IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Мода и убавина
  Активни теми Активни теми RSS - Најпопуларни стилисти за коса -фризери
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Најпопуларни стилисти за коса -фризери

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234>
Автор
Порака
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Ноември.2007 во 00:56
абе сестра ми беше пред 2-3 дена кај фоте и ја направи искрено ко гуска...
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
ekaterina Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Октомври.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 450
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ekaterina Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Ноември.2007 во 01:32
[QUOTE=blueprayer] абе сестра ми беше пред 2-3 дена кај фоте и ја направи искрено ко гуска...

bas mi e krivo sto ne e zadovolna..jas ustvari se sisam samo kaj GRACI i fala bogu na tolku dolga i jaka kosa kako mojata - i naoga kraj...
people are strange
Кон врв
LIPS Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Септември.2007
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 83
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LIPS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Ноември.2007 во 18:28
Vo Mkd odev vo Dior, najcesto Davor me sisase, a devojkite nekogas mi ja sreduvaa samo kosata. Mislam deka super rabotat a imaat i prifatlivi ceni. Ja sum zadovolna od niv
Кон врв
Синдарела Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Бањана Пепелашка

Регистриран: 06.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2604
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Синдарела Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Ноември.2007 во 18:32
Originally posted by blueprayer blueprayer напиша:

абе сестра ми беше пред 2-3 дена кај фоте и ја направи искрено ко гуска...


znaci isto kako mene...totalno mi ja utna frizurata!
Кон врв
plamenko Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Август.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2159
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај plamenko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Ноември.2007 во 19:08
:) pa zavisi :) kolku bil koncentriran:)
hehe se seguvam pa ne znam ne sum bil vo panach edna godina moze
volk mi go falat
ama sepak jas bi rekol berber si e berber stilista si e stilista ako ti treba stil idi za stil ako ti treba berber idi na berber
ako eden stilista te fati prodolzi kaj nego
ne gi menjaj berber mozes da menjas
 
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Ноември.2007 во 19:28
затоа треба да се внимава а не у чаир или автокоманда а да се иде на фризер еее после така ке испаѓате голема%20насмевка голема%20насмевка голема%20насмевка голема%20насмевка голема%20насмевка голема%20насмевка голема%20насмевка 

Изменето од SeXY - 02.Ноември.2007 во 19:34
Кон врв
plamenko Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Август.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2159
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај plamenko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Ноември.2007 во 19:29
heheнамигнување
Кон врв
sofia Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 17
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sofia Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Ноември.2007 во 21:13
Јас најискрено сум најзадоволна од Сретен одлично работи, супер е и како човек искрена и продуховена личност.Од него можеш многу да научиш.А и вреди секој даден денар.Секогаш ти дава совети за нега на косата, и нови трендови за боење и фризури.
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Ноември.2007 во 05:06
Originally posted by Синдарела Синдарела напиша:

Originally posted by blueprayer blueprayer напиша:

абе сестра ми беше пред 2-3 дена кај фоте и ја направи искрено ко гуска...


znaci isto kako mene...totalno mi ja utna frizurata!

еве па мене една фризерка што порано секогаш одев кај неа тип топ ме правеше а сите се жалеа од кај неа..буквално сите...дали дека веќе ми ја научи косата секогаш немало грешка. а јас имам еден другар Сале има студио Витон се вика...тој исто така добро шиша но само за шик необични фризури...исрено иако ми е другар никогаш не му дозволив да ме шиша не ради друго, зашто јас си сакам класика, а он малце експериментира...не дека не шиша убаво но не е мој стил. на него само  фен и четка во моја коса му дозволувам...
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Ноември.2007 во 09:21
mene mi e seedno
masinka sekoj znae da dzri vo raka
no i bez toa
sum ruzen ko smrt
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
leukoplacia Кликни и види ги опциите
Група
Група


Регистриран: 09.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 41
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај leukoplacia Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Јануари.2008 во 19:58
Сретен Костиќ- стилисти за коса,фризери,вреди ли да се плати 1500 ден.за фризура!?
Кон врв
Dzemko Кликни и види ги опциите
Група
Група


Регистриран: 28.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 50
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dzemko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Јануари.2008 во 21:02
A be ja za kosa ne davam povise od 100 denara pa sto saka neka bide.Inaku kaj sto idam na frizer, sisanje za mazi e 200 denara,ama posto go znam gazdata, me raboti za pola cena.Taka da,em ne sum busav, em imam 100-tche za 2 litra skopsko.
Bolje sam ke se sisam nego da mu poklonam na nekoj 1500 den !!!
Кон врв
realna Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 541
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај realna Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Февруари.2008 во 14:40
Pa vredi doklku toa me napravi srekna ne bi se dvoumela ponekogas da si go napravam kevot
Кон врв
IQ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Darling

Регистриран: 11.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12382
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај IQ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Февруари.2008 во 21:32
kako ne be 1500, se shisham za 200 denari i tolku poveke ne davam

[URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=521&i=00001awbzx1.jpg][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,234 секунди.