IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Медиуми
  Активни теми Активни теми RSS - Опуштено со Тони и Дејан
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Опуштено со Тони и Дејан

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 202122
Автор
Порака
mungos80 Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
АНАРХИСТ

Регистриран: 21.Октомври.2009
Статус: Офлајн
Поени: 4330
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mungos80 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Мај.2010 во 00:57
Toni stana obraten.
porano go mrazese boki 13 a sega si ja zede fufi vo studio.

Sto se pravi parata.Velija ti nareduva da gi pokanis vo studio i nema sakam nekam
“Додека ние се боревме,мизерувавме и гиневме,некои од народните пари си купуваат куќи и трупаат богатство“ - Ѓорѓи Сугарев
Кон врв
Tor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 25.Март.2010
Статус: Офлајн
Поени: 628
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Мај.2010 во 02:32
za fifi pomisliv deka e sandra sapsoska , misot nekogasen. ali i ovoj ne e los...
Кон врв
Renatax Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 11613
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Renatax Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Мај.2010 во 18:02
Тони стана пре опуштен во изразувањето,синоќа малку гледав и не ми се допадна баш неговиот вокабулар.
Мирно движи се низ галамата и хаосот, секогаш имајќи на ум каков мир постои во тишината.

Кон врв
Iron Man Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
железен раз бираш

Регистриран: 11.Јануари.2009
Локација: Antarctica
Статус: Офлајн
Поени: 8032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Iron Man Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Мај.2010 во 20:00
Originally posted by Tor Tor напиша:

za fifi pomisliv deka e sandra sapsoska , misot nekogasen. ali i ovoj ne e los...




газење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеење

факин фрик изненадување

рената а шо кажа тони  па шо велиш се преопушти збунетост кога и тој пеерот се зафркаваше на негова сметка со тоа ПЕЕР

а за вицовите за пеерите ме изнасмеа а си реков дека нема да ја гледам оваа емисија со обратните ама арно шо ја гледав оти знаев дека ќе има тешки глупости голема%20насмевка
Кон врв
гоcтин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин


Регистриран: 24.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1797
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај гоcтин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Мај.2010 во 14:01
леле колку мраазм Опуштено ...кај и да се појави тони менувам канал ...одвратен ми стана последниве неколку месеци
Кон врв
nema_nick Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)
DJ NN

Регистриран: 08.Мај.2010
Статус: Офлајн
Поени: 91
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nema_nick Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Мај.2010 во 16:12
opusteno kuliraj
Кон врв
Omar Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Too young to die...

Регистриран: 22.Февруари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 12633
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Omar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Мај.2010 во 22:40
Се слагам со Рени.. Вокабуларот му е на "ниво"... не
Кон врв
Tor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 25.Март.2010
Статус: Офлајн
Поени: 628
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Мај.2010 во 01:07
Opusteno vecerva rezil: Mia vika probala site drogi, ja prasuvaat dali e lezbejka, dali bila pijana koga se guskala so devojka, geysha sakala da bide nikako prostituka, nema maz, decko, nema deca...Mi smeta ova so drogive nisto drugo...Sve za geyovi zborat, legalizacija na lesni drogi ( zadkulisno )... Dzambazov e vo pravo koga rece deka ovaa emisija ne ke trae bas...Ne gleam veke Opusteno, a sum ja pratel stalno...

Кон врв
Незнаен јунак Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 15.Март.2009
Статус: Офлајн
Поени: 4
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Незнаен јунак Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Мај.2010 во 01:09
за жал се потиња и потиња....one man show. Тони сам си кажува гачки сам си се смее, гостите се таму само колку да го дополнат него, не он нив.
Сеа рака на срце со гостите што ги има на располагање и содржајноста нивна можда и паметно прави што не им дава многу простор али ипак...

како и да е Део FTW!! две минути има собрано муабет во цела емисија ама двете се фективни до бандаж
Кон врв
Schatzii7 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unglaublich

Регистриран: 19.Октомври.2011
Локација: Lost somewhere
Статус: Офлајн
Поени: 7055
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Schatzii7 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Август.2013 во 14:44
Тони и Део се враќаат со " Опуштено " на МРТ





Изменето од Schatzii7 - 09.Август.2013 во 14:45
»Wenn ein Deutscher einen Zug ausrauben möchte, kauft er sich als erstes eine Fahrkarte.« :) (Lenin 1917)
Кон врв
Schatzii7 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unglaublich

Регистриран: 19.Октомври.2011
Локација: Lost somewhere
Статус: Офлајн
Поени: 7055
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Schatzii7 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Декември.2013 во 16:31
На местото на Део да е Сашко Коцев емисијава ќе беше
невидена...дури и гости нема да им се потребни, вишок ќе се.голема насмевка
Инаку ја гледам кога ќе ја начекам за да се изнасмеам здраво
на бисерите од Тонида

Кон врв
Crna Arapina Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Ноември.2013
Статус: Офлајн
Поени: 575
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Crna Arapina Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Декември.2013 во 16:47
Originally posted by Schatzii7 Schatzii7 напиша:

На местото на Део да е Сашко Коцев емисијава ќе беше

невидена...дури и гости нема да им се потребни, вишок ќе се.голема насмевка
Инаку ја гледам кога ќе ја начекам за да се изнасмеам здраво
на бисерите од Тонида



Део како дрво само седи за украс
Train hard,Fight easy !
Кон врв
Schatzii7 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unglaublich

Регистриран: 19.Октомври.2011
Локација: Lost somewhere
Статус: Офлајн
Поени: 7055
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Schatzii7 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Април.2014 во 18:22
" Добро испеано " Тони и Зоран Љутковсмеење

Признавам не можам без тебе, не можам без тебе
подобро уби се, уби се или обеси сегазење од смеење

»Wenn ein Deutscher einen Zug ausrauben möchte, kauft er sich als erstes eine Fahrkarte.« :) (Lenin 1917)
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 202122
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,188 секунди.