IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Технологија > Електронски игри
  Активни теми Активни теми RSS - ПОМОШ!!!! WC 3 frozen throne
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

ПОМОШ!!!! WC 3 frozen throne

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака
Crazy Boy Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 10.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Crazy Boy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: ПОМОШ!!!! WC 3 frozen throne
    Испратена: 12.Јануари.2008 во 02:29
Ке може ли некој да ми помогне со Patch 1.21 на War Craft : Frozen Throne?
Го имам ставено моментално Patch 1.18 и го симнав 1.21 и кога ќе го пуштам ми го јавува ова :



Изменето од Crazy Boy - 12.Јануари.2008 во 02:29
Кон врв
Faca Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 21.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Faca Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Февруари.2008 во 21:52
Neznam zasto koga ja igram COD 2 Multiplayer koga ke se priklucam na nekoj server me gasi i pisuva
"bad key code" moze nekoj da mi go kaze resenieto na problemov ? fala odnapred.
Кон врв
NRGMKD Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THE EXTERMINATOR

Регистриран: 18.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 7512
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NRGMKD Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Март.2008 во 15:32
Crackuvani игри секогаш се лесна мета за официјалните сервери....
Јас би препорачал да најдеш украден код, а не генериран.....
Во најлош случај, серверите знаат да испратат софтвер кој ќе ја заклучи играта, па ќе мораш да ја преинсталираш од почеток пак.....

The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.
Кон врв
DelijaSkopje Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1580
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DelijaSkopje Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Април.2008 во 16:28
Dali nekoj moze da mi kaze dali postoi nekoj program sto gi cita cedinjata od PLAYSTATION 2 ili 3. Za damoze da se igraat igrite na PC. Ima nekoi igri koi gi ima samo na PS2 kako na pr. Resident Evil mnogu poveke prodolzenija nego sto gi ima na PC. Ako postoi takov program kade da go simnam ili kupam...???
Кон врв
tokabo73 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај tokabo73 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Април.2008 во 12:27
Dali nekoj ja igra Battlefield 2??
Mi treba pomos
Кон врв
m_zdravev Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 23.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај m_zdravev Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Мај.2008 во 14:59
КОГА ЈА ИНСТАЛИРАМ ИГРАТА ДОЈДЕ ДО ЕДНО МЕСТО И ПИШУВА
PLEASE INSERT DISC А DVD-ТО Е ВНАТРЕ.
ВО ШТО Е ПРОБЛЕМОТ ?????
ОДГОВОРОТ МИ Е ПОТРЕБЕН ИТНО !!!
АКО САКАТЕ ЗА ПРОБЛЕМОТ МОЖЕТЕ ДА МИ ПИШУВАТЕ НА MSN
m_zdravev@hotmail.com
Кон врв
m_zdravev Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 23.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај m_zdravev Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Мај.2008 во 15:03
ПРИ ИНСТАЛИРАЊЕ ЗАСТАНУВА НА ЕДНО МЕСТО И ПИШУВА      PLEASE INSERT DISC        !!! И ПОТОА НЕ ЗНАМ ШТО ДА ПРАВАМ, А ДИСКОТ Е ВНАТРЕ
Кон врв
Flix Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Клабинг

Регистриран: 14.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 9229
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Flix Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јуни.2008 во 15:53
Originally posted by m_zdravev m_zdravev напиша:

ПРИ ИНСТАЛИРАЊЕ ЗАСТАНУВА НА ЕДНО МЕСТО И ПИШУВА      PLEASE INSERT DISC        !!! И ПОТОА НЕ ЗНАМ ШТО ДА ПРАВАМ, А ДИСКОТ Е ВНАТРЕ


Па стави го вториот диск
Кон врв
Dark HaCkeR Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Хакериште

Регистриран: 20.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 683
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dark HaCkeR Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јуни.2008 во 11:25
Originally posted by FLipsi FLipsi напиша:


Originally posted by m_zdravev m_zdravev напиша:

ПРИ ИНСТАЛИРАЊЕ ЗАСТАНУВА НА ЕДНО МЕСТО И ПИШУВА      PLEASE INSERT DISC        !!! И ПОТОА НЕ ЗНАМ ШТО ДА ПРАВАМ, А ДИСКОТ Е ВНАТРЕ
Па стави го вториот диск
abe eve kako se pravi toa Izberi Control Panel potoa Regional and Language Options pa izberi kaj so ti e prvoto neznam na koj jazik ti e staveno ama izberi Englis (united states ) pa odi vo Advanced povtorno izberi go Englis (united states ) pa Apply pa OK i toa e toa ke ti se instalira cela igra mislam deka zapira na 92 % ama napravi go ova i ke ti se instalira cela do 100 %   so ne ti e jasno
Кон врв
Inspekorat Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Inspekorat Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Август.2008 во 23:27
Ja zedov od rapidshare roller coster tycoon 3 i bea 8 dela gi otpakovav ja instalirav ja krakovav i ja uklucvam se polnit do 90% i posle se e crno i mi izlegvit ona glupono internet explorer i da stegnam send eror report ili don't send:(((( i se iznamaciv da si ja zemam a sega nemozam da ja igram! Mozit nekoj da mi pomognit?
Кон врв
Dark HaCkeR Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Хакериште

Регистриран: 20.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 683
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dark HaCkeR Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Август.2008 во 00:31
Crackot neci 99 %

Изменето од Dark HaCkeR - 23.Август.2008 во 00:31
Кон врв
Inspekorat Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Inspekorat Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Август.2008 во 01:08
Originally posted by Dark HaCkeR Dark HaCkeR напиша:

Crackot neci 99 %

Mozam da najdam negde krak dr? Nego samo mu naprajv copy paste pls help me:)
Кон врв
Dark HaCkeR Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Хакериште

Регистриран: 20.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 683
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dark HaCkeR Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Август.2008 во 01:37
Mozes samo neznam kade tocno ne sum baral crackovi za igri
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,297 секунди.