IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Општо > Разно > Тоше Проески - IN MEMORIAM
  Активни теми Активни теми RSS - известување
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Затворена темаизвестување

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака
Перун Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Април.2005
Локација: МК
Статус: Офлајн
Поени: 1141
Директен линк до овој коментар Тема: известување
    Испратена: 16.Октомври.2007 во 13:36

Заради големиот интерес го отворив овој нов подфорум и овде ги префрлив сите теми во врска со несреќата на Тоше.

Ги замолувам модераторите да ги префрлаат и другите теми во врска со трагедијата што ќе се појават на форумот.
 
Ги затворив сите други теми освен „Тоше Проески - Книга на жалост“ бидејќи се многу слични.


Изменето од Перун - 17.Октомври.2007 во 00:18
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,109 секунди.