IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Медиуми
  Активни теми Активни теми RSS - Сител тв
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Сител тв

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 15>
Автор
Порака
alan ford Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Techno thief

Регистриран: 02.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10782
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај alan ford Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Април.2008 во 14:44
ISKRENO...SITEL TV NE POSTOI KAJ MENE DOMA..EDNOSTAVNO JA "IZBRISAV"...NE MOZEV POVEKE DA GLDAM KIC-EMISII...A VESTITE SO LATAS MI BEA KAPAK
I vrag može citirati Sveto pismo za svoje potrebe.
Кон врв
Iron Lion Zion Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 26.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 8
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Iron Lion Zion Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Април.2008 во 19:22
Јас Канал 5 и Телма ги избришав од кај мене
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Април.2008 во 22:09
 
 
 
 
   Сител... Да...  особено вестите со.. ЛАТАС...   љубов  среќа трепкање
Кон врв
TafTabiT Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 224
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај TafTabiT Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Април.2008 во 22:13
lesno bese dodeka bese SDSm na vlast , togas pod nivna kapa bese A1 i Kanal5 , sea koga e VMRO i ima edna televizija koja ja podrzuva sie ste protiv nea
do vcera bese A1 - siptovizija ili Alivizija sea se kao najbolja ....... eeeeee makedonce makedonce .......
Grcive ne rabotat ko bavca a vas vi smeta Sitel
http://www.treklens.com/members/taftabit/
Кон врв
IQ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Darling

Регистриран: 11.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12382
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај IQ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Април.2008 во 22:33
ne gledam sitel, ne davaat nishto pametno

[URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=521&i=00001awbzx1.jpg][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/
Кон врв
MLEKCE Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 128
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MLEKCE Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Април.2008 во 00:49
Сител, Канал 5 и Телма.
Кон врв
bratu Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 09.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bratu Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Август.2008 во 15:28
zdravo..samo eden mal komentar...za nasiot ni predsedatelll...luge be..sto sakame nie...on znae za pogovorkata,sto kaj nas makedoncite e realnost,i zatoa ne go boli uvo.ke pravi sto saka..si vika.ma daj otkacetese,sto ve trkalam..a nie preku direktni javuvanja po televiziite samo kukame...ne taka luge moi...samo na sobir,blokada...da ne moze da dojde vo sobranie..ako nisto drugo,ke go sprecime ber edna den da ne jade i pie na smetka vo sobranieto...mi ja razbirate poentata,se nadevam...pozdrav do site...caos
Кон врв
bratu Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 09.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bratu Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Август.2008 во 15:29
so zboris...ne .ne si t....
Кон врв
bratu Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 09.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bratu Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Август.2008 во 15:34
Originally posted by bratu bratu напиша:

zdravo..samo eden mal komentar...za nasiot ni predsedatelll...luge be..sto sakame nie...on znae za pogovorkata,sto kaj nas makedoncite e realnost,i zatoa ne go boli uvo.ke pravi sto saka..si vika.ma daj otkacetese,sto ve trkalam..a nie preku direktni javuvanja po televiziite samo kukame...ne taka luge moi...samo na sobir,blokada...da ne moze da dojde vo sobranie..ako nisto drugo,ke go sprecime ber edna den da ne jade i pie na smetka vo sobranieto...mi ja razbirate poentata,se nadevam...pozdrav do site...caos
sekoe cudo...tri dena......
Кон врв
maestro13 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Јуни.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 428
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maestro13 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Август.2008 во 18:32
сител е најкретенска телевизија (не зборам за политичка определеност, туку според програмата составена од кич емисии и квизови кои ги водат ретардирани водители)
Кон врв
Kroki Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Јули.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 169
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Kroki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Септември.2008 во 19:47
Иако многу многу не ги гледам, ама сепак е добро што на некоја друга ТВ, освен на МТВ и' текна дека треба да има вести и на пладне... Сега за сега е Сител првата што го прави тоа.... Хмммм... Денеска баш вртам по програми и видов дека имаат вести, а оној спикерот Огнен (што го водеше Бумбарот), рече дека ќе имало секој работен ден и дека тој ќе ги води стандардно, само нив.... Пак хмммммм....

Ајде, ќе видеме што ќе биде од новоства.....

поззззз....големо%20гушкањенамигнување
"Quod me nutrit, me destruit!" - Latin quote
Кон врв
KAROLIN Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Maкедонско девојче

Регистриран: 28.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 201
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KAROLIN Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Септември.2008 во 22:11
koga , na pladne ke ima vesti na sitel?
Кон врв
maestro13 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Јуни.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 428
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maestro13 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Септември.2008 во 22:17
Огнен од Сител најави дека тие ќе пратат експедиција на месечината, на чело со Латас и Ивона

Бтв, А1 исто до пред година-две имаше вести на пладне, ама кога видоа дека не се исплатат тогаш (најверојатно никој не ги гледа) ги укинаа.

Инаку речиси сите тв даваат вести во утринските програми
Кон врв
KAROLIN Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Maкедонско девојче

Регистриран: 28.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 201
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KAROLIN Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Септември.2008 во 22:21
ДА баш така, сите имаат утински вести, тоа не е ништо ново
можеби е ТВ на власта и се, али организацихјата на Дневникот воопшто не ми се допаѓа, не знам, али не дека се ВМРОвски вестоите, не викам за тоа, него за самата огранизираност на вестите, прилозите, се е некако без ред некој си
а инаше сител даваат најтретокласни американски серии и сите можни шпански теленовели од ПИНК телевизија
единствено сега засега добро за мене е една теленовела која редовно ја следам и квизот со Блажевски
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 15>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,203 секунди.