IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Свингери
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Свингери

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 7>
Автор
Порака
MissSexy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Август.2007
Локација: Cook Islands
Статус: Офлајн
Поени: 364
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MissSexy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Октомври.2007 во 13:43
Demek treba prilagoden start i predigra ...
Dupli moral , ne ni treba voopsto , treba cenje ljubov , pocit kon brak , intimen sex i sve sto e sveto okolu a ne da pocnime so edno pa drugoto ke dojdi samo od sebe ..
Ne sakam partnerot moj  da ima grebanici po pleki od druga , da se pali na druga , da svrsuva vo nea i nedaj boze nekoj bolesti doma da mi donesi , barem ne pred moj oci .....
Nema ni Lj od Ljubov vo ova...
Bi me ubilo...
U never get a second chance to make a first impression
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Октомври.2007 во 13:45
Originally posted by MissSexy MissSexy напиша:

Demek treba prilagoden start i predigra ...
Dupli moral , ne ni treba voopsto , treba cenje ljubov , pocit kon brak , intimen sex i sve sto e sveto okolu a ne da pocnime so edno pa drugoto ke dojdi samo od sebe ..
Ne sakam partnerot moj  da ima grebanici po pleki od druga , da se pali na druga , da svrsuva vo nea i nedaj boze nekoj bolesti doma da mi donesi , barem ne pred moj oci .....
Nema ni Lj od Ljubov vo ova...
Bi me ubilo...


SeXY se slozuva so MissSexyголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка
Кон врв
MissSexy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Август.2007
Локација: Cook Islands
Статус: Офлајн
Поени: 364
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MissSexy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Октомври.2007 во 13:47
голема%20насмевка
Milo mie nie seksite sto se razbirame големо%20гушкање
U never get a second chance to make a first impression
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Октомври.2007 во 13:49
Originally posted by MissSexy MissSexy напиша:

голема%20насмевка
Milo mie nie seksite sto se razbirame големо%20гушкање


јас кажав и кога перверзијата ке стане релативитет се се поместува а вредностите на чистото , духовното се губи а вредностите пагаат токму на највредното и недостижното -ЧИСТАТА ЉУБОВ!!!!
голема%20насмевка
Кон врв
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Октомври.2007 во 13:55
vidi gi SEXYte clenki
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Октомври.2007 во 13:58
Originally posted by LouWeed LouWeed напиша:

vidi gi SEXYte clenki


ахх ти па мислиш да се свингеришаш или дека не си у женети уше па не ни размислуеш а ??голема%20насмевка
Кон врв
Синдарела Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Бањана Пепелашка

Регистриран: 06.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2604
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Синдарела Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Октомври.2007 во 13:59
Originally posted by MissSexy MissSexy напиша:

Demek treba prilagoden start i predigra ...
Dupli moral , ne ni treba voopsto , treba cenje ljubov , pocit kon brak , intimen sex i sve sto e sveto okolu a ne da pocnime so edno pa drugoto ke dojdi samo od sebe ..
Ne sakam partnerot moj  da ima grebanici po pleki od druga , da se pali na druga , da svrsuva vo nea i nedaj boze nekoj bolesti doma da mi donesi , barem ne pred moj oci .....
Nema ni Lj od Ljubov vo ova...
Bi me ubilo...

сите тие работи се релативни,и за секого претставуваат различни работи!т.е. различно се сваќаат


Изменето од Синдарела - 22.Октомври.2007 во 13:59
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Октомври.2007 во 14:02
да бе се свакаат различно секој на разни ствари се пали сега ееее се е толку нормално и либерете затоа кажав кога перверзијата е релативитет се се изместуванамигнување
Кон врв
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Октомври.2007 во 14:07
Originally posted by SeXY SeXY напиша:


Originally posted by LouWeed LouWeed напиша:

vidi gi SEXYte clenki
ахх ти па мислиш да се свингеришаш или дека не си у женети уше па не ни размислуеш а ??голема%20насмевка



iiiiiiiiiii'm swingining in the rain.......
Кон врв
naum 1518118 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
GayLord f**ker

Регистриран: 13.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 312
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај naum 1518118 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Октомври.2007 во 14:10
Оф оф оф...  ,  лошо е шо сите то го сакате ама да му го предложите то него... немат да го видите 2 недели...
Е после 2 недели ке ви се подотворат очите малку ама синилото ке е тука...
А се знае дека сакате да ве работи некој пред очите на маж ви само треба храброст и доверба...да предложите...
И не пласирајте средновековни мислења////трепкањетрепкањетрепкање


Изменето од Eleni - 23.Октомври.2007 во 13:21
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Октомври.2007 во 14:14
Koj be srednovekovni mislenja toa e taka sto se prais pa tipameten , sekoj so svoj stav намигнување


btw: fintava e slobodnosta vo seksot намигнување


Изменето од SeXY - 22.Октомври.2007 во 14:16
Кон врв
MissSexy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Август.2007
Локација: Cook Islands
Статус: Офлајн
Поени: 364
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MissSexy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Октомври.2007 во 14:16
Originally posted by TemplarAssasin TemplarAssasin напиша:

Оф оф оф... овие сељанкиве наши , демек не менувале санкир не пробале реденка некојпат во зивотон... шо ако го менувате... него лошо е шо сите то го сакате ама да му го предложите то него... немат да го видите 2 недели...
Е после 2 недели ке ви се подотворат очите малку ама синилото ке е тука...
А се знае дека сакате да ве работи некој пред очите на маж ви само треба храброст и доверба...да предложите...
И не пласирајте средновековни мислења////трепкањетрепкањетрепкање
Ti mislis deka mi treba doverba za deckomi mi da me zamrazi i da me etikira roshla , posto bas to se luge za mene so tolku nizok moral...
I ne mesaj modenost i trend so ljubov ziti site kozi vo velmej !
 
 


Изменето од Eleni - 23.Октомври.2007 во 13:22
U never get a second chance to make a first impression
Кон врв
монте кристо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THERE CAN BE ONLY ONE

Регистриран: 26.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6869
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај монте кристо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Октомври.2007 во 14:18
Originally posted by Boogie Boogie напиша:

idejata e primamliva ama nasive balkanci,t.e. makedonce kako makedonce se znaat da izvalkaat....
mislam deka mnogu luge se palat na tie raboti.среќа
backo , kolku luge tolku tabieti ,ama da gledam ja nekoj kaj so ja ebe zena mi , ne znam dali ke me zapali toa ili da gi zaplam niv dvajcata , ama so benzin голема%20насмевка
во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Октомври.2007 во 14:18
не  не види и реденак денес за некој е сосема нормално значи да се разбереме прерверзно веке нема намигнување

па затоа имаш иу свинг, и лез , и мазо и анимал,,,,

се е сосема нормално намигнување само финтава е кој колку и како е сперен за тоа тука и темава не е за дали е ок или не него кој и колку мисли дека е веке тоа кај нас среќа
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 7>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,375 секунди.