IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Мистерии и астрологија
  Активни теми Активни теми RSS - РЕЗОНАНЦИЈА
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

РЕЗОНАНЦИЈА

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 713714715716>
Автор
Порака
pajser Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
kloshar

Регистриран: 04.Март.2011
Локација: Lao People's Dem. Rep.
Статус: Офлајн
Поени: 13664
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pajser Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Мај.2020 во 14:11
,,,pozdrav dragi moi,samo pozitivni misli,bidete relax,shto i da e ke pomine,ne si stavajte jadovi na dusha zoshto nekoj butik ili kafanche seushte ne raboti,,,i nanimi ne im e lesno,zatoa da ne da ne im otezhnuvame ushte povekje pa i pa sebesi i na tie okolunas,,,
,,,imajte ubavo nedelno popladne,,

Изменето од pajser - 17.Мај.2020 во 14:12
nesluchajno ne veruvam vo sluchajnosti<>sekoja sluchajnost e kontrolirana
Кон врв
Zelenikovo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 16.Јуни.2018
Статус: Офлајн
Поени: 809
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Zelenikovo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Мај.2020 во 19:16

ми се чини Народ не е толку јадосан сеуште колку што стрепи од неизвесноста во однос живејачката натака, мнозина нели се заглаиле од немајкаде со потрошувачки кредити, многу со градски бизниси без рурална диверзификација како бекап токму за во склет времиња, а многу и параноја ги дрма од фејкбук навлеченост, некој и од се по малку па му доаѓа исто многу!Изменето од Zelenikovo - 18.Мај.2020 во 02:03
Кон врв
zamislena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јануари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 14505
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zamislena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Мај.2020 во 21:14

„Предуслов“ вештина..

Некој фотограф во една прилика се сретнал со некоја дама и заминал кај неа на вечера. Тој и покажал неколку од неговите фотографии а таа извикала:

„Колку се прекрасни! Веројатно поседувате многу добар фотоапарат?“

Тој прво премолчил но покасно и рекол:

„Благодарам, вечерата беше навистина вкусна. Веројатно имате многу добри тави.


Black and white fox GIF on GIFER - by Feshura

Кон врв
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 44503
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Мај.2020 во 16:13
Кој како резонира...
Мене ми изглеа фотографоф ко пун себе!
Можел да даде поубав комплимент за дамата.
Арно ама не секој има талент за се,нека се слика.
Сигурно тоа му била последната вечера кај дамата!
Кон врв
Zelenikovo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 16.Јуни.2018
Статус: Офлајн
Поени: 809
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Zelenikovo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Мај.2020 во 23:54

може и кажал дека има Сида та кутрата незнае кај да лита!?
А ти бе Орко у кои води си, фотоградски или видеоградски, пошто на форумов улетуваш ко да си киднал од сувоградски :)
и Ти ли се фејксаш, мислам немам проблем ако си аздисал фејкбуковски, но некако зачисти перки од социјалка-табиет пред да свратиш тука, од секогаш ме чудело која е потребата по форуми да се спамира безидејно сеирџиски или напразно, дури и порано кога немаше фејкбук но сепак имаше мирц па пак и тогаш еве има по форумов постои налик ау браво сиктер, та бар некаква кратка анализа да ет во прашање ко твојава горе па и некако ама да не се налути Пајсеро ќе речам за вас ко џомби и тоа моит, ме Чуди што ви кварам просек воопшто, Та Фала Ви Искрено шчо ме Трпите!

Вај Бе


Кон врв
pajser Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
kloshar

Регистриран: 04.Март.2011
Локација: Lao People's Dem. Rep.
Статус: Офлајн
Поени: 13664
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pajser Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Мај.2020 во 09:18
,,,tuka sme kaj shto sme,pishuvame koj kade misli deka mu e dobro,Zelenikovo prijatele pishuvaj slobodno shto ti lezhi nasrce,nema lutenje,,,dodeka ne se atakuvame po lichna frekfencija,,,pozdrav za denes,,, ,,,smajli prijatele/ki,,/i,,,edna nasmevka nasabajle pa i so samiot sebe vredi kolku nedela dena site jadovi,,,
nesluchajno ne veruvam vo sluchajnosti<>sekoja sluchajnost e kontrolirana
Кон врв
pajser Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
kloshar

Регистриран: 04.Март.2011
Локација: Lao People's Dem. Rep.
Статус: Офлајн
Поени: 13664
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pajser Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Мај.2020 во 07:35
,,,dali sabajlevo na komshikata i na dozhdot im posakavte dobar den,,,
nesluchajno ne veruvam vo sluchajnosti<>sekoja sluchajnost e kontrolirana
Кон врв
zamislena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јануари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 14505
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zamislena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Мај.2020 во 21:21
Колку тагата копа по вашето битие
 толку повеќе радост во него моше да се собере.

gotik
Кон врв
paralelogram Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Мај.2017
Статус: Офлајн
Поени: 787
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај paralelogram Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Мај.2020 во 18:09


Млад ентузијазам
Кон врв
zamislena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јануари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 14505
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zamislena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Мај.2020 во 21:14
Секој кој се бори со чудовишта треба да се потруди
во процесот да не стане и самиот и самиот чудовиште. 

Ако гледаш во амбисот доволно долго
и тој те гледа тебе...

eat your heart out, kid. — Will you still love me when Im no ...

Кон врв
pajser Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
kloshar

Регистриран: 04.Март.2011
Локација: Lao People's Dem. Rep.
Статус: Офлајн
Поени: 13664
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pajser Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Мај.2020 во 07:31
,,,petooook,,, ,,,kasha popara vremevo , sigurni vo toa neeee vremeto si e super kako i nie,,,potpevnuvaj ja tvojata omilena pesna i sonceto ke se pojavi,,,
nesluchajno ne veruvam vo sluchajnosti<>sekoja sluchajnost e kontrolirana
Кон врв
pajser Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
kloshar

Регистриран: 04.Март.2011
Локација: Lao People's Dem. Rep.
Статус: Офлајн
Поени: 13664
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pajser Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Јуни.2020 во 08:34
,,,dobro e ,,,seushte ima so kogo da mavnam kafe tuka,,,velite ne,,,vi se prichinuva,,,jas velam   da, i tie shto se tuka kako site da se,,,
nesluchajno ne veruvam vo sluchajnosti<>sekoja sluchajnost e kontrolirana
Кон врв
zamislena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јануари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 14505
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zamislena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Јуни.2020 во 01:01
Не е битно кој што пробал да ни зборува зад грб....
битно е кога ќе се свртиме сите да ќутат...

Victoria justice service GIF - Find on GIFER
Кон врв
zamislena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јануари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 14505
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zamislena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јуни.2020 во 21:40
Гласот на совеста е толку тивок, што може лесно да се замолкне, 
но јасно е и дека е невозможно да не го препознаеш....

Beautiful Images | Gif bonito, Imagens ocultas, Fotografia de mulheres
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 713714715716>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,281 секунди.