IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - За страста:)
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

За страста:)

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12
Автор
Порака
jahra Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Август.2010
Статус: Офлајн
Поени: 37
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај jahra Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Октомври.2010 во 02:11
SLEDUVAAT EKSPLICITNI SODRZINI-licno iskustvo
Ne bev siguren dali ova da go spodelam so Vas dragi moi forumdzii,no sobrav sili,nekako

   Eee,ponekogas....bi sakal so ovoj pamet da se vratam barem uste ednas vo minatoto....pred 5 godini...no zaludno..sto i da napravam nema da moze da se povtori
istoto...a jas...toa i go sakam....istoto
-Doviduvanje-(konesno)i rekov na devojceto sto uste od mali noze so nejzinite roditeli se preselile vo Avstralija,a toa leto prv pat dosle vo poseta vo Makedonija.
-Glupav sex.Mojot prv sex so nekoj od nadvor.Nasa,ama stranska.Kako so trup da vodev ljubov-si pomisliv.Uste ne vlezen vo nea,se fati za glavata i go vristese moeto ime.Bukvalno.Koga ke mi se kacese,i koga ke pocnese da mesa,da mozese ke mi go otkorni.Neupatena zenska.Sigurno mislela deka taka treba.Ah,ah...tolku od nejzinata strast.Barem podobro da glumese.
   Nasata zaednicka prijatelka,inaku devojka na moj drugar,vo posledniot period izleguvase so drugo devojce,koe bas ne se istaknuvase vo drustvoto.Ne pravese galama,ne se pravese interesna so sila.Posle 1 lesno pijanstvo,dva prijatelski rodendeni,i mnogu masturbiranja,se sretnav so devojkata na mojot prijatel.
-Zdravo,kako si? Nasmeana kako i sekogas:Kako so ljubovta?
-Dobar sum,a ljubovta.....-i odgovoriv.
Ajde ke bide,noooo...sakame da izlezeme do drugar ti,vecer,i mojata prijatelka ke bide so nas,paaaa...poveli i ti.Dogovoreno?(a nejzinata prijatelka imala dolga vrska koja ja raskinala so golemi maki,so nekoj zver,so kompleksi,pa site problemi gi istural vrz kutroto devojce,vrska so solzi i bolka i neverstva)
-Dolgo vreme nemav izlezeno,a i ne mi bese nesto po keif,da setam po studot,od edno kafule vo drugo.
-Slusaj,ne sum za izleguvanje,no ako sakate ke dademe po nekoj dinar,ke odime kaj mene doma.Imate otvorena pokana,pa duri i za tvojata prijatelka.Kako od puska potvrdno odgovori.
   Ubavo se smestivme,vino,mala zakuska,smea,lezerna muzika,priguseno svetlo,po nekoj mrsen vic,nenadejno ni se sretnaa pogledite,togas kako za prv pat da se gledame,ocite ni svetea vo mrakot,i nisto drugo kako da ne postoese.Ja stavi rakata kaj mene na noga.Osetiv ogromna toplina,i od nejzinata raka i od mene.Kako div pozar da mi ja zafatila dusata.Ama ne razoren,tuku prijaten.Dilema.Zosto bas ova da se sluci?Ponekogas i ne sakame,ponekogas koga nema da ocekuvas,bas togas ke se sluci.Devojkata na prijatelot,e zaednicka prijatelka,na ovaa devojka i Avstralijankata,koi pak vo poblaga vrska se zaedno vo drustvo....
Ajde da begame,docna e-rece prijatelot.A imavme da dopieme uste pola sise vino.
-Vie odete si,jas ke ostanam,da go dopieme i ke me ispratis,neli?
Jas podzinav,kako vo shok,zbunet...Da,da,normalno deka ke te ispratam.
-Da mi ja cuvas drugarkata,se poseguva devojkata,a prijatelot mi namigna.Gi isprativ i se vrativ.Dilema.Zbunet,uste poveke.Veke ja bila soblekla bluzata,se raskomoti na krevetot,vitkana kosa,bas kako sto sakam,kozata bela,se gledase deka e neguvana,iako svetlinata bese prigusena,bujni tvrdi ispaknati gradi,slaba polovina,siroki kolkovi,nozete,oblinite,bedrata,najgolemiot umetnik da gi crtal-ke gi zgresel.Legni do mene.Vecerva sum tvoja,mi rece so nasmevka,sto sakas pravi mi.
   Mi sepotese na uvo nesto,i od toa dobiv tolkava golema erekcija,sto site zili gi osetiv kako mi se zategnuvaat po teloto.Jas gore,maickata i ja soblekov,tangata i ja iskinav,ne mozev da se kontroliram poveke,sakav da sum vnatre,vleguvam vo nea ,bez problem cel me primi.Takva toplina vo nea,nemam oseteno kaj niedna druga,duri vrela.Poneseni i dvajcata,kako dolgo vreme da sme bile zaedno,ogromna blizina,Tempoto se zabrzuva,vozdiski i iskri letaat na site strani,dodeka sum vo nea,ja galam po zategnatata koza,tvrdi gradi,zapazuvam na detali,ne mi se veruva,najprekrasna devojka sto ja znam,resila da mi se predae vo moevo duvlo...Sakam da go osetam vo usta-mi veli,i ako sakas finishiraj,poleka go oblizuva so jazikot.Cuvstvata mi se zgolemija.
   Gospode sto li mi se slucuva,vakvo nesto prv pat vo zivotot mi se slucuva,ne znam kakvi ne cuvstva mi naviraa.Silna erupcija,a nigde nemase traga od belata lava,cuvstvo kako da sum na sedmo nebo,nisto drugo okolu nas nemase vaznost,krevetot voopsto ne go osekav pod mene...
   (no ova ne bese toa sto sakav da go spodelam so vas,toa e sosema druga prikazna,koja vetuvam deka ke vi ja kazam naskoro)Ako sakate

Изменето од jahra - 09.Октомври.2010 во 03:02
Кон врв
Kali Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Storyteller

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4947
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Kali Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Октомври.2010 во 09:59
Браво бе јахра, 2 години и повеќе никој ја нема чепнато темава- страста се изгуби изненадување
Само си лепиме сликички, овој би го, оној би го, ааа на оваа што би и правел...а ништо конкретно страствено....плазење


....или требаше вреееме намигнување






Изменето од Kali - 09.Октомври.2010 во 10:02
Кон врв
bijonse1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
bella Madonna

Регистриран: 14.Јануари.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 16521
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bijonse1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Октомври.2010 во 11:35
Bissss  jahra аплауз
Кон врв
jahra Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Август.2010
Статус: Офлајн
Поени: 37
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај jahra Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Октомври.2010 во 15:12
Milo mi e sto Vi se dopadna

Изменето од jahra - 09.Октомври.2010 во 15:12
Кон врв
jahra Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Август.2010
Статус: Офлајн
Поени: 37
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај jahra Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Октомври.2010 во 16:28


Eksplicitni sodrzini-

   Od toj den pa natamu,sekoj den si gi isturivme mozocite od ""miluvanje""...Kade sakas i kako sakas da te zadovolam bea nejzinite zborovi.Devojka koja nesakajki ja spasiov od eden strasen monstrum.Kako da ja videla svetlinata vo mene.Mi se predavase koga i da posakav,kako kral koga ke udri so dvete dlanki,i site sluginki se soblekuvaat,za da moze ovoj da odbere koja e po negov merak.Nemase sluginki,bese samo taa.Eden den ako preskoknevme,naredniot den sigurno ke nadohnadevme.Mala slakanica po liceto ili gazeto,ili trganje za kosa,vo tekot na ""miluvanjeto"",ja razgoruvase strasta megu nas.Kuceski stil,jas pozadi nea,ja turkam,ja podeliv nejzinata kosa na dva dela,kako konj da javam...

   -Elan i volja da izvrsis sekakva rabota.Znaes deka na krajot od denot,site maki ke ti isceznat.
   -Dogledanje- i rekov na devojkata koja se pokaza nesebicna vo ispolnuvanje na moite seksualni potrebi.Cija vrelina i den denes ja osekam.Seuste dusata mi treperi od toj prijatno razoren pozar,toplite oci,bleskavata koza.Navikata na sex e strasna.Se poveke i poveke navleguvas,kako ziv pesok.Kazan nepromislen zbor,neiterpretirana misla pogresno svatena.Rabotite se izoblicija.Plus na seto toa sostojbata vo zemjava.Ne sum takov covek,ne klecam pred nikogo.Protiv moja volja sovinisticki i so golem inaet ke se odnesuvam so sekoj ako taka zasluzil,odnosno,bez nikakov poved me povredil.Inaetot e strasna rabota.Ne go sakam,razbran sum,i ja mrazam taa karakteristika kaj lugeto.

   -I jas nesakam ama mora,mora da zaminam,ako ti se ukazi sansa so nekoj ne ja propustaj,samo da e dobar kako mene,mozebi e toa tvojot iden soprug-i rekov,pominavme niz ogromni kavgi,do strasni noki,ke reces nekoj nepromislen zbor,ke izustis pogresna misla...

   -Ne sakam nikoj drug,a i da sakam,nema da mu dadam,sakam da te cekam-mi rece,strasno ja baknav na aerodromot i ne se svrtiv poveke nazad.   

    Primete go moeto izvinuvanje kon administratorot i clenovite na forumot,zaradi nesoodvetno predhodno upotrebuvanje na zborovite

Изменето од jahra - 09.Октомври.2010 во 20:15
Кон врв
Marko Polo 1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
venecijaner

Регистриран: 20.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 9693
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Marko Polo 1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Октомври.2010 во 23:33
vratice se rode...
Incredible Blue
Кон врв
jahra Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Август.2010
Статус: Офлајн
Поени: 37
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај jahra Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Октомври.2010 во 15:34
Ama,ne mi bese toa muabetot....
   Koga za prv pat zgaznav na nepoznato tlo..terra incognita,koga cuvstvata povtorno,kako za prv pat i kako nikogas dosega prorabotija...
Кон врв
lotus flower Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Септември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 6937
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај lotus flower Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Декември.2010 во 03:01
Strast ima koga vodis strasen zivot.
Strasen zivot imaat luge koi odat tamu kade sto sakaat i pravat toa sto sakaat.
adrenalinot kipi
~Live the life you love, love the life you live~
Кон врв
Kali Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Storyteller

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4947
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Kali Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Декември.2010 во 00:23
Фикс не’ искара да се цензурираме, и јахра го снема плазење

....уште еден цитат, од Илјада и една ноќ....

’’ Не е виното кое ме опива, но погледот и лелеавиот од, кој ми го избрка сонот.
Не е виното како крв црвено кое ме збунува, но таа коса.
Мојата душа се обликува во пламените на тој храм.
И го губам разумот мислејќи на она што го крие таа туника....’’

хев а најс викенд намигнување



Кон врв
Joshua_Tree Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 6477
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Joshua_Tree Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Декември.2010 во 18:57
ajde be...ke zboruvame za strasta koga nema koj da pisuva drug....

vo nasata hipofiza proagja otrov,ti go true teloto so hipnotici sto go blokiraat mozokot....teloto stanuva orudie za ogan(kako plamenofrlac de)...


vo nego ima samo edno...kolku sakam da go(ja) legnam....e sega....

frustraciite nastapuvaat vo momentot na nekompetentnostголема%20насмевка

sekoj vo svojata supa beeeeee
“Talk, talk, talk: the utter and heartbreaking stupidity of words.”
― William Faulkner, Mosquitoes
Кон врв
Blue Scarlet Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Амазонка

Регистриран: 03.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 9011
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Blue Scarlet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Декември.2010 во 19:04
Da de .... i jas sakam cololado .... голема%20насмевка
Pa posle se cudime zasto vo ustata imame pregolem zalak  ....
Lupus non mordet lupum.

Vulneratus non victus!

Кон врв
MyWay Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Антиталенат на годината

Регистриран: 05.Септември.2008
Локација: Aruba
Статус: Офлајн
Поени: 23914
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MyWay Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Декември.2010 во 23:41
za strast treba inspiracija.......

a za inspiracija treba dobar partner i mnogu ljubov..........да

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......

Кон врв
jahra Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Август.2010
Статус: Офлајн
Поени: 37
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај jahra Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Декември.2010 во 14:27
Tuka sum...i da ...me iskaraa
Inspiracija imame samo partnerot da se pokodi po merka...
Ako sakate ke ja prodolzam prikaznata,ili ne ???
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,188 секунди.