IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Секс на работно место!!!!
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Секс на работно место!!!!

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 14>
Автор
Порака
 Оцена: Оцена на тема: 1 Гласови, Просечно 5,00  Тема Пребарувај Тема Пребарувај  Опции за темата Опции за темата
Lady Blue Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8431
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lady Blue Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Секс на работно место!!!!
    Испратена: 13.Октомври.2007 во 00:29
Ajde vaka, veruvam deka mnogu od vas probale ili barem fantazirale za nesto takvo kako - Seks na rabota so kolega, sef,............ Sto mislite za toa???? Dali so takvo nesto bi se podobrila vasata efikasnost na rabota ili ke dovede do pad vo izvrsuvanje na vasite obvrski????збунетост

Изменето од Biba_G - 31.Август.2009 во 15:25
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Октомври.2007 во 00:49
pa,...ako se smuvash so ,..shefot,...sigurno ke ti padne efikasnosta vo  rabota,..,..голема%20насмевка.
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
ekaterina Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Октомври.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 450
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ekaterina Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Октомври.2007 во 00:53
Duri i da si dozvolis takov luksus,sto pravime koga ke zagusti? Koj ke leta se znae,E.......! Neli?
people are strange
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Октомври.2007 во 01:03
e,pa,..na vreme da si mislish ,...pred da se fakjash ,..so shefot,..голема%20насмевка
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Октомври.2007 во 01:38
Originally posted by Lady Blue Lady Blue напиша:

Ajde vaka, veruvam deka mnogu od vas probale ili barem fantazirale za nesto takvo kako - Seks na rabota so kolega, sef,............ Sto mislite za toa???? Dali so takvo nesto bi se podobrila vasata efikasnost na rabota ili ke dovede do pad vo izvrsuvanje na vasite obvrski????збунетост
НЕМАМ ПРАВО ЈАС ДА КОМЕНТИРАМ...НЕ ОДАМ НА РАБОТА...НЕ ЗНАМ КАКО Е ТОА...АЈЈЈЈ СЕГАААА....
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
dozd Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 13.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 21
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај dozd Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Октомври.2007 во 01:41
KAJ STO TI E RABOTATA NE SI STAVAJ ALATOT
Кон врв
монте кристо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THERE CAN BE ONLY ONE

Регистриран: 26.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6869
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај монте кристо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Октомври.2007 во 10:12
kaj sto go vadis lebot ne vadi go k*rot
во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .
Кон врв
rashela Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2138
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај rashela Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Октомври.2007 во 13:18
taka e hektorнамигнување
OPUSHTI SE I UZIVAJ
Кон врв
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Октомври.2007 во 13:30
iam fantazirano ali na rabota nemam bas vreme za takvi raboti (a baska sto nema adekvatni koleski za takov vid na sorabotka......)
Кон врв
bajron Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 14.Октомври.2007
Локација: Czechoslovakia
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bajron Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Октомври.2007 во 17:14


toa nee ribolov. pusti vadi,przi jadi



Изменето од bajron - 15.Октомври.2007 во 17:19
Кон врв
bibce Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Септември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2203
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bibce Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Октомври.2007 во 19:24
Originally posted by dozd dozd напиша:

KAJ STO TI E RABOTATA NE SI STAVAJ ALATOT
 
mnogu tocno kazano toa ostanalo od mnogu odamna kazano
i jas se soglasuvam so toa ne mesaj rabota so zadovolstvo.среќа
Кон врв
MisIcA, Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The first MISS suspended

Регистриран: 01.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1089
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MisIcA, Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Октомври.2007 во 09:28
tokmu taka, se slozuvam so mislata na dozd!
inace rabotam so soprugot, zaedno sme..seksot na rabota , ne!
ne praktikuvav nikogas, nemam  namera  nitu ponata mu!
атеист да бидеш е слично како да си далтонист
а цел живот да пишуваш и зборуваш
за боите...(модератор аџија)
Кон врв
Gogoa Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 16.Октомври.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Gogoa Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Октомври.2007 во 18:28
ja go obozavam sexot na rab mesto
najdobar sex do sega sto sum go imal bil u kancellarija so koleskata mi  , koga se grabnavme .... среќа ja nea ona mene param parce partal se napravivme голема%20насмевка
moeto ime e moeto prezime ako me vidis me znaes ako ne me znaes ne si me videl
Кон врв
Gogoa Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 16.Октомври.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Gogoa Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Октомври.2007 во 18:35
Me interesira dali ima nekoja dobrovolka za sex kaj mene u kancelarija
ubav sum pameten dobar so dobro iskustvo sto procentno zadovolstvo ke i pruzam na devojkata sto ke prifati imam klucevi od kanc. nema nikoj sega a i koga ke se dogovorime tamu ke bide epten SEX
намигнување
moeto ime e moeto prezime ako me vidis me znaes ako ne me znaes ne si me videl
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 14>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,235 секунди.