IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - ИЗГУБЕНИ ВРСКИ (дали ке се сетите)
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

ИЗГУБЕНИ ВРСКИ (дали ке се сетите)

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12
Автор
Порака
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Јануари.2008 во 16:29
абе песимисти... покажете малце оптимизам и волја за живот голема%20насмевка како сакате да си ги повратите изгубените врски кога сте со волку негативен став а ?? изненадување
Кон врв
Agapi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 541
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Agapi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Јануари.2008 во 18:53

se sluci lani za vreme na odmorot. Se smekavme celo vreme, a se zapoznavme duri poslednite denovi (znaev samo kako se vika i od kade e ) zamina bez pozdrav.. i ne znam zaso cela godina razmisluvav samo za nego. Go sonuvav mn pati. Nemase den a da ne se setam na nego i da pomislam dali nekogas voopsto ke go vidam. I zamislete ovaa godina se sretnavme na istoto mesto i tocno na istiot datum. Bev preskrekna koga mi kazaa deka i toj e tuka (prvo ne veruvav mislev deka e shega od strana na moeto drustvo). No koga go vidov so sopstveni oci, navistina bev presrekna nemozev da veruvam deka za nesto koe sum macteela cela godina se slucilo. I taka si sednavme, muabeti...(ne se sluci nisto posebno) toj si bese so druga jas so drug. No sepak mi bese premnogu milo sto povtorno se vidovme.

Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,156 секунди.