IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Образование
  Активни теми Активни теми RSS - Начини на препишување
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Начини на препишување

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 101112
Автор
Порака
MyWay Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Антиталенат на годината

Регистриран: 05.Септември.2008
Локација: Aruba
Статус: Офлајн
Поени: 23914
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MyWay Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Јули.2010 во 19:12
imav edna drugarka na fakultet se otepuvase od prepisuvanje.........cela bese livcinja naredena od onie smalenite skros........i sekogas uspevase....ama toa samo ona bese talent...a jas luzer em nemam livce em celo vreme se vrtev levo desno nakaj asistentite da vidam dali me gledat i dali mislat deka prepisuvam...i na kraj jas sumljivaголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......

Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Јули.2010 во 19:27
e pa dobro be?збунетост...vie sakate i neshto drugo da vi vleze  u glava  ili samo toa,...kako da gi zaobikoluva te ,..rabotite  ....vo zivotot!изненадување
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
Sunny Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Fantasy girl

Регистриран: 01.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 19874
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Sunny Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Јули.2010 во 19:30
Колешка на цимерката ми бивша оди на колоквиум со кратка сукшичка и целата излепена со ливчиња под сукшичката... за да си ѕирне во личињата цело време ги прекрстувала нозете, те едната- те другата, асистентот (додуше згоден, убав... ) ја приметил и во неможност да и рече: крени ја сукњата за да види дали има ливчиња и рекол: Колешке таа работа се бања, а не се луфтира! смеење
Од страм јадна си го поништила колоквиумот и излегла голема%20насмевка
Пријателите се како ѕвездите. Не ги гледаш секогаш, но знаеш дека се тука некаде!    
Кон врв
Charmedgirl18 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Мај.2009
Статус: Офлајн
Поени: 868
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Charmedgirl18 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Јули.2010 во 22:18
ретко препишувам, вообичаено со една група си се договараме да си кажуваме и тоа секогаш ни успева.препишувам само кога тоа е стварно неопходно, и никогаш не ме фатиле, дури и кога сум била у прва клупа
најчесто го користам наједноставниот начин, тоа што ми треба ќе си го напишам на мали ливчиња, и ги ставам под клупа, во џеб, под сукња...
I'm not afraid to take a stand
Everybody come take my hand
We'll walk this road together, through the storm
Whatever weather, cold or warm
Just let you know that, you're not alone
Кон врв
sanja-a Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Only God Can Judge Me!

Регистриран: 12.Април.2009
Статус: Офлајн
Поени: 13457
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sanja-a Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Јули.2010 во 22:22
малер сум јас за ова,еднаш дали ми успеало...за ова треба да си роден талент ,а не ко јас
Обожавам луѓе кои ме смеат.
Искрено, мислам дека смеењето е нешто што го сакам најмногу.
Тоа лечи многу болести. Можеби тоа е најважното нешто кај човекот.
Одри Хепберн
Кон врв
cirkon1 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 17.Октомври.2011
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај cirkon1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Октомври.2011 во 17:49
http://www.ebay.com/itm/Invisible-Bluetooth-Bug-Spy-Earphone-Wireless-Earpiece-/110710646352#ht_8861wt_905
го изнајмувам ова пишете порака или на schwarzmarkt_1@hotmail.com
Кон врв
Klara-D Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Март.2011
Статус: Офлајн
Поени: 2671
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Klara-D Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Ноември.2011 во 15:25
Ednas samo edna probav i mi uspea,  formuli po hemija
napisani na mali  livcinja i na podlaktica  zalepeni    црвенеење    хи,%20хи...
Кон врв
Анастеа Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПИПИ долгиот чорап

Регистриран: 07.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 35441
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Анастеа Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Април.2013 во 09:49

Не е баш за во образование ама...
Се модернизираа препишувачитеизненадување
Не можам да се начудам - да препишуваш на тестови за возачкаох
На 53 години??? глупчо

Платил 500 евра со камера и мобилен да положи за возачка





Кон врв
Blue Scarlet Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Амазонка

Регистриран: 03.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 9011
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Blue Scarlet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Април.2013 во 09:58
Шефице како беше онаа старата „Теле може да научи, вол НЕ“ .... газење од смеење
Lupus non mordet lupum.

Vulneratus non victus!

Кон врв
Анастеа Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПИПИ долгиот чорап

Регистриран: 07.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 35441
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Анастеа Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Април.2013 во 10:07
Originally posted by Blue Scarlet Blue Scarlet напиша:

Шефице како беше онаа старата „Теле може да научи, вол НЕ“ .... газење од смеење


Богами Блу, на овој по мерка му е изреката глупчо
Како не го мрзело само толку да се мота и лепи, место да научи за тоа време...
Плус и депилација си направил со тоа фластерите: “љубавни тепих“ на штрафти
газење од смеење



Кон врв
ace558 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 03.Мај.2013
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ace558 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Мај.2013 во 08:20
ne sum prepisuval i nemam namera
Кон врв
Moona Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 15.Јануари.2018
Статус: Офлајн
Поени: 3
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Moona Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јануари.2018 во 22:41
Отсекогаш сум препишувала дури и да немам некоја посебна потреба од тоа
Во основно со другарка за тест физика имавме 36 ливчиња за препишување (уште чувам дел од нив). Имавме листови со формули теорија и целосно решени задачи.
Еднаш ставив лист со формули во пенкалото
Имам прееемногу искуства со препишување и никогаш не ме фатиле.
Многу добар совет за препишување е да седнете во прва клупа. Наставниците и професорите најмалку обрнуваат внимание на децата во прва клупа.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 101112
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,250 секунди.