IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Технологија > Електронски игри
  Активни теми Активни теми RSS - STO MISLITE ZA CALL OF DUTY 4?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

STO MISLITE ZA CALL OF DUTY 4?

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака
KIKO_ivanovski Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

The good boy

Регистриран: 31.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 126
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KIKO_ivanovski Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: STO MISLITE ZA CALL OF DUTY 4?
    Испратена: 31.Декември.2007 во 08:29
STO MISLITE ZA CALL OF DUTY 4?Jas mislam deka e super
Кон врв
Flix Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Клабинг

Регистриран: 14.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 9229
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Flix Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Јануари.2008 во 22:54
Па шо знам не е нај нај го зафркнаја серијалот не е то што беше. размислување
Кон врв
KIKO_ivanovski Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

The good boy

Регистриран: 31.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 126
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KIKO_ivanovski Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јануари.2008 во 17:16
Originally posted by FLipsi FLipsi напиша:

Па шо знам не е нај нај го зафркнаја серијалот не е то што беше. размислување
 
E dobro toa sega ti bas kako moderna vojna.A znaes li kakva e trojkata.ako znaes kazi.
SREKNA NOVA 2008 godina na site vo ovoj prekrasen forum
        POZDRAV
Кон врв
Flix Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Клабинг

Регистриран: 14.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 9229
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Flix Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јануари.2008 во 20:57
Знам ама ја нема за PC само за PS i Xbox и таа е слиќчна на 4 ката нешто по модерно демек.


Изменето од FLipsi - 03.Јануари.2008 во 20:58
Кон врв
KIKO_ivanovski Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

The good boy

Регистриран: 31.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 126
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KIKO_ivanovski Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јануари.2008 во 14:10

Jas ne znam kakva e no ja ima i za kompjuter.

SREKNA NOVA 2008 godina na site vo ovoj prekrasen forum
        POZDRAV
Кон врв
TIGAR Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)
ТИГАР

Регистриран: 06.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 81
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај TIGAR Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Јануари.2008 во 09:11

call of duty 4 modern warfare e super.No veke ne e toa шto beше

Happy new year
Be CarEfUl you don't now me
Кон врв
insert Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 18
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај insert Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Јануари.2008 во 20:49
Call of duty 4 e super jas ja svrtiv 2pati a ja igrav i online...... nemam zborovi... :)
Site greski vo recenicata se pecatni....
Кон врв
fichot Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Ноември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 783
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fichot Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јануари.2008 во 15:10
Играта е лудило. Препорачувам на сите што имаат мерак за ФПС. А тоа што ја баталија ВСВ ич не ми смета. Па веќе нема кампања и битка од ВСВ што не е „игранизирана“ и тука веќе нема што да се бара.

Тројката не сум ја играл, мислам дека ја нема за ПЦ. Како и да е, по нетов има доста негативни зборови за неа...што као, највише се должело на тоа што друг тим ја има работено..


ЕДИТ: едина маана, ми се виде премногу кратка. Се надевам дека брзо-брзо планираат нешо експанзион...


Изменето од fichot - 28.Јануари.2008 во 15:13
Кон врв
b@jaderce Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 24.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај b@jaderce Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јануари.2008 во 21:31
4кава е топ и нормално помодерна не може да остане уште во стил на 2ра светска војна , синглот е многу краток али пак затоа на нет е многу појако и ако сака некој фан да учествува во тимски борби нека ме адне на хфајр ivicadmx
Кон врв
ReD_StaR Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 16.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ReD_StaR Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Февруари.2008 во 21:41
Калл оф Дјути 4 ја неам играно ама за 3 ката ако ја сакате ке ја стаам за Данлоуд

еве клик тука за данлоуд Сингл Плејер

http://rapidshare.com/files/89971732/CoDSP.exe.html
Кон врв
fichot Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Ноември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 783
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fichot Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Февруари.2008 во 16:16
Toa trojka za PC li e? Poso ja kolku znam za konzoli samo ja imase.. i mozda MP...?
Кон врв
arsin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 258
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај arsin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Март.2008 во 00:52
abe jaka igrata samo nemisla da ucestvuvam vo takvi nacinalni igri.Nema sansi da igram so Pi*ki americki a za vas neznam>drugite deloj od igrava se jaki nema zborovi ama ova 4-kava e srajne nevideno.pa koj saka pak neka e igra
Кон врв
baba mulon Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 258
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај baba mulon Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Март.2008 во 23:38
Jaka e igricata nema shto.Ne se raboti dali se amerikanci ili drugi se raboti za grafika i storijaаплауз
Im YOUR NIGHTMARE
Кон врв
10101 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Април.2009
Локација: Jamaica
Статус: Офлајн
Поени: 963
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај 10101 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јуни.2009 во 02:08
ja imam svrteno, odlicna e, podobrena grafika etc...
98% of the internet population has a signature. If you're part of the 2% that doesn't have a signature, copy and paste this into your sig.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,219 секунди.