IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Македонија и Свет > Свет
  Активни теми Активни теми RSS - 15 најглупави изјави на Буш
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

15 најглупави изјави на Буш

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака
PAVLIN Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Јуни.2007
Локација: Saint Helena
Статус: Офлајн
Поени: 889
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај PAVLIN Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: 15 најглупави изјави на Буш
    Испратена: 16.Ноември.2007 во 20:34
"Obećavam vam da ću slušati to što je rečeno ovdje, iako nisam bio ovdje", na Ekonomskom forumu u Waco, Teksas, 23. kolovoza 2002

"Mnogo smo vremena proveli pričajući o Africi, kao što bi i trebali. Afrika je nacija koja pati od nevjerojatne bolesti", Gothenburg, Švedska, 14. lilpnja 2001.

"Ako naučite dijete da čita, on ili ona moći će proći test pismenosti", Townsend, Tennesse, 21. veljaèe 2001.

"Ne mogu zamisliti da netko poput Osame bin Ladena može razumjeti smisao Hanuke", Bijela kuća, Washington, 10. prosinca 2001.

Oglasi:


"Znate, jedan od najtežih poslova je povezati Irak i borbu protiv terorizma", intervju za CBS, 6. rujna 2006.

"Imate li i vi crnce?", brazilskom predsjedniku Fernandu Cardosu, Washington, 8. studeni 2001.

"Na svaku pucnjavu sa smrtnim posljedicama, dolazi otprilike tri bez smrtnih posljedica. A, ljudi, to je nedopustivo u Americi. Jednostavno nedopustivo. Moramo nešto poduzeti u vezi toga", Philadelphia, Pennsylvannia, 14. svibnja 2001.

"Znam da ljudi i ribe mogu imati miran suživot", Safinaw, Michigan, 29. rujan 2000.

"Znam u što vjerujem i nastavit ću objašnjavati to u što vjerujem, a vjerujem da je to u što vjerujem ispravno", Rim, 22. srpnja 2001.

"Najvažnije nam je pronaći Osamu bin Ladena. To je naš prioritet i nećemo odustati dok ga ne pronađemo", Washington, 13. rujna 2001.

"Ne znam gdje je bin Laden. Nemam pojma i stvarno me ne zanima. Nije toliko bitno. Nije naš prioritet", Washington, 13. ožujka 2002.

"Želim da znate da kad govorimo o ratu, zapravo govorimo o miru", Washington, 18. srpnja 2002.

"Vjerujem da Bog govori kroz mene. Bez toga, ne bih mogao obavljati svoj posao", grupi Amiša, 9. srpnja 2004.

"Da je ovo diktatura, bilo bi puno lakše, dok god sam ja diktator", Washington, 19. prosinca 2000.

"Naši neprijatelji su inovativni i snalažljivi, kao i mi. Nikada ne prestaju razmišljati o novim načinima na koji bi povrijedili našu zemlju i naše ljude, kao ni mi", Washington, 5. kolovoza 2004.
http://www.biznis.ba/index.php?optio...21&It emid=59
“Ш‘ЧО НАПРАИВМЕ...“ - Крсте Петков Мисирков“
“ДО ВИСТИНАТА НЕ МОЖЕМЕ ДА СТИГНЕМЕ ПОЛЗЕЈЌИ“ - Владимир Мегре
Кон врв
Antiqua Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Март.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1790
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Antiqua Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Ноември.2007 во 13:43
газење%20од%20смеење
Veni Vidi Vici
Кон врв
orlov Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
army veteran 2001

Регистриран: 26.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 11342
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај orlov Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Ноември.2007 во 00:15
Ако се само толку не ги ни кажувајте. Лично сум убеден дека има 10.015, најмалку.
,,СЕКОГАШ ВО СЛУЖБА НА ТАТКОВИНАТА,,              
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,250 секунди.