IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Жена со мадиња или кукла???
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Жена со мадиња или кукла???

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <123
Автор
Порака
apce Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 18.Октомври.2007
Локација: Malaysia
Статус: Офлајн
Поени: 2717
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај apce Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јули.2008 во 10:37
лутина tipicen balkanec лутина
apce
Кон врв
bibce Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Септември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2203
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bibce Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јули.2008 во 11:58
.....a be zenata treba da si bide zene..i nisto poveke....ne dzabe e zenata ponezniot pol............toa sto nekoi zeni sakaat da merat  jaj*a  so  mazite........e pa nemoze..............zato bog gi stvoril   i maz i zena..............
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јули.2008 во 16:36
Originally posted by apce apce напиша:

лутина tipicen balkanec лутина


бакнеж  ...ti si zence samo za bacuvanje i galenje, zar ne ti e tolku jasno ? бакнеж
бакнеж
Кон врв
apce Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 18.Октомври.2007
Локација: Malaysia
Статус: Офлајн
Поени: 2717
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај apce Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јули.2008 во 15:20
mene mi e jasno, dusice moe големо%20гушкање
samo tebe ne ti e jasno бакнеж
лутина ama ako te dofatam se ke ti razjasnamлутина
apce
Кон врв
slide Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Original Honey

Регистриран: 29.Јули.2008
Статус: Офлајн
Поени: 238
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај slide Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јули.2008 во 22:11
a sho e tuka i nejasno uopshte, zenata e nezna-mazot e dominanten, ako se pomesti oskata ke ima samo poishe kuklesti pederi i madlesti zeni
Кон врв
Lady Blue Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8431
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lady Blue Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јули.2008 во 23:10
Originally posted by slide slide напиша:

a sho e tuka i nejasno uopshte, zenata e nezna-mazot e dominanten, ako se pomesti oskata ke ima samo poishe kuklesti pederi i madlesti zeni
Mozebi, ama ima i takvi mazi koi sakaat dominantni zeni голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јули.2008 во 23:13
Ja sum takov. Ic neku pametot go upotrebljavam. Sve neka mu ja misli ona, od igla do lokomitiva.
Кон врв
bibce Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Септември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2203
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bibce Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Јули.2008 во 09:45
...............ke ti se zdosadi  i  taka.  veruj mi.............sve ke ja brka ona rabotata......i ke ti sku*ci............i pak ke sakas ti da si toj sto ke dominiras..............
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Јули.2008 во 10:09
Nikad ! Ja neku da dominiram. Edino ako pretera so beskrajni komentari i kritiki upateni na moja adresa i koga sum prinuden da riknam kako lav i op ! odma stanuva milo mace i se mesti okolu mene trlajki se zosto svaka sto sum i dal i sto moze da i zemam. Baska ne propustam da i potpisam polnomosno na mojata smetka. Voopsto ne mi smeta dominantosta na zenata zosto samo taka moze da stane samouverena i ambiciozna, a karot za mene e sto zad sekoj uspesen maz stoi uspesna zena...ili samo uspesna zena, za mene ne mora...
Кон врв
fragola Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3829
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fragola Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Јули.2008 во 11:13
Kako i da e mora edniot da bide so "madinja" za da go zastituva i "turka" drugiot
I get enough exercise...just pushing my luck.
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Август.2008 во 08:29
Zastituva ? Ja znam i sami zeni, pa nikoj ne gi zakaca. 
Кон врв
apce Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 18.Октомври.2007
Локација: Malaysia
Статус: Офлајн
Поени: 2717
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај apce Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Август.2008 во 14:38
Originally posted by zbunet zbunet напиша:

Nikad ! Ja neku da dominiram. Edino ako pretera so beskrajni komentari i kritiki upateni na moja adresa i koga sum prinuden da riknam kako lav i op ! odma stanuva milo mace i se mesti okolu mene trlajki se zosto svaka sto sum i dal i sto moze da i zemam. Baska ne propustam da i potpisam polnomosno na mojata smetka. Voopsto ne mi smeta dominantosta na zenata zosto samo taka moze da stane samouverena i ambiciozna, a karot za mene e sto zad sekoj uspesen maz stoi uspesna zena...ili samo uspesna zena, za mene ne mora...
 
аплаузголемо%20гушкањебакнеж
apce
Кон врв
maria_magdalena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
trouble seeker

Регистриран: 25.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8706
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maria_magdalena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Август.2008 во 14:42
МИСЛИТЕ СЕ ОСЛОБОДЕНИ ОД ДАНОК.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <123
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,220 секунди.