IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Забава > Музика
  Активни теми Активни теми RSS - Бике Фест
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Бике Фест

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака
macaparket Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 293
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај macaparket Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Бике Фест
    Испратена: 13.Јуни.2008 во 09:46
Денес и утре на скопскиот саем се оддржува четвртиот по ред бике фест во Македонија.
Настапуваат:Паркети,Смат и многу многу други.НЕ знам кои се точно ама можете да проверите на:www.nightwolfes.com.mk
UMRENI LJUGE UMRENI LJUGJE
NA UVO MI SE DERAT
UMENI LJUGJE UMRENI LJUGE
MNOGU GOMNA SERAT

Кон врв
zabegan Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Другарот на Мона Лиза

Регистриран: 06.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9774
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zabegan Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Јуни.2008 во 21:39
како се израдував кога видов за бајкер фестот еј, ама кога ги видов на листата на бендови Жута патрола ми се стемни
кој ги бутка децава насекаде?
барем да ги биваше
размисли пред да напишеш глупост
Кон врв
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Јуни.2008 во 08:41
go bojkotirav festot, tradicijalno se odrzuvase kaj nas vo hotelot belvi, koja e i 100000000pati podobra lokacija....
Кон врв
macaparket Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 293
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај macaparket Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јуни.2008 во 16:06
Na 13ti bese najzakon barem za mene.Jas zaglaviv pozadi scena so Parketite do 2,a kolku sto slusam od edna drugarka ostanale nekoj i do pokasno.=]=]=]=]Bese stvarno zakon vecer.Prekrasna zurka so Parketi,Smut i dr.
Parketi patem bea the bese i na nastapot i posle nego.=]=]=]=]
UMRENI LJUGE UMRENI LJUGJE
NA UVO MI SE DERAT
UMENI LJUGJE UMRENI LJUGE
MNOGU GOMNA SERAT

Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,250 секунди.