбата за учење.
Ќе ме мотивирала она мене, гуска ниедна.
Сите професори исподигнати, абе незнае човек со кој прво да се справи мајкуму стара.

Ех, господе...
Три задачи точни, од можни пет. -кец хемија.
Абе сварно не е нормална.

Стручните...
Посебна приказна.
Маста ми ја исцеди таа Видеска анатомија, пак тројка ми стави.

Хемија многу бара таа Подолешова, пола клас кецови имаат.

Цццц...
сварно овој затворов служи само да те демотивира.

Да не зборам за односите со шип... пардон, аљбаците.
Го завземаа целото школо што се вика.
Али ај...
Ќути и трпи.

What the hell is going on?
-The cruelest dream, reality
Кон врв
Mr. Stefan27 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 28.Октомври.2012
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mr. Stefan27 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Октомври.2012 во 10:22
Здраво. Јас сега сум осмо одделение. Одамна сакам да се запишам медицина во ова школо но имам две четворки од петто одделение по македонски и математика. Сакам да знам дали ќе ми пречат овие четворки за уписот! Ве молам кажете ми. Биологијата и хемијата ми одат одлично. Дали е тешко да се учи во ова школо и какви предмети има. Ако може и критериуми за избор, јас ги најдов на страната на Панче Караѓозов ама не можам да ги разберам ве молам некој нека ми ги појасни
Кон врв
Aureus Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Август.2012
Статус: Офлајн
Поени: 108
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Aureus Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Октомври.2012 во 11:14
Ќе си фатиш врски, како што 80 посто се реално влезени и така.
Кон врв
вал Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 08.Јуни.2013
Статус: Офлајн
Поени: 5
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај вал Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јуни.2013 во 13:43
Дечки има ли некој кој го посетува овој отсек па да ми каже нешто повеке за самите предмети, наставници и сл.
Сум слушнала дека анатомија и латински се многу тешки но ако има некој да ми каже нешто повеќе
Кон врв
вал Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 08.Јуни.2013
Статус: Офлајн
Поени: 5
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај вал Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јуни.2013 во 13:48
Луѓе ај кажете нешто за фармацевски смер
Кон врв
Aureus Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Август.2012
Статус: Офлајн
Поени: 108
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Aureus Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јули.2013 во 03:41
Тешко, многу тешко, најголемите хемичари и лудаци се во тој смер, рачунај дека ќе се пукнеш со хемија ама од друга страна перспективно е. Најпочитуван смер е после сестра.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <123
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,141 секунди.